Jump to content

pomoc /SKIN ID /TIME ID /CREATE OBJECT


Tryharzzz

Recommended Posts

Ahoj Ja som Tryharzzz.exe mam už cw mod aj server vytvoreni ale potrebujem príkaz /skin ID všetky skiny okrem /skin 0 /skin 1 /skin 2.

Potom by som potreboval príkaz /time to vám zmení čas v hre 

a /Createobject prosím vás pomôžete ,mi ďakujem ;)

 

 

Tryharzzz.exe

Link to comment
Share on other sites

https://wiki.sa-mp.com/wiki/SetPlayerSkin

Vytvoř si proměnnou kde vložíš ID skinů od 0 do 299 nebo kolik jich je, ošetři si to aby tam nešlo zadávat hodnoty které tam nepatří. A v podstatě to stejné uděláš i u času ve hře, akorát použiješ funkci SetPlayerTime.

A pokud chceš vytvářet objekty, tak si raději stáhni nějaký map editor na forum.sa-mp.com, je jich tam hodně použitelných (např. tstudio)

Link to comment
Share on other sites

Dakujem ale ja som dostal commands /skin od =[K]ille[R]= ale mne to crashuje je to takto CMD:setskin(params, playerid) { SetPlayerSkin(playerid, IDS) SCM(playerid, "vybral jste si skin id: %d", playerid, IDS)); DeleteSkin(playerid, 0) SCM"tento skin nemůžete si vybrat" DeleteSkin(playerid, 1) SCM"tento skin nemůžete si vybrat" DeleteSkin(playerid, 2) SCM"tento skin nemůžete si vybrat" return 1; }   Crashuje mi to a nvm čo mam delat :(

Link to comment
Share on other sites

před 1 hodinou, Tryharzzz said:

Dakujem ale ja som dostal commands /skin od =[K]ille[R]= ale mne to crashuje je to takto CMD:setskin(params, playerid) { SetPlayerSkin(playerid, IDS) SCM(playerid, "vybral jste si skin id: %d", playerid, IDS)); DeleteSkin(playerid, 0) SCM"tento skin nemůžete si vybrat" DeleteSkin(playerid, 1) SCM"tento skin nemůžete si vybrat" DeleteSkin(playerid, 2) SCM"tento skin nemůžete si vybrat" return 1; }   Crashuje mi to a nvm čo mam delat :(

Nejsem si teď na 100% jistý jestli to hraje roli, ale playerid by mělo být před params a za params by měly být hranaté závorky -> params[]. Příště to aspoň odřádkuj ;)

A pokud ti to bude házet error, tak ho zkopíruj a vlož ho tady i s kódem

Edited by Andrey
Link to comment
Share on other sites

CMD:setskin(playerid, params[])
{
	new skin = strval(params[0]); // premeníme string na číslo
	if (skin <= 2) return SCM(playerid, 0x990000,"Zablokovany skin"); // ak zadá 0,1 alebo 2 tak vypíšeme chybu
	SetPlayerSkin(playerid, skin); // nastavíme skin
	return true;
}

 

Link to comment
Share on other sites

Mne to stále nejde ...

C:\Users\HP1334\Desktop\VSETKY VECI TU\server\gamemodes\CW.pwn(3034) : warning 203: symbol is never used: "mycommand"
Pawn compiler 3.2.3664              Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Warning.
 

Link to comment
Share on other sites

Treba sa naučiť rozdiel medzi WARNING a ERROR :) Takže ten príkaz ti už pravdepodobne funguje len ho musíš odskúšať

Warning: mod sa skompiloval ale nie je úplne optimálny - tj. niekde si niečo NEPODSATNE zabudol alebo spravil

Error - v kóde je syntaktická chyba a mod nie je možné skompilovať

Kde konkrétne (a samozrejme ako) vytváraš "mycommand" - použi funkciu hladať

 

EDIT: odporúčam si nájsť nejaký tutorial na príkazy, očividne neovládaš základy

Edited by Quiter
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...