Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×
Roc

_Ds] / Deadsquad

Recommended Posts

ds_logo1.png

Clanname: Deadsquad

Clantag: _Ds] • [Ds]

Clan birthday: 5. 10. 2009

Hlavní osoby, které stály u vzniku:
• DoDo
• Smouky
• Pesna

Členové
Členové jsou labilní pojem. Tudíž, všechny aktuálně vypsané členy naleznete na stránce

Webové stránky:
https://www.deadsquad.cz
- naše hlavní webové stránky, které využíváme ke komunikaci s "okolním světem"
- tyto webové stránky jsou aktivní již od 2013 roku
- o web-design se postaral jeden ze členů Steinar s jeho týmem ES-Services, taktéž ještě v roce 2013
- já pak jen provedl menší úpravy a doladění

http://www.deadsquad.info
- jsou založeny spíše na bázi "4fun"... přišlo to tak trochu z mé inciativy
- funguje spíše jako taková základna různých informací které nejsou k dispozici na hlavním webu
- dohledal jsem všechny "možně dohledatelné" zápasy z předešlých webů a umístil je na tento web (na webspellu je celkově přehlednější zapisování zápasů atd.)
- historie klanu, kterou jsem sepsal já, paradoxně někdo, kdo v Ds není od úplných začátků, ale Pesna to schválil a shledal text celkem fajn a založený na reálnosti
- dále jsou tam nějaké ty rozhovory s hráči, kdy jsem se snažil hrát na novináře...

https://www.clanlist.deadsquad.cz
- projekt Ds klanu, který si klade za cíl zviditelnit hrající klany v Clanlistu
- sem tam se pořádali nějaké ty akce a turnaje, a dokonce i nyní probíhá tzv. "Clanlist liga", kdy jednotliví hráči běhají se sawny dokolečka a náramně je to baví (psáno s nadhledem 😀), speciálně pro ty, kteří stále mají nějak ve zlozvyku odsuzovat tento herní styl run zbraní
- v roce 2016 jsem přišel s realizací jednotlivých "nápadů", jedním z těch je vytvoření sekce "Legendární klany" - kde jsou vypsané klany, jenž se nějakým způsobem zapsaly do naší skvělé SA:MP historie ve Střední Evropě; jsou tam k nalezení klany, o kterých novodobí hráči zde nemají ani tušení. Hlavní ale je, proč si je tak ceníme dnes ? Zvláště kvůli tomu, že postavily ten základní kámen u nás a pomáhaly utvořit tu komunitu, jakou bohužel již dnes nemáme..
- prakticky nedávno jsem přišel opět s novými nápady, ale tentokrát jsem se nechal inspirovat od jiných webových portálů, vytvořením sekce: "Top Matches" "Síň slávy" - kde jsou vypsaní jednotliví hráči, kteří hráli od určité doby - do určité doby, a byli součástí tohoto SA:MP skill světa u nás ve Střední Evropě (píšu speciálně pro to, jelikož zde mimo CZ/SK zahrnuji i DE/HUN/CH/AT/PL... apod). Nehleděl jsem pak na to, zda hráli čistě nebo ne (ano, může to vyznít divně..), nebo byli extra skillery atd... to by pak bylo do nekonečna.
- sekce "Top Matches" pak zase odkazuje na jednotlivé ClanWary, které řekněmě "stály za to" - (ať už se jednalo o run zbraně, walk zbraně, nebo klidně i Shooter mode od NTP clanu), rok 2014 byl asi posledním, kterým jsem přidal, protože od té doby jsem nezaznamenal ClanWar na takové úrovni, který by byl hoden se tam umístit 😄 a ani jsem nebyl svědkem nějakého přeborového zápasu. Každopádně, aspoň je vidět, že u nás a celkově proběhla spíše Klanová degenerace než evoluce, když si vezmeme jaké klany stály na počátcích v roce 2006, 2007.. - a o tom, jaké stojí dnes. Tím samozřejmě nenarážím na nic špatného, prostě ta doba hry už ma něco za sebou a každý, kdo si pamatuje začátky, tak určitě ví, že to není jako kdysi.

• Legendární sekce:
https://www.clanlist.deadsquad.cz/viewpage.php?page_id=129
• Síň slávy: https://www.clanlist.deadsquad.cz/viewpage.php?page_id=148
• Top Matches: https://www.clanlist.deadsquad.cz/viewpage.php?page_id=178

Historie:
Historii sem psát nechci, protože může být poněkud zdlouhává, ale samozřejme, pokud by někdo měl zájem, tak zde:
http://deadsquad.info/index.php?site=history

Zápasy:
Ač se to zdá neuvěřitelné, tak Ds má na kontě více než 560+ odehraných zápasů (z toho je cca. 100 proher). V roce 2013 totiž mělo Ds k dispozici ještě DotA a WoT squad, ale nyní se od těchto upustilo. Možná by se zápasů dohledalo i více, ale hlavní je to čislo "500". Pochopitelně možná i Ds pak působí takovým dojmem, že jsme hráli kde s kým (ale i mimo to se Ds střetlo i s těmi nejlepšími klany, které tu působily u nás).

Servery:
• Ds 1st Server (Skinshot) - 82.208.17.47:27482
• Ds 2nd Server (Lagshot) - 82.208.17.10:27988
• PwN3R_B0T's Fightclub [WITH ANTI CHEAT] - 82.208.17.10:27668

Původně mód pro server nascriptoval Luk_Ass, a byl Ds poskytnut i s .pwn souborem. Později jsme se já a PwN3R_BoSs rozhodli mód trochu předělat, upravit a vylepšit. PwN3R_BoSs se poté sám z vlastní iniciativy rozhodl nascriptovat vlastní mód na server, ale s client-side Anti-Cheatem. Tudíž musíte mít nainstalovaný AC, abyste se úspěšně připojili.

Nedávno jsme pak opět s PwN3REM přidali na Ds server i takový, řekněme "Xmas event". Takže mezitím, co se hráči budou jednotlivě masakrovat, tak budou mít k dispozici i sníh nebo santahat - samozřejmě díky tomu mohou slabším PC dropnout FPS a nastanou lagy, tudíž se pak sám hráč rozhodne zda chce mít sníh zapnutý nebo ne... Jedná se spíše jen o takové zpestření. 🙂
Na konci celého textu bude takové krátké video (upoutávka).

V čem jsme výjímeční ?
Nechci aby to působilo nějak arogantně nebo namyšleně, to vůbec ne. Ovšem ale všichni naši hráči v klanu snad až na jednoho nebo dva se znají z předešlých let (tím se rozumí 2009/2010+), působily jsme za různé klany a nespočetněkrát jsme proti sobě hráli, až nějak jednoho dne jsme se "sešli" v jednom klanu, a to v tom, který dokázal obstát. Některé novodobé klany pak na nás nárážejí (hatují, dělají naschvály) apod. nevim, jestli ze závisti nebo jen z pocitu toho, že si myslí, že Ds jimi pohrdá. Není to tak, naopak, my stále chovámé respekt ještě k daleko starším klanům, které tu jsou na scéně (i když pravda neaktivní, ale stále fungují - jak na bázi webu, tak komunity) - AW, OGS, NTP, AMB, RSD atd. možná by se našly i další. Klany jako BSK, RaS pak jsou ještě naši "vrstevníci", co přežily. Nicméně, ale něco podobného asi očekáváme od ostatních těch novodobých klanů...Nejsme klan, který žije pouze na bázi public a jiných RP serverů, i když sem tam někam skočíme.

Rozhodně ale nepatříme k těm klanům, které se rozpadnou za dva dny... (v nadsázce 😀)

Na závěr
Aby bylo jasno. Vůbec nic tu nehrotím ani to neberu nějak extra vážně konec konců. Celý text jsem se snažil napsat speciálně v takovém stylu. Přece jen, když se na to teď logicky podíváte.. jedná se o nějakou 13 +/- starou hru, a už jsme z toho nejspíš dávno vyrostli... 😀

Video:

Edited by Roc
  • Paráda! (+1) 2
  • Haha! 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek