Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×
  • 0
Ninjonik

pomoc ShowPlayerDialog

Dotaz

Ahoj Pawn komunita,

chcel by som sa poradiť o jednu vec,
pretože mi niekedy fungovala avšak teraz mi už nejde.

O čo ide?
Vytvoril som dialóg:

ShowPlayerDialog(playerid,12,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Pravidlá","{FFFFFF}1.) {FF0000}Je prísne zakázané používať nejaké programy, ktoré vás budú zvýhodňovať pred inými hráčmi (CLEO, S0beit,...)\n {FFFFFF}2.) {FF0000}Je zakázané slovne nepádať ostatných hráčov či administrátorov serveru\n {FFFFFF}3.) {FF0000}Nezneužívajte BUGY či chyby, ktoré nájdete. Chyby/Bugy ste povinní nahlásiť.\n {FFFFFF}4.) {FF0000}Je zakázané vydierať, prejavovať rasizmus, či inak porušovať zákony Slovenskej a Českej Republiky\n {FFFFFF}5.) {FF0000}Je zakázané robiť reklamu na iné portály či servery.\n {FFFFFF}6.) {FF0000}Nenávadzajte iných hráčov k porušovaniu pravidiel.\n {FFFFFF}7.) {FF0000}Neznalosť pravidiel sa neospravedlňuje!\n {FFFFFF}8.) {FF0000}Tieto pravidlá platia nielen pre hráčov ale aj pre administrátorov tohoto serveru.\n {FFFFFF}Pravidlá nadobúdajú platnosti dňom:{FF0000} 7.10.2018","OK","");

Avšak vyhodilo mi to tieto errory:

C:\Users\pc\Desktop\FutureWorld1.pwn(762) : error 075: input line too long (after substitutions)
C:\Users\pc\Desktop\FutureWorld1.pwn(763) : error 037: invalid string (possibly non-terminated string)
C:\Users\pc\Desktop\FutureWorld1.pwn(763) : error 001: expected token: ";", but found "."
C:\Users\pc\Desktop\FutureWorld1.pwn(763) : fatal error 107: too many error messages on one line

Viem ale, že niekedy som vytváral aj dlhšie dialógy, tak by som potreboval pomoc, že ako to opraviť, pretože dialóg rozdeľovať nechcem.
Neviem to isto, ale zdá sa mi, že keď som raz stiahol nejakú verziu a_samp includu tak mi to zrazu fungovalo.

Tak dúfam, že mi s týmto problémom pomôžete.
Ďakujem

Sdílet tento příspěvek

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

• 1
	new
		str[820]; // string si zvětšíš podle počtu znaku

strcat(str, "{FFFFFF}1.) {FF0000}Je prísne zakázané používať nejaké programy, ktoré vás budú zvýhodňovať pred inými hráčmi (CLEO, S0beit,...)\n");
	strcat(str, "{FFFFFF}2.) {FF0000}Je zakázané slovne nepádať ostatných hráčov či administrátorov serveru\n");
	strcat(str, "{FFFFFF}3.) {FF0000}Nezneužívajte BUGY či chyby, ktoré nájdete. Chyby/Bugy ste povinní nahlásiť.\n");
	strcat(str, "{FFFFFF}4.) {FF0000}Je zakázané vydierať, prejavovať rasizmus, či inak porušovať zákony Slovenskej a Českej Republiky\n");
	strcat(str, "{FFFFFF}5.) {FF0000}Je zakázané robiť reklamu na iné portály či servery.\n");
	strcat(str, "{FFFFFF}6.) {FF0000}Nenávadzajte iných hráčov k porušovaniu pravidiel.\n");
	strcat(str, "{FFFFFF}7.) {FF0000}Neznalosť pravidiel sa neospravedlňuje!\n");
	strcat(str, "{FFFFFF}8.) {FF0000}Tieto pravidlá platia nielen pre hráčov ale aj pre administrátorov tohoto serveru.\n");
	strcat(str, "{FFFFFF}Pravidlá nadobúdajú platnosti dňom:{FF0000} 7.10.2018");

ShowPlayerDialog(playerid, 12, DIALOG_STYLE_MSGBOX, "Pravidlá", str, "OK", "");

• Paráda! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

• 0

Co ti na tom nefunguje tvl? 😄 

FyHZAKe.png

Jasně že jestliže tam něco připíšeš zvýší se tím počet znaků a pak musíš změnit str[820] na laicky str[počet znaků] s tím že max. je 4000 hádám.

Sdílet tento příspěvek

• 0
před 19 hodinami, rEf said:

Co ti na tom nefunguje tvl? 😄 

FyHZAKe.png

Jasně že jestliže tam něco připíšeš zvýší se tím počet znaků a pak musíš změnit str[820] na laicky str[počet znaků] s tím že max. je 4000 hádám.

Už to funguje, ďakujem, stačilo to hodiť do OnGamemodeInit.

Sdílet tento příspěvek

• 0
před 55 minutami, Ninjonik said:

Už to funguje, ďakujem, stačilo to hodiť do OnGamemodeInit.

Cože? 😄 Ten tvůj kód bych chtěl vidět tvl 😄 Jestli chceš přidej si mně na Skype mám ho na profile 😄 

Sdílet tento příspěvek

Guest
This topic is now closed to further replies.