Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×
morloxist

hledám Mód pro server

Recommended Posts

Zdravím,  chci pro mojí větší aktivní komunitu lidí vytvořit SA:MP server do konce roku, jelikož nejsem  tak znalý v oblasti pwn, tak hledám někoho, kdo by prodal nejlépe RP mód, nebráním

se klidně i Prison nebo jiného typu módu. Píšu sem z toho důvodu, že nechci stahovat nějaký nekvalitní, staré módy z netu.

Co se týče RP módu, tak aby nebyl úplně odfláknutý, chci dodělaný mod, vip systém, rank systém a další vychytávky jsou vítány.

Cenu si  za daný mód (amx nebo pwn) napište, navrhněte. 

Prosím o kontakt zde do zpráv, popřípadě později pošlu i FB / teamspeak

Díky všem, hezký den.

Sdílet tento příspěvek

Jestli si chceš něco od někoho kupovat tak si nejdříve ověř jestliže se nejedná o veřejný mód neboť v poslední době nějak moc narážím na lidi kteří si kupují něco co je na ulož.to 

Jinak RP mód pro Českou a Slovenskou komunitu mi přijde jako zhovadilost protože až na pár jedinců je ta RP komunita asi totéž co najdeš na módech které se orientují na cokoli alespoň takto mi to zhodnotila osoba která se podílela na nejmenovaném RP kde i hrálo třeba tich 10+ lidí.

Sdílet tento příspěvek

On 26. 11. 2018 at 20:10, rEf said:

Jestli si chceš něco od někoho kupovat tak si nejdříve ověř jestliže se nejedná o veřejný mód neboť v poslední době nějak moc narážím na lidi kteří si kupují něco co je na ulož.to 

Jinak RP mód pro Českou a Slovenskou komunitu mi přijde jako zhovadilost protože až na pár jedinců je ta RP komunita asi totéž co najdeš na módech které se orientují na cokoli alespoň takto mi to zhodnotila osoba která se podílela na nejmenovaném RP kde i hrálo třeba tich 10+ lidí.

Díky za info :) 

Sdílet tento příspěvek