Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×
mimic

ostatní Unified Web Server (the top)

Recommended Posts

Unified Web Server

Představuji vám novou aplikaci, která vám jistě pomůže. Minimálně se sdílením dat mezi přáteli nebo jejich zveřejnění prostřednictvím HTTP.
Aplikace vytvoří lokální výkonný async. HTTP server, který podle konfigurace běží na nějakém portu a zpřístupňuje vámi definovaný adresář včetně všech jeho podadresářů všem ostatním. 😉

Vše je konfigurovatelné. Lze si nastavit pouze kořenový adresář nebo zpřístupnit jen určité typy souborů případně názvů podle patternu, který si nastavíte. Všechny soubory je poté možné zobrazit/stáhnout (pokud je to povoleno).
Samozřejmě veškeré akce a přístupy na server jsou zapsány do log souboru.

Samotný HTTP server je plně anonymní, takže nikde není žádná zmínka o uživateli nebo systému na kterým běží. Ideální pro použití pro Tor sítě jako výpis souborů (např. warez, filmů, hudby apod..) Nebo prostě jen nějaký content jako seznam vašich projektů, fotek, videi nebo celého adresáře C 😄 

Aplikace je standalone, tzn. že jde pouze o jediný soubor. Vlastně 2, ještě konfigurace. Konfigurace včetně log souborů se vytvoří automaticky s výchozím nastavením (pokud již neexistuje).

Vzhled stránky jde změnit, ale je už potřeba nějaká znalost html/css, případně js. Pro úpravy vzhledu není potřeba znalost javy. Na tohle návod psát nebudu, počítám, že všech vyhovuje dark vzhled ;)

Požadavky:

Java 11 nebo novější

Jak použít:

Spusťte přes příkazovou řádku jako 

java -jar unified-web-server.jar

Při prvním spuštění se vytvoří konfigurační soubor, které lze poté změnit. Výchozí adresář je aktuální ve kterém se nachází *jar a výchozí port je 8080. Takže pak můžete přejít na URL: http://127.0.0.1:8080. Aplikace může naslouchat na všech IP nebo jen na některé (třeba localhost, takže i když máte třeba veřejnou IP, tak nebude dostupný z venčí. Nebo jestli používáte hamachi, tak lze nastavit pouze tuto IP. Výchozí je 0.0.0.0 (zpřístupní na všech vašich IP).

Screen: (obsahu si nevšímejte, ten budete mít pochopitelně jiný)

screen.png


Download: ZDE

Jakékoliv postřehy, názory apod. klidně piště a vyjádřete zde své emoce 😄 

Peace!

 

Edited by mimic
  • Líbí se mi to! (+1) 2

Sdílet tento příspěvek


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×