Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×
Daniels

script [FS] Ultra Filterscript Official

Je to dobry filéskritp jo  

12 members have voted

1. 1. fileskrypt dobrej jo

Recommended Posts

Hezký den všem! Jistě si pamatujete můj úžasný mód (ťukni na slovo mód a kouzlem tě to hodí na stránku s epickým módem) Ultra Gamemode Official. Je to již téměř rok od doby, co jsem tento mód vydal veřejně. Samozřejmě jsem od té doby neleněl a po celý tento rok jsem připravoval rozšíření FILÉSKRIPTEM, který obohacuje mód do úžasných rozměrů. Samozřejmě, stejně jako předchozí mód - mohl bych to prodat jednomu člověku a stát se bohatší než Bill Gates, kvůli jeho kráse.. jenže. Já tyto novinky dělám kvůli tomu, že mě to baví, né kvůli penězům! Jsem rád, že vám toto rozšíření úžasného módu mohu konečně představit. Budu rád za okomentování toho, jak je script i mód skvělý, děkuji.

KÓD: (Neměnit autora, děkuji.)

//autor dnls nemenit jo
#include <a_samp>

#define poslisedopice(%0,%1,%2)   SendClientMessage(%0,%1,%2)
#define pleyerid                  playerid

public OnFilterScriptInit()
{
    print("ultra filterscript");
    return 1;
}

public OnPlayerConnect(playerid)
{
    poslisedopice(pleyerid, -1, "cs");
    return 1;
}

• Řekni nám o tom ještě něco 2
  • Nope 3

Sdílet tento příspěvek

Zapomněl jsem dodat, že tento filéskript byl plně financován dotacemi Míry Odpoledny, Polise Polišmanoviče, kterému děkuji - nebýt něj, toto rozšíření by nevzniklo. Bohužel mu však nestačili dotace na Dark Island, bohužel.

Sdílet tento příspěvek

před 1 hodinou, Daniels said:

Hezký den všem! Jistě si pamatujete můj úžasný mód (ťukni na slovo mód a kouzlem tě to hodí na stránku s epickým módem) Ultra Gamemode Official. Je to již téměř rok od doby, co jsem tento mód vydal veřejně. Samozřejmě jsem od té doby neleněl a po celý tento rok jsem připravoval rozšíření FILÉSKRIPTEM, který obohacuje mód do úžasných rozměrů. Samozřejmě, stejně jako předchozí mód - mohl bych to prodat jednomu člověku a stát se bohatší než Bill Gates, kvůli jeho kráse.. jenže. Já tyto novinky dělám kvůli tomu, že mě to baví, né kvůli penězům! Jsem rád, že vám toto rozšíření úžasného módu mohu konečně představit. Budu rád za okomentování toho, jak je script i mód skvělý, děkuji.

KÓD: (Neměnit autora, děkuji.)

//autor dnls nemenit jo
#include <a_samp>

#define poslisedopice(%0,%1,%2)   SendClientMessage(%0,%1,%2)
#define pleyerid                  playerid

public OnFilterScriptInit()
{
    print("ultra filterscript");
    return 1;
}

public OnPlayerConnect(playerid)
{
    poslisedopice(pleyerid, -1, "cs");
    return 1;
}

Dobre, raz si si vtípok urobil, ale toto je 

před 19 minutami, Amenadiel said:

Ubohé.... 

Sdílet tento příspěvek

před 36 minutami, Lucifer Morningstar said:

Niekto tu zjedol vtipnú kašu vidím. Mali by sme aj my zaviesť na fórum bany z "vtipu" čo vravíš @vEnd :hyperlul:

Bany za opakované vtipy klidně. Bez váhání. A čím víc cringe, tím delší ban. :doge:

• Líbí se mi to! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

On 16. 1. 2019 at 19:21, vEnd said:

Bany za opakované vtipy klidně. Bez váhání. A čím víc cringe, tím delší ban. :doge:

Takže toto na permu

Edited by Rawy

Sdílet tento příspěvek