Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×
  • 0
[Hades]

pomoc Dialog se nezobrazuje

Dotaz

Zdravím udělal sem si výpis nemovitosti po vstoupení do pickupu dialog se zobrazí v pořádku ale když do děj vstoupím znovu dialog se nezobrazí čím to může být díky za pomoc předem.

Spoiler

kod: 

#define DIALOG_seznam_nemovitosti3   83

new aukcenemovitosti;

aukcenemovitosti = CreatePickup(1274,2,x,y,z);//radnice --- souřadnice tam mám 😄 

if(pickupid == aukcenemovitosti)
  {
     new Dalsi_STR[2000];
     for(new i = 1; i < NemovitostCount; i ++)
     {
     format(Dalsi_STR, sizeof(Dalsi_STR), "%s %s %s %s\n%s %s %s",Dalsi_STR,Nemovitost[P_Nazev],Nemovitost[NemovitostOwner],AktivniNeaktivni(Nemovitost[NemovitostKoupeno]));
     }
      ShowPlayerDialogEx(playerid,DIALOG_seznam_nemovitosti3, DIALOG_STYLE_LIST, "Nemovitosti", Dalsi_STR, "Vybrat", "Zavřít");

}

Tak nemám tušení kde je chyba že se zobrazí pouze jednou 😕 a znovu ne  

Edited by [Hades]

Sdílet tento příspěvek

2 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

• 0

Tipujem, že ShowPlayerDialogEx nastavuje hráčovi nejakú premennú, že má aktuálne zobrazený dialog.. Táto premenná sa potom asi kontroluje v OnPlayerPickupPickup a ak má hráč zobrazený dialog, tak sa OnPlayerPickupPickup ignoruje, aby hráčovi nepreblikávali dialogy.. (videl som to tak vo viacerých scriptoch).

Možno by som skontroloval, že sa táto premenná (ak nejaká existuje) zresetuje po zatvorení dialogu.

Sdílet tento příspěvek

Guest
This topic is now closed to further replies.