Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×
  • 0
Ajtak

pomoc 2Příkazy = jedna funkce ?

Dotaz

Zdravím,
chtěl bych se zeptat zda nějak jde udělat do že dva příkazy budou dělat úplně to samé bez toho abych musel kopírovat do co má jeden příkaz do druhého ...

Je nějaký způsob jak to udělat ?

například :
mám příkaz /blockpm

Spoiler

CMD:blockpm(playerid, params[])
{
    new id;
    if(sscanf(params,"i",id))                     return SCM(playerid,0xff0000AA,"Nápověda: /blockpm (ID)");
    else if(IsPlayerNPC(id))                     return SCM(playerid,0xff0000AA,"Zadané ID má NPC!");
    else if(!IsPlayerConnected(id))             return SCM(playerid,0xff0000AA,"Hráč není na serveru");
    else if(playerid == id)                     return SCM(playerid,0xff0000AA,"Nemůžeš blokovat sám sebe");

if(PlayerBlokPM[playerid][id] == 0)
    {
        SCMF(128,playerid,0xFF0000FF,"Zablokoval jste si příjem soukromých zpráv o hráče %s.", PlayerName(id));
        SPIB(playerid,  "Pro odblokovani zprav pouzijte /blockpm (ID)", 5);
        PlayerBlokPM[playerid][id] = 1;
    }else{
        SCMF(128,playerid,0xFF0000FF,"Odblokoval jste si příjem soukromých zpráv o hráče %s.", PlayerName(id));
        PlayerBlokPM[playerid][id] = 0;
    }
    return 1;
}

Jde nějak udělat to že kdybych napsal místo /blockpm tak bych napsal /bpm tak aby to dělalo to samé a měl bych tyto dva příkazy ?

PS: Chci to používat na něco jiného toho jsem uvedl jako příklad nechtěl jsem sem kopíroval to delší :) 

S Pozdravem Ajtak

Sdílet tento příspěvek

1 odpověd na tuto otázku

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.