Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×
  • 0
LINE UP

pomoc PRIESVITNÉ POZADIE

Dotaz

Dobrý deň, 

Chcel by som sa spýtať či je tu niekto zbehlý vo photoshope. Potreboval by som pomôcť s jednoduchou vecou, vymazať pozadie z loga, (miesto čierneho transparentné)
Vždy ale keď som to spravil cez nejaký editor, tak po vložení na nejaký obrázok to malo vždy taký čierny rámik. Vo photoshope sa to dá spraviť že sa výsledný obrázok trochu zväčší, ja ho ale aktuálne nemám nainštalovaný a potreboval by som to kvoli práci čím skor. 
Pomohli by ste mi s tým niekto? 
Je tu ale ešte jeden problém, takto to logo vyzerá fajn ale keď ho chcem použiť reálne a zmenším ho, tak to logo je strašne rozmazané a nepoužiteľné. Je možné aj to nejakým spôsobom opraviť? Napríklad toto ma 3000x3000 pixelov, ja som ho zmenšil na 100x100 a nedalo sa to pomaly ani rozoznať .. a práve tú veľkosť potrebujem. 

cocktail modry.png

Edited by LINE UP

Sdílet tento příspěvek

2 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

• 0

S tohoto videa jsem se to naučil já, našel jsem ho za pár vteřin na youtubu. S délkou videa to není ani deset minut, bylo tak těžké použít google/youtube?

• Nope 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Odpovědět na dotaz...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Obnovili jsme váš původní obsah (obsah napsaný před zavřením).   Smazat obnovený obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...