Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Recommended Posts

Zdravím, hledám pawnera pro vytvoření základního RP gamemodu (Základní RP příkazy, nahrát mapping, apod..). V případě zájmu by mohlo dojít i k delší spolupráci. Podrobnosti předám přímo sepsané do detailu pawnerovi. 
Zaplaceno pawner dostane za odvedenou práci a otestování, nikoliv předem. Zájemci, kteří to vzdají za 3 dny nebo přestanou komunikovat vůbec nepšite. 

Zájemci
Mail: flicrazy122@gmail.com

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. =)

Sdílet tento příspěvek

před 1 hodinou, ★ г๏๒เภ said:

GL v hladani dakoho kto ti to bude scriptovat bez toho aby si mu najprv zaplatil 😄

Takhle, já jsem čestný člověk a nemám potřebu někoho okrádat nebo tak, takže dostane tu částku na který se dohodneme až to udělá. Nicméně se nechci nechat ojebat,což se tu už asi několikrát stalo. 

• Líbí se mi to! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

před 19 hodinami, FLC said:

Takhle, já jsem čestný člověk a nemám potřebu někoho okrádat nebo tak, takže dostane tu částku na který se dohodneme až to udělá. Nicméně se nechci nechat ojebat,což se tu už asi několikrát stalo. 

od toho existují smlouvy o dílo

Sdílet tento příspěvek

On 10. 12. 2018 at 18:37, FLC said:

Takhle, já jsem čestný člověk a nemám potřebu někoho okrádat nebo tak

A všichni potencionální zájemci ti to budou věřit, protože ve světě se podvody nedějí a na internetu už vůbec ne. Každý potencionální zájemce tě zná tak dobře a tak dlouho, že ti to může věřit.

• Haha! 1

Sdílet tento příspěvek