Jump to content

pomoc Bluetooth - PC


RIP

Recommended Posts

Ahojte mam bezdrotove sluchatka k mobilu chcem sa opytat ze ci to mozem prepojit neako aj cez pc ak ano tak prosim poradte mi ako.

Edited by RIP
Link to comment
Share on other sites

Pokiaľ nemáš bluetooth prímač cez ktorý tie sluchátka budú komunikovať s počítačom, tak ti nejaký program bude asi nanič, to je to isté ako keď chceš mať wifi, potrebuješ wifi-router aby si vôbec mal ten signál.. a konvertoval to na internet...

Link to comment
Share on other sites

Dobre chalani tak ja si teda objednam ten adapter co je na to ked neni inej moznosti pozeral som aj ci mam zabudovane to bluetooth v pc ale neak som to nenasiel.. 

Link to comment
Share on other sites

Já osobně mám v notebooku bluetooth a stejně bezdrátová sluchátka nepoužívám ačkoliv nějaké mám jelikož mnohem lepší jsou drátová .. Proč? 1. Několika ms opoždění což není úplně ideální u filmu. 2. Výdrž bezdrátových sluchátek tedy baterie. 3. Bluetooth se v mém případě úplně nemusí z wifi co se týče signálu.

Link to comment
Share on other sites

před 12 hodinami, rEf said:

Já osobně mám v notebooku bluetooth a stejně bezdrátová sluchátka nepoužívám ačkoliv nějaké mám jelikož mnohem lepší jsou drátová .. Proč?

To záleží čo za bezdrôtové sluchatká máš, pokiaľ sú to JBL / Marshall... tak tie pri hraní nevyužiješ nijak lebo sú robené predovšetkým na hudbu, preto sú prebassované, na hranie by si musel skúsiť napr. HS70, HyperX Cloud Flight.. Po týždni hrania by si si na drôtových trhal kábel alebo tahal ntb zo sebou 😄 V dnešnej dobe rozdiel medzi takými istými drôtovými a bezdrôtovými (ako sú HS60 a HS70) je fakt len to, že bezdrôtové nemajú kábel, delay na tom nepozná nikto 😄

On 22. 7. 2020 at 17:03, RIP said:

Ahojte mam bezdrotove sluchatka k mobilu chcem sa opytat ze ci to mozem prepojit neako aj cez pc ak ano tak prosim poradte mi ako.

Ako už povedal rEf, budeš mať menší delay. Teraz som to schválne šiel skúsiť na mobile s JBL BT500 a PC s Corsair HS70 čo su taktiež bezdrôtové akurát cez WiFi, neviem či to bolo len pocitovo ale na mobile som videl menší delay medzi tým keď som počul bass a visualizérom, na PC s HS70 ten delay nebolo vidieť. Celkovo tie Bluetooth sluchatká ako sú JBL, Marshall atď. sú robené väčšinou len na hudbu kde pár ms delay nevadí, preto delay ani neriešia. Dalšia vec, pokiaľ máš pripojený PC cez WiFi a si daleko od routera tak s tými slúchatkami ti bude vypadávať WiFi, sám som to tak mal keď som bol za 2 stenami 😄 Takže pokiaľ to chceš čisto na hudbu / hry kde nepotrebuješ presné zvuky tak asi to bude dobrá kúpa 😄 Filmy alebo hry kde potrebuješ presné zvuky (fps, competitive..) už radšej nejaké bezdrôtové herné slúchatká ktoré majú minimálny delay ktoré pripojíš cez usb a nemusíš mať žiadny príjmač 😄 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prave som sa pokusal nainstalovat na to ovladac podla navodu ktory prisiel s adapterom a pise mi pri instalaci drivera tuto chybu neviete co stym ?

 

 

Bez názvu.png

Edited by RIP
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...