Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×
REGA]DaFE

server |CZ|SK| SG-SweetieGaming Beta 2

Recommended Posts

Rádi by jsme vás pozvali na náš server

Sweetie Gaming

IP: 82.208.17.10:27916

Co na našem serveru lze najít:

Herní mód: upravený Paradise World

Filterscritpy: VIP, Domy, Auta, Jobs a ostatní

Na serveru probíhá nábor, a budeme rádi když nám dáte vědět co by jste chtěli upravit či dodat.

S pozdravem: David H. a Sali En

• Haha! 2
  • Nope 1

Sdílet tento příspěvek

před 3 hodinami, REGA]DaFE said:

Filterscritpy: VIP, Domy, Auta, Jobs

proč filterscripty? není to už udělané v PW? jinak prezentace nic moc, jdu se kouknout jen ze zvědavosti jak moc je to tedy upravené..

edit: nuda, jediné co vidím upravené jsou zprávy v chatu a spodní textdraw lišta, která je úplně stejná jako ze serveru Dream Gaming

Edited by Rawy
  • Líbí se mi to! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

před 1 hodinou, Rawy said:

proč filterscripty? není to už udělané v PW? jinak prezentace nic moc, jdu se kouknout jen ze zvědavosti jak moc je to tedy upravené..

edit: nuda, jediné co vidím upravené jsou zprávy v chatu a spodní textdraw lišta, která je úplně stejná jako ze serveru Dream Gaming

děkuji za recenzi, mohu se zeptat co by se ti líbilo dodat na server ? Tým na tom zapracuje :) děkuji

Sdílet tento příspěvek

před 1 hodinou, D4n09 said:

Zlatý MTA... divim se že někoho ještě baví dělat servery se starými gm  😕

100 lidí 100 chutí... osobně mta nemám rád protože vetšina serverů ti stahuje 1 gb kravin rychlostí 200kb/s.... Chci si zahrát ne čekat než se něco stáhne.

• Děkuji (+1) 1
  • Líbí se mi to! (+1) 3

Sdílet tento příspěvek

Proč se mi server nelíbil? Protože Paradise World mám už dlouho ohraný a přestal mě bavit. Když tam dáte rze tak si ještě pohoršíte, je to 10 let starý mód boha... Jinak na uložto je rze všude.. tak nevím co je na tom těžkého to sehnat

• Líbí se mi to! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

On 24. 12. 2018 at 11:40, REGA]DaFE said:

Na server chceme časem dát jiný GameMode, ale chtli bychom RZE 7.4-8. Bohužel není jej tak jednoché sehnat.

RZE 7.4 - 8 není jednoduché sehnat? 😄 Na uložto je to všude :D. Nicméně si myslim, ze to je ještě horší mod než ten ParadiseWorld, páč to je mega starý. 

Edit: aha, napsal jsem to samy, co Rawy. Nečetl jsem totiž jeho příspěvek, ale co už, nechám to tu.

Edited by Woody
  • Děkuji (+1) 1

Sdílet tento příspěvek