Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Recommended Posts

před 21 hodinami, jappi123 said:

Keď je to pawno riešia sa tu aj weby a ine hry tak asi nie no ;)

Stránka je Pawno.cz tudíž její hlavní určení je Pawn ... Na to že se tu řeší i jiné hry, programování a grafika sere pes. Nehledě na to že já osobně jsem navrhoval měnící se postavičky kam by mohli ale to už záleží na nich umístit klidně i postavičky jiných her ale to pak ztrácí zase smysl název. Rovnou by se pawno.cz mělo přejmenovat ne? 😄

Sdílet tento příspěvek

Člověk se tu rok neukáže a pak uvidí tohle. Hoši, to jste pěkně dojebali 😄 @Ingnition pošli ho rovnou sem a kdyby tvé ego utrpělo mým příspěvek, zkus i sem (to už pak nejspíš v životě loga v photoshopu vytvářet nebudeš) :rofl:#nooffense, ale W jak roztahovačka v klubu po pěti drincích

Edited by Golden Eye™

Sdílet tento příspěvek

To mě opravdu hluboce mrzí, že se tak cítíš. Ještě větší škoda, že tvé srdce neutrpělo už dávno, když tu roky bylo staré logo opět z mé tvorby. Nojo, tak snad příště 🙂 

PS: Vytvoř lepší a může zde být tvá tvorba 😉 

PS2: Víc se už k tomuhle OFF-TOPICu vyjadřovat nebudu a prosím o LOCK téhle themy. Díky.

Sdílet tento příspěvek

Guest
This topic is now closed to further replies.