Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×
mimic

ostatní YouTube Downloader

Recommended Posts

Po dlouhé době opět něco nového ;)

Podobných aplikací je hodně, ale každý chce mít něco vlastního. Takže aplikace umožňuje stahovat jak hudbu, tak celá videa z YouTube. Veškerý návod najdete u přiloženého odkazu.
Aplikace stahuje videa separátně, ve výchozím nastavení až 5 videí současně.

Vyžadováno:

- Windows 7 a novější
- Java 11 nebo vyšší

Stažení:

>> ZDE <<

Screeny:

4NhQDZQ.png

z2MGbwL.png

Edited by mimic

Sdílet tento příspěvek

Mně spíš připadá, že vždy najdu nějaký youtube video converter, chvíli ho používám a po čase přestane fungovat. Dřív byl hlavně jeden pořádnej a funkční, teď jich je mraky, všude jen reklamy a funguje jich sotva 1/4.

• Líbí se mi to! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

@D4n09 To možná, ale tohle nikdo dělat nebude, protože to je zbytečný. Použije to možná 5% lidí a navíc, kdo dneska používá ještě FB. Maximálně náctiletí.

@Woody Noo, částečně máš pravdu, problém je, že google nějakou dobu "zlepšoval" YT, takže některý rozhraní se měnily, ale teď si už myslím, že je to poměrně stabilní, aspoň na nějakou dobu zase. Ten můj fungovat bude vždy, jelikož je to primárně GUI nadstavba nad youtube-dl a ffmpeg, takže kdyby náhodou nešel, stačí aktualizovat knihovny a opět pojede :) Akorát jak jsem tam zmiňoval, tak app je pouze pro Windows no, což je na jednu stránku škoda, ale nemám tu linux na testování, takže jsem to udělal jen pro okna.

A pochopitelně graficky to není úplně "sexy" jelikož udělat hezkou grafiku v javě je na delší dobu, takže jsem se zaměřoval spíš na funkčnost, která je klíčová.

Edited by mimic

Sdílet tento příspěvek