Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • 0
kudris.cz

PayPal Platby

Dotaz

Ahoj všem ♥ 
Mám dotaz co se úplně tak netýká kódu samotného, ale potřeboval bych vyřešit na webu paypal platby, to všechno je ok, problém nastává s IPN (jelikož potřebuji okamžitou odpověď o provedení platby) a IPN se mi buď šíleně zpozdí, nebo nedorazí vůbec, tudíž tohle řešení se mi vůbec nelíbí, je nějaká jiná možnost jak ověřovat platby přes paypal? Rád bych se vyhnul platebním branám atd. a využíval co nejvíce své řešení...

Sdílet tento příspěvek

4 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

• 0
Admin

Nevyužíváš API v1? Ve v2 už by to mělo přijít jako response na vytvoření payment requestu okamžitě a nečekáš na callback od paypalu

Sdílet tento příspěvek

• 0
Author of the topic Odesláno před
před 1 hodinou, ffredyk said:

Nevyužíváš API v1? Ve v2 už by to mělo přijít jako response na vytvoření payment requestu okamžitě a nečekáš na callback od paypalu

Tohle je moje první zkušenost z IPN, takže jsem hledal několik zdrojů které jsem postupně zkoušel ale ani jeden mi nefungoval tak jak bych potřeboval a tuším že jsoem zkoušel jak v1 tak v2 ale jistý si tím nejsem...

Sdílet tento příspěvek