Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Recommended Posts

Ahoj,

chtěla bych se zeptat.. Nevyznám se v PC a chci se zeptat jestli tento PC rozjede natáčení a streamování bez lagů gta san andreas..

https://www.terastore.cz/fujitsu-esprimo-p700-mt_d162797.html?utm_term=product&utm_source=criteo&utm_medium=retargeting&utm_campaign=Criteo-LowerFunnel

Díky za všechny odpovědi..

S pozdravem Lucka.

Sdílet tento příspěvek

Bohužel na natáčení tento stroj není vůbec vhodný. Díky slabému procesoru bych nedoporučoval vůbec natáčet/streamovat

1280x720 low settings gta san andreas

30-40 fps s frapsem..

bez frapsu to máš 60-120 fps

1280x720 high settings

20-30fps s frapsem

30-60 bez frapsu

Ano vím že ty máš i3 a on i5... ale když se logicky zamyslíš že má tak malé čísla se 4 jádrovým cpu a ty bys brala 2 jádrový cpu, tak bych tento pc ani raději nekupoval.

Edited by Amenadiel
  • Paráda! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

Edit: Tohle je moje sestava a mohu točit na full-size, 30 fps a mít GTA San Andreas na full nastavení s tím že je to hratelné.

Windows 10 64bit
Intel® Core™ i7-6500U 2.50GHz (max. in Turbo Mode 3.10GHz)
Intel HD Graphics 520 4GB +
AMD Radeon™ R7 M360 4GB
SK Hynix 8GB RAM DDR3

https://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i7-6500U-vs-Intel-Core-i3-2120/m36930vsm2227

CPU je podle mě postačující ale ta GPU ne. Nejspíš když jsi dokoupíš nějakou slušnou GPU co ti tam půjde tak by to mohlo jít ale to už taky záleží i na tom jak si nastavíš hru, natáčení případně stream a jaký máš internet u streamu ale zase tolik se v tom nevyznám.

Já osobně jsem zkoušel akorát natáčení a stream přes OBS na twitch na 480p ze hry Infestation: The New Z (při low nastavení)  a Grand Theft Auto: San Andreas (při full) a šlo to.

Edited by rEf

Sdílet tento příspěvek

cpu je "dostačujicí" ale rozjedeš stream na 480p... a gta san andreas která má minimalní požadavky tak jí dokážeš točit na 30 fps... Pro někoho 30 fps není dost, a jelikož dnešní standard na youtube a twich je minimálně 720 60 FPS, tak to cpu opravdu dostačující není....

Další věc gta san andreas vyžaduje minimalní grafiku: Graphics: 64MB Video Card (Geforce 3 or better) a DOPORUČENÁ je GeForce 6 or better tak pořád ta její integrovaná grafika v procáku je o dost výkonejší než doporučené grafické karty....

Tuhle hru rozjede v pohodě.. ale její cpu už nebude tolik silné aby mohlo natáčet bez lagů..

https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-HD-2000-Desktop-11-GHz-vs-Nvidia-GeForce-6800/m7697vsm9825

jen aby sis mohl porovnat grafiky...

Edited by Amenadiel
  • Paráda! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

před 1 hodinou, Amenadiel said:

cpu je "dostačujicí" ale rozjedeš stream na 480p... a gta san andreas která má minimalní požadavky tak jí dokážeš točit na 30 fps... Pro někoho 30 fps není dost, a jelikož dnešní standard na youtube a twich je minimálně 720 60 FPS, tak to cpu opravdu dostačující není....

Další věc gta san andreas vyžaduje minimalní grafiku: Graphics: 64MB Video Card (Geforce 3 or better) a DOPORUČENÁ je GeForce 6 or better tak pořád ta její integrovaná grafika v procáku je o dost výkonejší než doporučené grafické karty....

Tuhle hru rozjede v pohodě.. ale její cpu už nebude tolik silné aby mohlo natáčet bez lagů..

https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-HD-2000-Desktop-11-GHz-vs-Nvidia-GeForce-6800/m7697vsm9825

jen aby sis mohl porovnat grafiky...

Jelikož za ten počítač chce dát 3 990,- tak proč tu vůbec řečníš o tom co je standart? Je pochopitelný že tenhle počítač na to nejspíš nestačí alespoň ne v případě že by se chtěla osoba výše přiblížit k nějakému standartu co se týče určitých komponentu jako je GPU.

Krom toho nepřijde mi že by to ten procesor nezvládal samozřejmě ten chlapec má o 2gb větší RAM a nemá integrovanou Inteláckou GPU.

Edited by rEf

Sdílet tento příspěvek

Just now, =_Lucka_= said:

Takže natáčet ne ale hrát bez lagů ano? Pochopila jsem správně?

Pokuď bys investovala ještě další 3 tisíce do grafické karty abys mohla používat ShadowPlay tak natáčení by bylo možné.. Jak poslal tady @ref ale jinak bohužel ne...

Refe... tuhle hru rozjedeš na 30fps i na procesoru Q6600....

Edited by Amenadiel

Sdílet tento příspěvek

Just now, Amenadiel said:

Pokuď bys investovala ještě další 3 tisíce do grafické karty abys mohla používat ShadowPlay tak natáčení by bylo možné.. Jak poslal tady @ref ale jinak bohužel ne...

Ale hrát v poho mohu? Zajímám se jen o gta sa protože mně nic jiného nebaví.. Proto investuji málo peněz..

Sdílet tento příspěvek

před 6 minutami, Amenadiel said:

Refe... tuhle hru rozjedeš na 30fps i na procesoru Q6600....

No jasný ale stejně tak by jí měla být i schopna natočit jestliže si sežene lepší GPU ne? Podle mě i streamovat samozřejmě ne zrovna STANDARTNĚ krom toho já ti výše poslal video na GTA 5 tu rozjedu na procesoru Q6600 (ačkoliv nemám ponětí co to je za CPU)?

Edited by rEf

Sdílet tento příspěvek

před 3 minutami, =_Lucka_= said:

Ale hrát v poho mohu? Zajímám se jen o gta sa protože mně nic jiného nebaví.. Proto investuji málo peněz..

Hrát můžeš, jak jsem posílal tak borec to hrál na 1280x720 high 30-60 fps dle lokace..

ale být tebou dokoupím alespoň tu grafickou kartu.

Just now, rEf said:

No jasný ale stejně tak by jí měla být i schopna natočit jestliže si sežene lepší GPU ne? Podle mě i streamovat samozřejmě ne zrovna STANDARTNĚ krom toho já ti výše poslal video na GTA 5 tu rozjedu na procesoru Q6600?

Ne, ty jsi posílal i3 2120

Edited by Amenadiel

Sdílet tento příspěvek

před 4 minutami, Amenadiel said:

Ne, ty jsi posílal i3 2120

https://www.terastore.cz/fujitsu-esprimo-p700-mt_d162797.html?utm_term=product&utm_source=criteo&utm_medium=retargeting&utm_campaign=Criteo-LowerFunnel

V tom počítači je Intel Core i3 2120 3.30 GHz

Už jsem v tom zamotaný.

Akorát jsem poukázal na to že týpek má cca kolem 50 fps na GTA 5 při použití Intel Core i3 2120 3.30 GHz, GTX 750Ti

Edited by rEf

Sdílet tento příspěvek

před 7 minutami, Amenadiel said:

máš tam integrovanou grafiku, intel HD 2000. Podle doporučených grafik GeForce 6 (any) bys to měla v pohodě rozjet

Okej.. Díky hoši za čas a trpělivost :) jsem ráda že jste mi to vysvětlili.. ;) užívejte ještě ty vánoce a šťastný nový rok :);) 

Sdílet tento příspěvek

před 54 minutami, =_Lucka_= said:

Okej.. Díky hoši za čas a trpělivost :) jsem ráda že jste mi to vysvětlili.. ;) užívejte ještě ty vánoce a šťastný nový rok :);) 

No nás oba by spíš zajímalo jaký máš rozpočet (i když spíš Amenadiela on se víc orientuje v důležitých detailech 😄).

Edited by rEf

Sdílet tento příspěvek