Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Recommended Posts

Čaute, včera som dostal VAC kvoli tomu že som cheatoval na komunitnom servere o ktorom som nevedel že aj tam možem dostať VAC. Tak som sa chcel spýtať či sa dá nejako obýsť ten VAC, napríklad že na Steam Supporte odstránim CSGO a kúpim ho znovu, alebo keď to nepôjde tak aspoň nejako predať skiny, lebo kebyže ich predám tak mám na novom účte Prime a ešte sa mi zvýšia peniaze. A keď by som si aj na nový účet kúpil CS:GO, tak bude sa dať hrať cez ten na ktorom mam VAC, alebo sa musím jak deb*l odhlasovať a prihlasovať len kvoli 1 hre ? 😄 Ďakujem za odpovede.

Edited by Guyy
  • Smutný 1

Sdílet tento příspěvek

Na Steamu platí 0% tolerance co se unbanu týče. Já osobně mám jeden Steam 12 let na kterém dostal někdy v 2006 můj bratr VAC a i když jsem ze srandy napsal o unban po 12 letech tak mi to téma akorát zamkli. Nechápu proč se tím vůbec trápíš. Jelikož je CS:GO ZDARMA tak si hold jen uděláš nový účet ačkoliv je mi líto hráčů co se to snaží hrát že potkávají takové jako ty.

Edited by rEf

Sdílet tento příspěvek

Ano CS:GO je free, lenže čo som pozeral non-prime matchmaking tak s 10 hráčov asi 6 mali cheaty. A trápim sa preto lebo ja som si to CS:GO kúpil keď bolo ešte platené (10€) a mal som tam skiny spolu za cca 20€, takže preto 😄 Ja som sa len chcel spýtať či sa dá nejako spraviť že by som si aj Prime na iný učet kúpil, ale že by som to hral s toho čo má VAC, alebo nejak tak. Alebo aspoň skiny vybrať. Lenže keď sa to nedá, tak nedá no 😄 A non-prime určite hrať nebudem 😄 Zbytočné nervy. Ďakujem za odpovede, môžte lock.

Sdílet tento příspěvek

Guest
This topic is now closed to further replies.