Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×
Guyy.

hardware Herné bezdrôtové sluchatka

Recommended Posts

Ahoj 😄 Včera som sa tak rozhodoval že by som si kúpil nové sluchatka.. Kedže teraz mám sluchatka s kablom a stále sa mi ten kabel zavadí, a hlavne strašne prepúštaju zvuk dnu, aj von tak som hladal, a našiel som tieto https://www.alza.sk/hyperx-cloud-flight-d5238712.htm kedže už dlhšie som chcel HyperX tak som hladal najprv Cloud 2, a našiel som tieto a recenzie sú celkom dobré ale neviem sa rozhodnúť či si ich mám vážne kúpiť lebo nejaké lepšie do 150€ som nenašiel. Keď som hladal ale niektoré boly škaredé, niektoré moc drahé.. Má tu niekto skúsenosť zo sluchatkami od HyperX ? Oplatí sa to za tie peniaze ? Ďakujem za odpovede :)

Sdílet tento příspěvek

zdar, ja ich cca pol roka mám a v podstate som spokojný. Zvuk je fajn, sú pevné, pohodlné, dosah až na druhý koniec bytu, výdrž cca 5 dní (á 5h) a bezkáblovosť je úplný luxus 😄Samozrejme nájdu sa tam neduhy ako napr. vypínateľné podsvietené logo (musí sa vypínať pri každom zapnutí - 3x stlačiť tlačidlo zapínania), tichučký šum (ktorý je pri vypnutom zvuku ešte umocnený dobrým tlmením slúchadiel), v mojom prípade nutnosť vytiahnuť USB prijímač do výšky monitoru.

Sdílet tento příspěvek

Okay, tak ďakujem. Chcel som počuť aj názov nejakého používateľa tých sluchatok lebo každý (alza, touchit atď) píšu že su vynikajúce a neviem či to je všetko pravda čo píšu. Tak ja si ich teda kúpim. Ďakujem :)

Sdílet tento příspěvek