Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×
OceT

gamemode Reálná Země 8.0.3 by OceT

Recommended Posts

Zdravím, 9. prosince 2016 jsem začal dělat na něčem, co má být v podstatě kopie Reálné Země 8 od ATomase, kterou vlastní víc jak polovina CZ/SK serverů s tím, že bych jí dal trochu nový vzhled a pár nových funkcí, popř. opravil nějaké bugy z RZE 8. A teď, když už aktivně nepawním a tento mód jsem nikde ani nevyužil, maximálně prodal pár lidem, tak jsem si řekl, že bych tu RZE mohl ukázat alespoň tady. Věděl jsem, že v minulosti se o kopii rze8 pokoušel QWER, ale i tak mi přišla ta jeho kopie rze trošku víc odlišná  jak ta originální a plno věcí chybělo. Ještě dodám, že tento mód jsem měl v plánu více rozvíjet - nové povolání, mise, zcela nový House Systém a Nemovitosti, ale později už jsem na to neměl čas a ani chuť pawnit, po měsíci na této rze jsem zjistil, že již obsahuje všechno, co je v originální RZE 8. Nakonec jsou nové povolání jen 3 a nových misí 5. Jinak, když jsem pawnil tento mód, tak jsem hodně čerpal z deamx rze8, ale plno věcí bylo potřeba předělat. Nejhorší na tom všem byly jednoznačně gang zóny, protože v deamx nebyli přesné pozice. A co se týká ukládání, tak to navazuje na originální rze8, takže pokud vyměníte starou rze8 za tuto, všechny účty, statistiky, hesla, atp. zůstanou stejné. Tento mód jsem přestal dále rozvíjet 6.1.2017, takže už to je nějakej ten pátek. 😄 

Co Reálná Země 8.0.3 obsahuje:

• Všechno, co je v originální RZE 8 by ATomas, kromě House Systému a Nemovitostí (Z důvodu, že jsem nechtěl dělat stejný HS a nemovitosti jak jsou v rze8)
  • Nové admin hodnosti (Level 0 - Hráč, Level 1 - Moderátor, Level 2 - Administrátor, Level 3 - Hl.Administrátor, Level 4 - SpoluMajitel, Level 5 - Majitel)
  • Nový PM Systém, přidán /re pro rychlou odpověď
  • Nový příkaz /inzeraty, kde jsou všechny inzeráty hráčů. (Každý hráč může mít pouze 1 inzerát)
  • Nový Anti-Cheat
  • Celkově nové textdrawy
  • Bonus (Zbraně, Vesta, Peníze) je možné vzít 1x za minutu
  • Upravená autoškola, Letecká škola, Lodní škola (Textdrawy - Počet checkpointů, čas)
  • Nové získávání zbrojního průkazu (Střílení do terčů v AmmoNationu)
  • Upravené vězení
  • Nové občerstvení v obchodech BurgerShot, Pizza, Cluckin-Bell
  • Označení hráče v chatu (@ID; #ID)
  • Upraven Job Systém (Povolání)
  • Možnost změnit si barvu nicku (/color)
  • Přidány tituly povolání v chatu (Možnost zrušit je)
  • Upraven tachometr
  • Přidána GPS navigace (/gps)
  • Nové /mise (Novinář, Hasič, Popelář, Kamionista, Autobusák)
  • Nové povolání: Golfista, Řidič limuzíny, Rozvažeč pizzy
  • Přidán příkaz /vezni (On-line hráči ve vězení, zbývající čas, policista, který ho zatknul)
  • Přidán příkaz /afklist (On-line AFK hráči)
  • Přidány Body a Hodnosti povolání (/hodnost)
  • Příkaz /help a /nastavení předělány v dialogu, nové možnosti v /nastaveni
  • Úřad, banka nyní přes dialog
  • Možnost nastavit si výšku InfoBoxu

Na tuto Reálnou Zemi 8.0.3 se můžete podívat na mém test serveru - IP: 82.208.17.10:27073, heslo: 123.

Ale pokud by jste si tu rze někdo chtěl vyzkoušet i na svém test serveru a nastavit si i admin level, popř. využít na vlastní účely, tak tady dávám ke stažení .amx soubor.

(Nevím, jestli tu je povolené dávat pouze .amx soubor bez .pwn, pokud ne, tak toto berte jen jako prezentaci módu a ten odkaz ke stažení mi můžete smazat, díky xd)

btw. Tuto prezentaci jsem psal asi před rokem a půl. 😄 

Pár screenů:

Edited by vEnd
Odstranění souboru kvůli porušení bodu 2 Pravidel pro zveřejňování souborů.
  • Líbí se mi to! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

Myslím, že keby si zverejnil pwn, nič by si nepokazil. Nejaký dobrák ti to už zavesil na ulož.to

Inak ťa obdivujem, že sa ti do toho chcelo.
Robil som podobný projekt, vydržal som ho písať asi týždeň. Dostal som to do stavu, kedy sa to dalo považovať za dôveryhodnú kópiu rze s opravenými kritickými bugmi.
Chýbali mi ešte domy, podniky, závody (dragcreate, driftcreate, ...) a na to som už nemal nervy. Za najťažšie som považoval okrem gang zón zbieranie hlášok, ktoré sa vypisujú do textdrawov (z deamxu sa vyťahujú ťažko).

Sdílet tento příspěvek

před 2 hodinami, DuFF said:

Myslím, že keby si zverejnil pwn, nič by si nepokazil. Nejaký dobrák ti to už zavesil na ulož.to

Jojo, pár lidí mi poslední dobou píše, že mají moji rze v .pwn, takže je to možný xd

Inak ťa obdivujem, že sa ti do toho chcelo.
Robil som podobný projekt, vydržal som ho písať asi týždeň. Dostal som to do stavu, kedy sa to dalo považovať za dôveryhodnú kópiu rze s opravenými kritickými bugmi.

Díky, já měl hlavně motivaci, že budu mít rze8 v .pwn a tím by se otevřelo plno nových možností, ke kterým jsem se nakonec nedostal, protože jsem po 6.1.2017 přestal aktivně pawnit.. 😄 A jako hodněkrát jsem při tomto "projektu" taky měl 100 chutí se na to vysrat, ale nějak jsem vydržel. 😄 

Za najťažšie som považoval okrem gang zón zbieranie hlášok, ktoré sa vypisujú do textdrawov (z deamxu sa vyťahujú ťažko).

Joo na to jsem zapomněl.. Hlášky z textdrawů taky dali kolikrát zabrat no, ale většinou jsem to dělal tak, že jsem si pustil originální rze8, vykonal ten příkaz u kterého je ten text z textdrawu a opsal ho. 😄 

Edited by OceT

Sdílet tento příspěvek

před 1 hodinou, OceT said:

ke kterým jsem se nakonec nedostal, protože jsem po 6.1.2017 přestal aktivně pawnit..

Škoda dalšího člověka, co už se tomu nevěnuje. Co se dá dělat, nic není v kurzu věčně. 

Ten soubor jsem smazal, protože pravidla vyžadují i zdroják, nicméně kdybys chtěl pwn dodat, klidně to tam pak připni, žádné problémy už nebudou. :)

Sdílet tento příspěvek

před 1 hodinou, ATomas said:

Proc nekdo ztraci cas predelavanim 8 let stare verze gamemodu? Neni lepsi si proste to udelat podle sebe a podle dnesnich zvyklosti a moznosti? Nebo zapnout hru na nejnovejsi verzi ? 😄

Jen aby někdo neudělal kopii rze 8.1 😄

Edited by Woody

Sdílet tento příspěvek

před 1 hodinou, ATomas said:

Proc nekdo ztraci cas predelavanim 8 let stare verze gamemodu? Neni lepsi si proste to udelat podle sebe a podle dnesnich zvyklosti a moznosti? Nebo zapnout hru na nejnovejsi verzi ? 😄

Bereš to hrozně negativně! Určitě ti jen vadí, že to udělal někdo jiný a ne ty! Jen hejtuješ! 😄😄

• Haha! 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

před 15 hodinami, vEnd said:

Škoda dalšího člověka, co už se tomu nevěnuje. Co se dá dělat, nic není v kurzu věčně. 

Pravda. /:

před 15 hodinami, vEnd said:

Ten soubor jsem smazal, protože pravidla vyžadují i zdroják, nicméně kdybys chtěl pwn dodat, klidně to tam pak připni, žádné problémy už nebudou. :)

Omlouvám se. (-: Dobře, díky. :)

před 6 hodinami, Woody said:

Tvoje pwn je na uloz. to, kdybys náhodou nevěděl.

Ano, nicméně já nemám důvod to řešit nebo cokoliv s tím dělat. Prodal jsem to pár lidem a co s tím dále dělají už je na nich. Já s tímhle módem žádný plány nemám.

před 3 hodinami, ATomas said:

Souhlasím, ale často jsem hrával na serverech, kde byla rze8 v podstatě jako takovej "podklad" a na ní plno různých vlastních scriptů, tak mě napadlo, že kdyby ten mód byl i v .pwn, všechno by pak bylo jednodušší a otevřeli by se nové možnosti. Hlavně o rze8 v pwn bylo v minulosti dost velký zájem a já to bral jako výzvu. 😄 

před 2 hodinami, Woody said:

Jen aby někdo neudělal kopii rze 8.1 😄

To asi podle mě nehrozí.. 😄 

Sdílet tento příspěvek