Jump to content
  • 0
]Virus[

pomoc Android 7.0

Dotaz

Zdravím.

Koupil jsem si dneska nový mobil ale potřebuju napojit mobil k pc, abych si něco přetáhl na kartu SD mám zapnuty mód pro vývojaře jenže tam není vůbec ladění USB.

Dám sem screen jak to vypadá když to napojím k pc mobil.

Android verzí mám 7.0. 

Předem děkuju za pomoc. :)

Bez názvu.png

Sdílet tento příspěvek

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

• 0

Jedině pohledat na Google a zkoušet to vždycky pomůže 😄 Např.

http://cs.recover-android.tips/enable-usb-debugging-on-android.html

(sice je to stará verze ale mohlo by to být podobné když to je jeden Systém 😄 jen to chce trošku představivosti)

Edited by rEf

Sdílet tento příspěvek

• 0
před 2 minutami, rEf said:

Jedině pohledat na Google a zkoušet to vždycky pomůže 😄 Např.

http://cs.recover-android.tips/enable-usb-debugging-on-android.html

(sice je to stará verze ale mohlo by to být podobné když to je jeden Systém 😄 jen to chce trošku představivosti)

No právě ale to je v developers option ale já v tom nemám žádnou zmíňku o USB nebo SD karta a na googlu jsem taky dlouho hledál. 😕

Sdílet tento příspěvek

• 0

Něco jsem ti psal do Chatu.

Každopádně jsem našel toto https://www.embarcadero.com/starthere/xe7/mobdevsetup/android/en/enabling_usb_debugging_on_an_android_device.html

No všude zmiňují USB Debugging ... Jsi si jist že to nepřehlížíš? Proč si to nedáš do Češtiny.

Co zkusit Reebot? Třeba to je z nějakého důvodu skryté. 

Škoda že teď nemám u sebe mobil a nemůžu se podívat. (mám verzi 6... něco)

Edited by rEf

Sdílet tento příspěvek

• 0

Opravdu je divný, že by ti Android nedal na výběr co plánuješ dělat se zapojeným telefonem... A i kdyby, měl by jsi mít tu možnost najít to v nastavení telefonu, většinou to právě  bývá v tom developers option... Ale tvrdíš, že tam nic o USB nevidíš... Je to zvláštní, nic méně předpokládám že to A7 je od Samsungu. Zkus si tedy nainstalovat driver. Ale stále to nic nemění na faktu, že by jsi měl být schopný si v telefonu vybrat, zda se chceš připojit pro přenos nebo ne... Musel by to mít Samsung opravdu dost osekaný.. 😕 

//Edit: špatný odkaz...

//Edit 2: Tak špatný telefon.. Už jsem četl chat 😄

Edited by The Hidden Face

Sdílet tento příspěvek

• 0
před 1 hodinou, ]Virus[ said:

Jenže když jdu do nastavení a hledám to i automaticky přes lupu tak nic :( .

EDIT: Vyvojař a tam je kolonka Služby a pod tym je napsáno že "Žádna služba není naistalovaná"

před 25 minutami, The Hidden Face said:

Opravdu je divný, že by ti Android nedal na výběr co plánuješ dělat se zapojeným telefonem... A i kdyby, měl by jsi mít tu možnost najít to v nastavení telefonu, většinou to právě  bývá v tom developers option... Ale tvrdíš, že tam nic o USB nevidíš... Je to zvláštní, nic méně předpokládám že to A7 je od Samsungu. Zkus si tedy nainstalovat driver. Ale stále to nic nemění na faktu, že by jsi měl být schopný si v telefonu vybrat, zda se chceš připojit pro přenos nebo ne... Musel by to mít Samsung opravdu dost osekaný.. 😕 

//Edit: špatný odkaz...

//Edit 2: Tak špatný telefon.. Už jsem četl chat 😄

Sdílet tento příspěvek