Jump to content

pomoc Obnovenie odstránených súborov po vyprázdnení koša


Farleon

Recommended Posts

  • Globální moderátor

https://www.cleverfiles.com/howto/recover-deleted-files-windows10.html - hromada návodů.

 

Je třeba si uvědomit, že když dáš vymazat koš, tak windows je nevymaže, ale pouze povolí jejich přepsaní. Můžeš zkusit recover disku, obnoví ti to prakticky všechny soubory z disku, soubory můžou být už třeba poškozené atd. Jakmile obnovíš soubory, tak tě čeká hromada hledání mezi souborama, protože zpravidla se ti to neobnoví do složek jak je máš na disku, ale podle typů souborů. Jde o to, že složka je defacto abstraktní oproti souboru, který je fyzicky na disku. Hodně štěstí. Jinak za mě doporučuji Easeus data recovery - placené ale funguje fakt dobře. 

Link to comment
Share on other sites

před 10minutami, Hip said:

https://www.cleverfiles.com/howto/recover-deleted-files-windows10.html - hromada návodů.

 

Je třeba si uvědomit, že když dáš vymazat koš, tak windows je nevymaže, ale pouze povolí jejich přepsaní. Můžeš zkusit recover disku, obnoví ti to prakticky všechny soubory z disku, soubory můžou být už třeba poškozené atd. Jakmile obnovíš soubory, tak tě čeká hromada hledání mezi souborama, protože zpravidla se ti to neobnoví do složek jak je máš na disku, ale podle typů souborů. Jde o to, že složka je defacto abstraktní oproti souboru, který je fyzicky na disku. Hodně štěstí. Jinak za mě doporučuji Easeus data recovery - placené ale funguje fakt dobře. 

Chcel by som si najprv poziet ako sa presne volali tie subory ktore boli naposledy vymazane neviem to nikde pozriet

před 6minutami, Scydo said:

Asi je nepravděpodobné, že si zálohuješ celé, ale kdyžtak můžeš obnovit windows soubory ze zálohy do doby, kdy jsi to smazal.

Mam win 7

A na zalohe je vsetko

 viac ako mesiac dozadu vsak to mi zmiznu este veci vsetky co som vytvoril 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
před 1minutou, Farleon said:

Chcel by som si najprv poziet ako sa presne volali tie subory ktore boli naposledy vymazane neviem to nikde pozriet

 

nemusíš hledat, soubory ti to obnoví bez jména ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
před 1minutou, Farleon said:

A ako ich obnovim ved porad nieco neplatene 

Easeus se dá cracknout, ale trvalo mi to dlouho, než jsem našel crack. Musíš hledat, nic lepšího mě nenapadá. Bohužel. Každopádně první doporučení je to, abys ten disk, na kterém má soubory úplně odpojil a recovernul ho přes jiný počítač, jinak si ty soubory můžeš přepsat. 

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

@Farleon 

před 14hodinami, The hidden face said:

Mohu poskytnout Easeus, jestli máš zájem, tak mě kontaktuj přes PM.

 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...