Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×
★ г๏๒เภ

ostatní [C#] Spotify, Poslouchání hudby s kámošema

Recommended Posts

giphy.gif

Malá appka na počúvanie hudby s kamošmi cez Spotify. Možno sa niekomu zíde 😇

• Princíp: Človek 1 vytvorí "stejšn" s nastaveniami pre poslucháčov a heslom, poslucháčom sa po pripojení začne sync Spotify (skladba a pozícia).
  • Funkcie pre poslucháčov: Prev,Skip,Pause/Play,Seek (def. sú vyp.) a chat.
  • Download: Spotify2gether.zip

• Líbí se mi to! (+1) 2

Sdílet tento příspěvek

Mne sa to páči, nápad dobrý (nechcú sa mi googliť podobné nápady, čiže dufajme, že je to celé tvoje). Určite skúsim !

e// spolupracuje stiahnutelná kópia appky s androidom alebo pracuješ na kompatibilite s androidom ?

Edited by Twixo

Sdílet tento příspěvek

před 5 hodinami, Twixo said:

Mne sa to páči, nápad dobrý (nechcú sa mi googliť podobné nápady, čiže dufajme, že je to celé tvoje). Určite skúsim !

e// spolupracuje stiahnutelná kópia appky s androidom alebo pracuješ na kompatibilite s androidom ?

Je to exe. Robené v C# WPF. Takže to nie je kompatibilné s Androidom 😄 Ale pracujem na web verzií, čiže tú bude možné použiť všade (Spotify Desktop, Spotify Web, Android / IOS).. Za 1-2 dni ju sem postnem keď tak

Ahm. Neviem čo myslíš tým či je to "celé moje". Existuje ešte jedna appka tohto typu. Web appka. JQBX.. Ale potrebuješ na to Spotify Premium.

Sdílet tento příspěvek