Jump to content

ostatní Pravda o ROSA a ATomas, aneb cenzura v akci


Fastmancz

Recommended Posts

Zdravím,

prý si mám založil vlastní téma, dobrá. Obdržel jsem od niCeho email (13. 7. 2020) s tím, že si všiml, že ATomas vydal příspěvek na serveru Pawno.cz - pawno.cz/index.php?/topic/55348-atomas-zni%C4%8Dil-rosa/, tento topic je již nedostupný poté co jsem tam zaslal veškeré pádné důkazy o tom, že ATomas lže.

ATomas ve svém topicu tvrdil, že nestojí za zničením ROSA a že jsou to všechno jenom vykonstruované lži. Již tehdy jsem si zjišťoval veškeré informace a dal jsem si tu práci kontaktovat přímo majitele ROSA. Zaslal jsem dopis majiteli stránky (ATomasův herní server, jenž nekončí .eu, ale .cz).

Zaráží mě, že i v dnešní době má někdo potřebu potlačovat něčí názor i když k tomu má pádné argumenty, případně důkazy. Jenom podotknu, že ten topic tam byl od května 2020 a až teď, když jsem se k tomu vyjádřil a předložil veškeré důkazy, tak se příspěvek smazal a ATomas mě označil, že nejsem věrohodný a všestranný, ale že jsem čistě fanoušek niCe.

Tento příspěvek s důkazy nakonec neměl vzniknout, ale poté co jsem se dozvěděl, jak dělá ATomas ze sebe nevinného, že nic nezpůsobil, tak jsem musel zakročit a říct pravdu.

Přeberte si zmíněné důkazy jak chcete.
imgur.com/a/lYGGVYz

  • Nope 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Upřímně nechápu co všechno tohle znamená, do teď (do května) jsem nevěděl co je to ROSA (vlastně stále nevím), jestli ATomas něco udělal nebo neudělal, lže nebo nelže je mi jedno. Stejně jako nechápu že on sám sebe jen tak začal obhajovat ikdyž tady nikdo o ničem nevěděl, tak stejně tak nechápu tento příspěvek. Za mě si myslím, že to tady nikoho nezajímá, jsou to vaše problémy, pokud to jsou vůbec reálné problémy. Pawno je diskuzní fórum o programování apod, nikoli o podvodech a jejich obhajování. Proč to sem pořád vůbec cpete? Co je komu po tom kdo kde lže nebo nelže.

  • Paráda! (+1) 1
  • Nope 2
  • Děkuji (+1) 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 42 minutami, Hip said:

Za mě si myslím, že to tady nikoho nezajímá, jsou to vaše problémy, pokud to jsou vůbec reálné problémy. Pawno je diskuzní fórum o programování apod, nikoli o podvodech a jejich obhajování.

To tema tu bylo dva mesice. Dva mesice ze sebe Atomaskovic delal obet, ze on za nic nemuze a vsechno je to kampaaan. A nikomu to tema nevadilo. Ale hned, jak se v tematu objevi zcela jasne dukazy, ze je to lhar, tak tema najednou zmizi a nesmi se o tom diskutovat. Proc?

Myslim si, ze je to docela uzitecne varovani pro ostatni, ze Atomaskovic je zrejme podvodnik, ktery v minulosti podvedl majitele konkurencniho serveru, okradl ho de facto o server a hrace. Kdyby nebyl blbej, tak o tom nikde nepise a nikdo by se o tom ani nedozvedel. Ale ze si dovoli po takove dobe zde napsat jeste takove lzi a delat ze sebe obet, to je neuveritelne. 

Edited by niCe
  • Nope 2
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

O tom či to sem patrí, je zbytočná reč, to sa už môžeme aj baviť či tu má byť téma o Hello Kitty 😄 Koho to nezaujíma ide ďalej, koho áno, tak sa pristaví a prečíta si.
Samozrejme aj mňa zaujíma ATomasova odpoveď na toto, keďže vykonal minimálne na prvý pohľad zvláštny krok - zmazal tému. Ale tiež ma aj zaujala rovina niCe - Honza resp. kto teda prišiel s tým, odkazovať tú doménu na WTLS, keďže sa vyjadrenia rozchádzajú.

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

před 26 minutami, milous22 said:

Ale tiež ma aj zaujala rovina niCe - Honza resp. kto teda prišiel s tým, odkazovať tú doménu na WTLS, keďže sa vyjadrenia rozchádzajú.

Atomaskovic si v kvetnu 2017 registroval domenu gtamultiplayer.cz na svoje jmeno, kterou presmeroval na svuj web a server, aby tim poskodil WTLS. Pote, co byl upozornen, ze se jedna o protipravni jednani (nekalou soutez), tak domenu prevedl na fiktivni a neexistujici osoby - od zari 2018 do zari 2019 vlastnil domenu Adam Novak s neexistujici adresou a od zari 2019 do zari 2020 domenu vlastni Petr Novak, rovnez s neexistujici adresou (pozdeji po nahlaseni na CZ.NIC zmenena na existujici adresu, na ktere ale zadny Petr Novak nikdy nebydlel). Tato domena je stale uz nekolik let presmerovana na server Superparby.

Domenu superparba.cz si zaregistroval majitel RoSA a presmeroval ji na web GTA-MULTIPLAYER.CZ. Pote co jsem si toho vsiml jsem ho upozornil, ze si toto nepreju, protoze nemam zapotrebi delat takove svinarny jako Atomaskovic. Myslel jsem, ze tim je problem vyresen. Jenze po delsi dobe, co Atomaskovic zacal pouzivat pro registraci domeny fiktivni a neexistujici Novaky a opet presmeroval gtamultiplayer.cz na server Superparby, tak jsem majiteli RoSA rekl, ze svuj predchozi pozadavek, aby domena superparba.cz nebyla presmerovana na muj web, beru zpatky, protoze Atomaskovic pokracuje i nadale ve svinarnach.

Edited by niCe
  • Nope 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Ano, přesně tak, znovu se tu o tom píše a o to víc mi to přijde absurdní tady furt o tom psát. Chápu že někoho asi sere že ho podvedl, jednou se to tu už probíralo (jo ten příspěvek z května, ale to jsem se jenom plácal přes hlavu), ale stále něco dokola tady o tom psát a obhajovat jeden druhého, nebo jeden druhé napadat že lže... Proč? Však si to řešte soukromě 😄 Nestojím na ničí straně, s prominutím je mi u prdele jestli zníčil server nebo ne 😄 přijde mi to fakt úchylný řešit tyhle problémy veřejně. A abych nebyl takhle "nepříjemnej" jen na vás, @ATomas stejnej případ jako tihle. Proč cpát nějakej svůj komplex o kterém nikdo nevěděl sem na veřejné fórum. Nikdo o tom nic nevěděl a byl klid. Teď se tu hádáte a chováte jak 13 leté děti a svádíte veřejně problém z jednoho na druhého a evidentně chcete aby vás komunita soudila a uznala někomu pravdu a ten se pak cejtil jak velkej pán co měl pravdu. Chodím sem už skoro 10 let a před těmi 10 lety, jste se nechovali jako batolata abych vám věřil že je vám teď 13 let. Copak si nedokážete všichni svoje komplexy řešit jako dospělí lidé? :failfish:

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 9 minutami, Hip said:

Chápu že někoho asi sere že ho podvedl, jednou se to tu už probíralo (jo ten příspěvek z května, ale to jsem se jenom plácal přes hlavu)

Oprav me, pokud se pletu, ale rekl bych, ze nikoho to nesere. Jedinej koho to zrejme sralo, byl Atomaskovic, kteremu se asi nelibilo, ze se o tom jeho podvodu mluvi a mel potrebu zde napsat lzi, jak on za zadnym znicenim konkurence a podvodem nestoji. Jinymi slovy, tuhle lez, do ktere se zamotal, inicioval on. Od toho kvetna se tu probiralo akorat to, ze Atomaskovic je obet a ze je to proti nemu spiknuti a kampan. Coz mu zrejme vyhovovalo. Ted se zde doplnily dukazy, ktere ukazuji, ze Atomaskovic je lhar a zamerne lhal uzivatelum tohoto fora, a uvedlo se to na pravou miru, protoze dva mesice tu uzivatele mohli cist akorat Atomaskovicovy lzi.

Edited by niCe
  • Nope 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
před 4 minutami, niCe said:

Oprav me, pokud se pletu, ale rekl bych, ze nikoho to nesere. Jedinej koho to zrejme sralo, byl Atomaskovic, kteremu se asi nelibilo, ze se o tom jeho podvodu mluvi a mel potrebu zde napsat lzi, jak on za zadnym znicenim konkurence a podvodem nestoji. Jinymi slovy, tuhle lez, do ktere se zamotal, inicioval on. Od toho kvetna se tu probiralo akorat to, ze Atomaskovic je obet a ze je to proti nemu spiknuti a kampan. Coz mu zrejme vyhovovalo. Ted se zde doplnily dukazy, ktere ukazuji, ze Atomaskovic je lhar a zamerne lhal uzivatelum tohoto fora, a uvedlo se to na pravou miru, protoze dva mesice tu uzivatele mohli cist akorat Atomaskovicovy lzi.

hele, mě je to jedno. To co se tam řešilo mi bylo, je a bude u prdele. Upřímně, už předtím jsem si říkal že má vůbec potřebu se obhajovat v tak nesmyslný kauzalitě. Mimochodem, tohle všechno co se tady píše, je kvůli těm doménám co jsi popsal o příspěvek výše?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hip said:

Mimochodem, tohle všechno co se tady píše, je kvůli těm doménám co jsi popsal o příspěvek výše?

Nevim, proc se to tu pise. S temi domenami jsem jen odpovidal uzivateli, ktery se na to ptal.

  • Nope 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Můj názor na tohle všechno, co se tu probírá znáš. Ale jednu věc jsem do teď nepochopil, proč se tady furt někdo obhajuje. Ještě neviděl jedinej příspěvek, kde by bylo vysvětleno co se stalo. Všude to byl jen samej příspěvek že ten druhej lže a nebo že on zase má pravdu. Já nevím jestli někomu dochází to, že lidi co se kolem těchto věcí nepohybují a neřeší je, což jsem pochopil je atomas a asi ty plus autor tohoto topicu, tak vůbec ale vůbec netuší která bije a jen vidí svádění viny a nikdo nechápe proč, viz já a řekl bych, že nejsem jedinej.  

Link to comment
Share on other sites

před 20 minutami, Hip said:

Ano, přesně tak, znovu se tu o tom píše a o to víc mi to přijde absurdní tady furt o tom psát. Chápu že někoho asi sere že ho podvedl, jednou se to tu už probíralo (jo ten příspěvek z května, ale to jsem se jenom plácal přes hlavu), ale stále něco dokola tady o tom psát a obhajovat jeden druhého, nebo jeden druhé napadat že lže... Proč? Však si to řešte soukromě 😄 Nestojím na ničí straně, s prominutím je mi u prdele jestli zníčil server nebo ne 😄 přijde mi to fakt úchylný řešit tyhle problémy veřejně. A abych nebyl takhle "nepříjemnej" jen na vás, @ATomas stejnej případ jako tihle. Proč cpát nějakej svůj komplex o kterém nikdo nevěděl sem na veřejné fórum. Nikdo o tom nic nevěděl a byl klid. Teď se tu hádáte a chováte jak 13 leté děti a svádíte veřejně problém z jednoho na druhého a evidentně chcete aby vás komunita soudila a uznala někomu pravdu a ten se pak cejtil jak velkej pán co měl pravdu. Chodím sem už skoro 10 let a před těmi 10 lety, jste se nechovali jako batolata abych vám věřil že je vám teď 13 let. Copak si nedokážete všichni svoje komplexy řešit jako dospělí lidé? :failfish:

Jak zde již bylo řečeno, kdyby tento topic neexistoval - https://pawno.cz/index.php?/topic/55348-atomas-zni%C4%8Dil-rosa/, tak se nic řešit nemuselo, ale ATomas cíleně všechny na serveru Pawno.cz mystifikoval a když se vše uvedlo na pravou míru, tak se z toho začali dělat obstrukce a já byl ze strany ATomase obviňovaný, že je to lež a že jsem nestranný, což nebyla pravda. Topic se náhle smazal a já ho tedy "obnovil" pod svým jménem, aby se situace se smazaným topicem neopakovala.

  • Nope 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Stále absolútne neviem o čo sa jedná a je mi to jedno 😄 Ako podnikateľ by som ATomasa pochválil za úspešné zničenie konkurencie, ale je mi to jedno takže sa k tomu staviam neutrálne, pretože si treba jednu vec uvedomiť, je úplne jedno o čom sa hádate a kto tvrdí že má pravdu alebo nemá, pravda je relatívna a uhol pohľadu. Vždy aj bola.

  • Haha! 2
Link to comment
Share on other sites

před 3 hodinami, niCe said:

Atomaskovic si v kvetnu 2017 registroval domenu gtamultiplayer.cz na svoje jmeno, kterou presmeroval na svuj web a server, aby tim poskodil WTLS. Pote, co byl upozornen, ze se jedna o protipravni jednani (nekalou soutez), tak domenu prevedl na fiktivni a neexistujici osoby - od zari 2018 do zari 2019 vlastnil domenu Adam Novak s neexistujici adresou a od zari 2019 do zari 2020 domenu vlastni Petr Novak, rovnez s neexistujici adresou (pozdeji po nahlaseni na CZ.NIC zmenena na existujici adresu, na ktere ale zadny Petr Novak nikdy nebydlel). Tato domena je stale uz nekolik let presmerovana na server Superparby.

Domenu superparba.cz si zaregistroval majitel RoSA a presmeroval ji na web GTA-MULTIPLAYER.CZ. Pote co jsem si toho vsiml jsem ho upozornil, ze si toto nepreju, protoze nemam zapotrebi delat takove svinarny jako Atomaskovic. Myslel jsem, ze tim je problem vyresen. Jenze po delsi dobe, co Atomaskovic zacal pouzivat pro registraci domeny fiktivni a neexistujici Novaky a opet presmeroval gtamultiplayer.cz na server Superparby, tak jsem majiteli RoSA rekl, ze svuj predchozi pozadavek, aby domena superparba.cz nebyla presmerovana na muj web, beru zpatky, protoze Atomaskovic pokracuje i nadale ve svinarnach.

Preco si na neho nepodal trestne oznamenie? Myslim, ze keby mu prisla domov sudna obsielka, tak by sa uvedomil. 

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Tak kluci, já nevím co se tu řeší? Kvůli čemu teda se hádáte? Atomaskovič udělal stejnou zmr***inu jako tady Martin, takže to je vyrovnané, ne? Nebo mi chceš říct Martine, že Majkl578 odešel z WtLS sám když jste spolu beta-testovali server před více jak 10ti lety? Je to už dávno a už se to asi pomalu zapomíná, ale myslím si, že pořád se najdou lidi (včetně mě) co ví jak WtLS vlastně vzniklo. Jak jsi Majkla vyje**l. A Valueho taky. (Ale to až později. protože narozdíl od Majkla to nebyl spolumajitel, ale jenom tester). A celý server jsi potom nechals pro sebe.

A taky bych se mohl rozepsat jak posledních pár let funguje tvůj Admin Team. WtLS a Superpařba to jsou prostě kvalitní servery, oba dva. Vy dva si nemáte fakt co vyčítat.

Edited by hotterthanhell
  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

před 2 hodinami, hotterthanhell said:

Atomaskovič udělal stejnou zmr***inu jako tady Martin, takže to je vyrovnané, ne?

Zajimavy pohled. Ja to nevnimam jako stejnou vec, protoze zatimco tu domenu gtamultiplayer.cz si registroval primo Atomaskovic, tak domenu superparba.cz ma registrovanou uplne jiny clovek, ktery ma podle meho nazoru pravo byt na Atomaskovice nastavanej, pote co ho podvedl. Ja bych mohl maximalne zkusit pozadat toho majitele domeny, at opet zrusi presmerovani na muj server a web, ale proc bych to proboha delal a proc by mi mel majitel te domeny vyhovet, kdyz Atomaskovic je takovej smejd? Pro me za me, at si na tu domenu da co chce, treba pravdu o Atomaskovicovi.

 

před 2 hodinami, hotterthanhell said:

Nebo mi chceš říct Martine, že Majkl578 odešel z WtLS sám když jste spolu beta-testovali server před více jak 10ti lety? Je to už dávno a už se to asi pomalu zapomíná, ale myslím si, že pořád se najdou lidi (včetně mě) co ví jak WtLS vlastně vzniklo. Jak jsi Majkla vyje**l.

Netusim, kde jsi prisel na takovou ultra kravinu. Majkl578 se mnou programoval WTLS v dubnu a kvetnu 2008 (prvni dva mesice, co WTLS vznikalo), pote se rozhodl skoncit se SA-MP a ve vyvoji WTLS jsem pokracoval sam. V roce 2011 se na par mesicu vratil na WTLS, kde byl nejakou dobu hlavnim adminem, nez byl vyhozen za obtezovani administratorky Evolet. Nastesti jsou v nasem admin tymu stale lidi jako Tuxedo a JessieJames, kteri jsou na WTLS od sameho zacatku a se kterymi se tvoji naprosto nesmyslne teorii vykonstruovane z tvych divnych predstav zasmejeme.

 

před 3 hodinami, Jiu said:

Preco si na neho nepodal trestne oznamenie? Myslim, ze keby mu prisla domov sudna obsielka, tak by sa uvedomil. 

Tohle neni trestny cin. Je to nekala soutez, pokud by se teda podarilo u soudu prokazat, ze tu domenu provozuje nadale Atomaskovic, ktery se schovava za falesna jmena. Ale ten cas, kterej by se tomu musel venovat, mi za to nestoji. Je mi jedno, ze ma nejakou domenu, stejne mu to nijak nepomohlo. Akorat tim ukazal, jakej je zbabelec, ze se musi schovavat za fiktivni osoby a ze bez podvodu neumi vest konkurencni boj. Myslim si, ze jednou i jemu samotnemu dojde, ze je hloupej.

  

před 23 minutami, D4n09 said:

Hlavně v těch screenech který byli v předchozím příspěvku byli z roku 2013 tak co se tady hroti teď? Je rok 2020 halo.. a vytahujete na sebe screeny z roku 2013/14 

Resi se to tu proto, protoze Atomaskovic tuhle vec sam otevrel a zacal ze sebe delat obet, ze o nem koluji nejake pomluvy a ze je to proti nemu spiknuti. Zrejme si myslel, ze mu takova manipulace opet projde, ze ho tu vsichni poplacaji po raminku a tim bude vse zle zapomenuto. Nevim. Ja osobne taky moc nerozumim tomu proc to tu otevrel a uz vubec nerozumim tomu, proc nekteri hejtujou fakt, ze se ta jeho lez vyvratila.

 

Edited by niCe
  • Nope 1
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

před 4 minutami, niCe said:

Netusim, kde jsi prisel na takovou ultra kravinu. Majkl578 se mnou programoval WTLS v dubnu a kvetnu 2008 (prvni dva mesice, co WTLS vznikalo), pote se rozhodl skoncit se SA-MP a ve vyvoji WTLS jsem pokracoval sam. V roce 2011 se na par mesicu vratil na WTLS, kde byl nejakou dobu hlavnim adminem, nez byl vyhozen za obtezovani administratorky Evolet. Nastesti jsou v nasem admin tymu stale lidi jako Tuxedo a JessieJames, kteri jsou na WTLS od sameho zacatku a se kterymi se tvoji naprosto nesmyslne teorii vykonstruovane z tvych divnych predstav zasmejeme.

Tak vzhledem k tomu, že jsem v tu dobu už tak nějak hrál a slyšel jsem to i od jiných hráčů tak na tom troška pravdy bude. Je ale fajn vidět i druhou verzi z druhý strany. Mimochodem otázkou spíše zůstává kdo tenkrát Evolet neobtěžoval? :)
 

před 12 minutami, D4n09 said:

Hlavně v těch screenech který byli v předchozím příspěvku byli z roku 2013 tak co se tady hroti teď? Je rok 2020 halo.. a vytahujete na sebe screeny z roku 2013/14 

No hele, na WtLS je možné úplně všechno, i kdyby to byl rok 2010 tak se to jede. Nevím jestli tam hraješ nebo jsi hrál (??), ale stará špína nikdy nerezaví a vždy se dá použít, když je potřeba. Zrovna nedávno ukázali jací velcí amatéři dokáží být, když dali permu hráči za screenshoty z externího zdroje (myslím Discord), které ještě byly falešné a potom mu za 14 dní posílali e-mail s dotazem proč už nehraje na jejich serverech.. Prostě komedie. A ruku do ohně bych dal za to, že Superpařba na tom nebude jinak, ať je screenshot z 2014, 2013 nebo 2008.

Link to comment
Share on other sites

před 10 minutami, hotterthanhell said:

Tak vzhledem k tomu, že jsem v tu dobu už tak nějak hrál a slyšel jsem to i od jiných hráčů tak na tom troška pravdy bude. Je ale fajn vidět i druhou verzi z druhý strany. Mimochodem otázkou spíše zůstává kdo tenkrát Evolet neobtěžoval? :)

Tak jako jestli si nekde prectes nejakou kravinu od hracu a hned tomu veris, tak to je pak tezky no. Evolet obtezovalo vic lidi, ale pokud to delal i hlavni administrator, tak se muselo zasahnout, nemohl jsem nad tim jen tak mavnout rukou, protoze to co Majkl predvadel, bylo misty uz hodne za hranou.

 

před 10 minutami, hotterthanhell said:

Zrovna nedávno ukázali jací velcí amatéři dokáží být, když dali permu hráči za screenshoty z externího zdroje (myslím Discord), které ještě byly falešné a potom mu za 14 dní posílali e-mail s dotazem proč už nehraje na jejich serverech.. Prostě komedie.

Za nejaky screenshot z Discordu nikdo permaban dostat nemohl, protoze Discord neni duveryhodny zdroj a proto jej nebereme v potaz. E-maily s zadosti o feedback jsou automatizovane a odesilaji se vsem nasim hracum, tedy i tem, kdo ma ban. Coz je tak umyslne, protoze i od par normalnich hracu s banem dostaneme nekdy cenny feedback, ktery nam pomuze.

Edited by niCe
  • Nope 1
Link to comment
Share on other sites

před 5 minutami, niCe said:

Tak jako jestli si nekde prectes nejakou kravinu od hracu a hned tomu veris, tak to je pak tezky no. Evolet obtezovalo vic lidi, ale pokud to delal i hlavni administrator, tak se muselo zasahnout, nemohl jsem nad tim jen tak mavnout rukou, protoze to co Majkl predvadel, bylo misty uz hodne za hranou.

 

Takhle do hloubky už jsem to dřív nezkoumal co se mezi něma dělo.
 

před 7 minutami, niCe said:

Za nejaky screenshot z Discordu nikdo permaban dostat nemohl, protoze Discord neni duveryhodny zdroj a proto jej nebereme v potaz. E-maily s zadosti o feedback jsou automatizovane a odesilaji se vsem nasim hracum, tedy i tem, kdo ma ban. Coz je tak umyslne, protoze i od par normalnich hracu s banem dostaneme nekdy cenny feedback, ktery nam pomuze.

Vážně? Tak proč teda za to má Mory ban? Pokud tedy dostal ban za něco jiného, než za screenshot z Discordu kde údajně "distribuje cheaty" tak bych mu tento topic mohl přeposlat, aby se tady on sám rovnou vyjádřil, ne?

Link to comment
Share on other sites

před 1 minutou, hotterthanhell said:

Tak proč teda za to má Mory ban?

Mory ma ban proto, ze je nenapravitelny cheater a mel uz kdysi permaban, ktery mu byl zrusen pod podminkou, ze cheatovat nebude. Mozna mu budou tolerovat cheatovani na jinych serverech, ale u nas takove hrace nechceme.

  • Nope 1
Link to comment
Share on other sites

před 21 hodinami, Fastmancz said:

Zdravím,

prý mám...(více)
imgur.com/a/lYGGVYz

Jedno mě ale docela zajímá... A to, v jedné ze zpráv, jeden tvrdí druhému, že mu ukradl hráče/přetáhl ze serveru na druhý... Může mi někdo vysvětlit jak to dokáže ze dne na den? To jako slíbil nějaké VIP, peníze, post v AT ( :kappa: ) či co? :think::d
A pokud je to skutečně tak, proč se tam nikde nezmiňuje o hráčích co hrají na obou? Nebo to zavládla diktatůra a ,,prostě budeš hrát támhle a tady dostaneš ban" ?
//edit: Obě strany tvrdí něco jiného. Jeden, že tam ten 2. poslal hráče s reklamou, druhý zase že nic takového neudělal... tak, kdoví co je nakonec z toho věrohodné :d
 

Edited by Scydo
Link to comment
Share on other sites

před 12 hodinami, hotterthanhell said:

Tak vzhledem k tomu, že jsem v tu dobu už tak nějak hrál a slyšel jsem to i od jiných hráčů tak na tom troška pravdy bude. Je ale fajn vidět i druhou verzi z druhý strany. Mimochodem otázkou spíše zůstává kdo tenkrát Evolet neobtěžoval? :)
 

No hele, na WtLS je možné úplně všechno, i kdyby to byl rok 2010 tak se to jede. Nevím jestli tam hraješ nebo jsi hrál (??), ale stará špína nikdy nerezaví a vždy se dá použít, když je potřeba. Zrovna nedávno ukázali jací velcí amatéři dokáží být, když dali permu hráči za screenshoty z externího zdroje (myslím Discord), které ještě byly falešné a potom mu za 14 dní posílali e-mail s dotazem proč už nehraje na jejich serverech.. Prostě komedie. A ruku do ohně bych dal za to, že Superpařba na tom nebude jinak, ať je screenshot z 2014, 2013 nebo 2008.

Hrál jsem dost často . Teď nehraju protože nemám PC ale doufám že se časem budu moc vrátit

Link to comment
Share on other sites

Domenu gtamultiplayer.cz jsem si kdysi opravdu registorval. Duvod registraci teto domeny byl ten. Ze si nice registrovan domenu http://samp-servery.cz/ za ucelen napodobnovani domeny https://samp-server.cz/ (server SFDFD). A protoze jsme s majitelem SFDFD v kontaktu (Znate to nepritel meho nepritele je muj pritel), tak jsme se bavili a on mi rekl o existenci teto napodobujici domenu. Tak jsme z hecu regl domenu gtamultiplayer.cz a nasmeroval na SFDFD. A protoze mi pak majitel SFDFD rekl ze se nechcedal s niCem hadat tak jsem domenu presmeroval na SP a pak uz nechal expirovat. Po expiraci domenu jsem jen upzornil urcitou osobu (umyslne nebudu jmenovat, abych ji nezpusobil problemy) ze je domena volna a tim pro me kauza domeny gtamultiplayr.cz konci. Pokud domena superparba.cz existuje jen z duvodu ze si myslite ze gtamultiplayer.cz je stale moje, pak sory jste mimo :)

K tomu "zniceni". Dobry ze si oddalis stranku nebo co jsi s tim udelal aby byla vicet "cela konverzace", ale ona pokracuje vis.. 

celakonverzace.png

Ze by umyslne vystrizeno?

Divne je, že to je věc mezi mnou a ROSA a najednou se nam tu vyjadřuje niCe. Že by spojitost?

emailkonverzacejetojasny.png

Původní důvod proč jsem to řešil je ten, že jsem o tom že bych se mohl nevědomě podílet na zániku nějakého serveru. Tak jsem zjišťoval jak to bylo a kde je pravda. Tu mi víceméně vysvětlil HRB a řekl mi co ten Honza vlastně dělal. A tímto komentářem co mi napsal do emailu mi je už celá věc naprosto jasná. Už si zapojování se niCeho do věci, která by se ho ani neměla týkat.

Po tomto mém příspěvku bude následovat hromada komentářů od niceho a jeho fanouška fastmana (ano jsi fanoušek, pokud o SP říkáš jen špínu a dobré věci neříkáš a o WTLS říkáš jen dobré věci a špatné neříkáš i když je víš a ukazoval jsi mi že je víš - pak tvrdit že jsi nestranný = lžeš). Hromada komentářů o ničem které mě budou jen špinit. Lidi chtěli znát můj názor, napsal jsem ho zde. Tím to pro mě tu končí.

Edited by ATomas
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...