Jump to content

ostatní HKK! Hello Kitty Klub


Lukasz

Recommended Posts

Zdravím,

v poslední době proběhla na fóru řada změn - změna majitele, odstranění ošklivého loga a update fóra. Poslední změna sebou přinesla také zrušení klubů.

Není se ale čeho obávat! HKK (Hello Kitty Klub) stále operuje, stejně jako operoval roky před představením klubů a stále dominuje a ovládá toto fórum.

Do našich řad patří pouze elitní členové fóra. Máme mezi sebou například člověka s nejdelším banem, nejdelší kandidaturou na moderátora a autora scriptu řadících se na první příčky ve stahování na fóru a to vše v jedné osobě. Dále také autora kolekce Just systémů a zástup administrátorů, moderátorů a mnoho dalších, pro fórům významných, lidí.

Stejně jako po celou dobu naší existence jsme stále otevřeni novým členům. Pokud si tedy myslíte, že máte na to stát se jedním z nás, napište si topic a na našem nejbližším shromáždění probereme vaše přijetí.

V minulosti se nás snažili některé rádoby konkurenční kluby infilitrovat a vynášet cenné informace ven, veškeré pokusy ale byly zachyceny. Proto se takových pokusů pokud možno vyvarujte.

:kitty:

 

Edited by Lukasz
  • Paráda! (+1) 3
  • Kappa 1
  • Řekni nám o tom ještě něco 1
  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

já bych jim nevěřil, pro více informací, pište SZ mě. Jenom já znám opravdovou pravdu o klubech. Klub se kterým jsem začínal, měl pořadové číslo 0. Jenom Tento tajný klub byl první!

  • Nope 3
Link to comment
Share on other sites

HKK byl první. Nic nebylo předtím. Jediný nepřátelský klub co ale vznikl až jako další bylo nějaké Ponny Army, ale to byl tak slabý nepřátel, že stěží stojí za zmínku...

:kitty:

Edited by Scydo
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

A připadá ti, že je pawno great again? To my (HKK) tu děláme reálné změny k lepšímu.

 

Btw, Ponny Army byla skupina, která se pokusila konkurovat HKK (bezúspěšně). Po jejich vyhlazení jsme se rozhodli jim na památku alespoň přidat emoji :mlponny:

MakePawnoGreatAgain přišel až s featurou klubů..

Edited by Lukasz
  • Kappa 1
  • Smutný 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

"MakePawnoGreatAgain" byla spíše myšlenka než klub. Něco jako event, do kterého se přihlašují lidé, přávě jinak řečeno "členové klubu".

  • Si děláš prdel? :D 1
Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor
před 5 hodinami, D4n09 said:

Tohle je fakt dětinska diskuze 😄 jestli sem přijde nějaký nováček a klikne si na tenhle topic tak radši zdrhne

Nikdo tě nenutí se do ní zapojovat. :) Je to v sekci Všechno možné, kam se holt občas dostanou i tyhle úleťárny. Chtěli jsme si trošku zavzpomínat na to, když tu byla sranda, a řekl bych, že každý rozumný člověk na první pohled pozná, že to myslíme s nadsázkou.

  • Paráda! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

INFO PRO NOVÁČKY

kdyby někdo chtěl vědět oč se jedná, kontaktujte místní iluminaty. Se vším poradí a všechno ví :illuminati:

  • Paráda! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...