Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Recommended Posts

před 2 hodinami, Fakerko_ said:

Třetí verze s postavou z GTA se mi líbí nejvíce.

Samozřejmě, logo je v rámci tohoto prvku intuitivní a lze jej doplnit jakoukoliv postavou.

pawno_o2.jpg.b94d84a990f532ef2bb69b9d4c6b67b4.jpg

Každopádně hlavním prvkem je již onen logotyp, ve kterém je obrácené W. Má to návaznost na současné logo, které má také jako hlavní prvek W. Vzhledem k původním dohadům kdy to hodně lidem připomínalo iniciály LV jako Lukáš Valenta, se to již v nové podobě (aspoň doufám) takhle nejeví 🙂 

Sdílet tento příspěvek

před 1 minutou, Ingnition said:

Samozřejmě, logo je v rámci tohoto prvku intuitivní a lze jej doplnit jakoukoliv postavou.

pawno_o2.jpg.b94d84a990f532ef2bb69b9d4c6b67b4.jpg

Každopádně hlavním prvkem je již onen logotyp, ve kterém je obrácené W. Má to návaznost na současné logo, které má také jako hlavní prvek W. Vzhledem k původním dohadům kdy to hodně lidem připomínalo iniciály LV jako Lukáš Valenta, se to již v nové podobě (aspoň doufám) takhle nejeví 🙂 

A já do dnes žil v tom, že to “W” v aktuálním logu je obrácené “M”. “LV” jsem v tom uviděl až nyní, co jsem si přečetl tvoji odpověď :) Nicméně by chtělo zapřemýšlet, zda není hezčí tam mít postavičku z GTA, než “W”, které často lidem nic neřekne :)

Jinak skvělá práce, jako vždy.

Sdílet tento příspěvek

před 6 minutami, Ewwe said:

Luxus závidím ti ten skill, vypadá to úžasně

Díky pane 👍

před 3 minutami, Fakerko_ said:

A já do dnes žil v tom, že to “W” v aktuálním logu je obrácené “M”. “LV” jsem v tom uviděl až nyní, co jsem si přečetl tvoji odpověď :) Nicméně by chtělo zapřemýšlet, zda není hezčí tam mít postavičku z GTA, než “W”, které často lidem nic neřekne :)

Jinak skvělá práce, jako vždy.

Smysl mít v logu postavu z GTA mělo v době, kdy forum bylo opravdu čistě o Pawnu a hře GTA San Andreas. Nyní již nějaký ten rok se z tohoto fora stala multiherní záležitost. A proto by dávalo větší smysl mít neutrální vlastní logotyp, který o sobě netvrdí že je jenom o GTA 🙂 Každopádně jsem i tak vytvořil variantu s GTA motivem, může se použít kdekoliv. Třeba super by bylo, kdyby se měnilo logo náhodně. To by dodalo docela šmrnc.

Jinak děkuji za pochvalu 🙂 

• Líbí se mi to! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

Já osobně si myslím že spojovat forum pořád jen se sampem je zbytečný. řeší se tu hromada jinejch věcí a samp už spíš ne. Mě osobně se nejvíc líbí to s modrým W

Sdílet tento příspěvek

Mne osobne sa to logo páči, je úžasné, no nie som si istý, či by úplne sedelo s farebnou kombináciou súčasného designu, viem si to predstaviť ak by tam bola kombinácia tmavomodro-bielej? Možno? Neviem, grafické veci  moc ohodnotiť neviem a je to len môj osobný názor. Nechám to na vás, teda na komunitu, ak sa vám nový návrh designu loga páči, tak prečo nie.

• Paráda! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

On 14. 9. 2018 at 14:49, vEnd said:

Mně se ten styl zamlouvá, pěkná práce. Možná by šlo uvažovat o změně, že by se tímto završila změna designu. :)

Dekuji 🙂 

On 14. 9. 2018 at 14:25, Lukasz said:

Budou i další návrhy? Za mě pořád vyhrává dosavadní logo.

Dalsi navrhy rozhodne nebudou. Samozrejme se neda zavdecit kazdemu, ale pokud se vam libi stare logo (coz me samozrejme tesi), tak pak lze mluvit o urcitem zastaralem vkusu 🙂 

On 14. 9. 2018 at 19:07, ThomaSM said:

To prvé s modrým M sa mi páči najviac. Je to skvelé, rešpekt.

Dekuji 🙂 

On 14. 9. 2018 at 20:44, Guyy said:

Kiežby som aj ja vedel robiť grafiku jak ty 😄 Ale najlepšie je ten horný s modrým W a ten na ľavo zo sivým.. To s postavou s GTA je moc také GTAčkové 😄

Dekuji a souhlasim 🙂 

před 12 hodinami, Lucifer Morningstar said:

Mne osobne sa to logo páči, je úžasné, no nie som si istý, či by úplne sedelo s farebnou kombináciou súčasného designu, viem si to predstaviť ak by tam bola kombinácia tmavomodro-bielej? Možno? Neviem, grafické veci  moc ohodnotiť neviem a je to len môj osobný názor. Nechám to na vás, teda na komunitu, ak sa vám nový návrh designu loga páči, tak prečo nie.

Dekuji, barevne to bude sedet. Vychazi to z puvodniho loga a jiz jsem testoval jeho usazeni na foru 🙂 Pokud tedy bude zajem o toto logo zde pouzit, budu jenom rad 🙂 Treba za reklamu? 😄 

Sdílet tento příspěvek

O zastaralém vkusu to rozhodně není. Dosavadní logo se mi nelíbí, ale je za mě (očividně i další lidi) lepší.

Font tvoří dojem, že je logo určené pro nějaký herní klan, začínajícího youtubera nebo auto moto magazín. Pawno není ani jedno z toho. Pawno bych také nenazval "Herní komunitní fórum", největší část tvoří stále témata kolem pawn a samp (i když je to docela smutné), jinak se tu hry moc neprobírají (krom @Amenadiel linkováním free her).

Dál moc nechápu neustálý důraz na "W"? Není na něm nic speciálního a vypadá to spíš jako absence originálního nápadu. Nemluvě o tom, že je to nic neříkající (kvůli tomuto problému měnil logo například uber).

(Výše píšu jen o logu s "Σ", postava by v logu být neměla a potvrzuje výše zmíněné určení loga)

Doporučil bych ti se kouknout na nějaká loga na behance.net a dribbble.com, tam snad přijdeš na to, že to tvůj vkus je zastaralý a posuneš se.

• Líbí se mi to! (+1) 2

Sdílet tento příspěvek

před 30 minutami, Lukasz said:

O zastaralém vkusu to rozhodně není. Dosavadní logo se mi nelíbí, ale je za mě (očividně i další lidi) lepší.

Font tvoří dojem, že je logo určené pro nějaký herní klan, začínajícího youtubera nebo auto moto magazín. Pawno není ani jedno z toho. Pawno bych také nenazval "Herní komunitní fórum", největší část tvoří stále témata kolem pawn a samp (i když je to docela smutné), jinak se tu hry moc neprobírají (krom @Amenadiel linkováním free her).

Dál moc nechápu neustálý důraz na "W"? Není na něm nic speciálního a vypadá to spíš jako absence originálního nápadu. Nemluvě o tom, že je to nic neříkající (kvůli tomuto problému měnil logo například uber).

(Výše píšu jen o logu s "Σ", postava by v logu být neměla a potvrzuje výše zmíněné určení loga)

Doporučil bych ti se kouknout na nějaká loga na behance.net a dribbble.com, tam snad přijdeš na to, že to tvůj vkus je zastaralý a posuneš se.

Urcovat ze se logo vetsine nelibi, kdyz pouze dva sdelili nazor o tom ze se jim puvodni libi je pomerne usmevne. Pojdme se treba pobavit o tom, ze ja tady vytvoril neco zdarma  pokud bych mel resit placenou zakazku, logo by mohlo vypadat jinak. Mimo jine, muj styl neni preplacany logo, ale v jednoduchosti je sila.

Verim, ze ty by jsi zvladl lepsi a muzes se ukazat :) Ja nerikam, ze tohle je neco super ale rozhodne nekde jinde, nez je to ted. 

Pokud chces dal o tomhle debatovat, napis mi SZ. Ted nemam cas psat slohovky. 

PS: tvrdit o tomhle logu, ze je jak pro zacinajiciho Youtubera, to me dost pobavilo 😄 

Sdílet tento příspěvek

Tak očividně bys měl zapracovat i na porozumění textu, protože v tom také zřejmě nevynikáš. Nikde jsem nepsal, že se většině lidem logo nelíbí. Napsal jsem pouze, že se mnou sdílí názor i další lidé (viz reputace, citace).

Takže vytváříš nic moc loga jen proto, že to děláš zdarma? To je docela špatná prezentace tvé práce.

před 29 minutami, Ingnition said:

Mimo jine, muj styl neni preplacany logo, ale v jednoduchosti je sila.

V jednoduchosti síla je, s tím souhlasím, ale tvůj návrh je špatně provedený. Opravdu se podívej na linky v mém předchozím příspěvku ať se inspiruješ a zjistíš, co se tvoří v roce 2018.

PS: Děkuji, že ve mě věříš a jsem rád, že jsi se pobavil.

• Líbí se mi to! (+1) 2

Sdílet tento příspěvek

před 3 hodinami, Lukasz said:

Tak očividně bys měl zapracovat i na porozumění textu, protože v tom také zřejmě nevynikáš. Nikde jsem nepsal, že se většině lidem logo nelíbí. Napsal jsem pouze, že se mnou sdílí názor i další lidé (viz reputace, citace).

Takže vytváříš nic moc loga jen proto, že to děláš zdarma? To je docela špatná prezentace tvé práce.

V jednoduchosti síla je, s tím souhlasím, ale tvůj návrh je špatně provedený. Opravdu se podívej na linky v mém předchozím příspěvku ať se inspiruješ a zjistíš, co se tvoří v roce 2018.

PS: Děkuji, že ve mě věříš a jsem rád, že jsi se pobavil.

Já tě neznám, ty neznáš mě. Nevím proč ty do mě najednou útočíš, aniž bych já tobě něco špatného napsal. To co tu předvádíš je opravdu úsměvné a opravdu mě těší, že ty z toho máš také radost. Přijmu konstruktivní přímou kritiku návrhu, ale rozhodně ti nepřijmu něco, co je psáno útočně a naprosto mířeně na mojí osobu. A jestli se tebe dotklo tvrzení, že máš zastaralý vkus pokud se ti více líbí aktuální logo, to mě hluboce mrzí. Ale je to pouhé tvrzení faktu. To že ty se s tím nedokážeš vyrovnat a musíš mě tu okamžitě útočně poučovat, je pouze a tvůj boj. Dál už zde naprostý OT probírat nebudu, protože tvoje útoky jsou naprosto zcestné a směšné. A pokud nadále potřebuješ mít poslední slovo, neboť to evidentně tvému EGU nedá spát, tak si dopřej další bezduchý příspěvek. 😉 Na diskuzi ohledně tohohle jsem ti už psal, že si s tebou rád popovídám přes SZ.

Rozhodnutí nechť se rozhodně svobodně zde: 

PS: Mohl jsi s vlastním návrhem loga a iniciativou přijít sám, udělat něco pro forum, když to mé logo stojí za *****. A nemusel jsi tu vést takovou uraženou diskuzi. 😉 

Edited by Ingnition

Sdílet tento příspěvek

V celém textu se vyjadřuji k tomu, co píšeš a k logu, které je zde prezentováno. Nic na tom není zcestného (OT) a útočné. To právě ty se snažíš pateticky prosadit svoje, vymýšlíš si, že tvrdím nějaké nesmysli (většině se nelíbí atd.) a že se neznáme není vůbec relevantní. Příště přestaň kolem sebe nesmyslně kopat (svádět něco na ego, vkus), když se někomu tvá práce nelíbí a měj trochu pokory.

Se zvolením nového loga počítám. Nemění to ale nic na tom, že za nic moc nestojí.

Diskuzi budu vést pouze zde nebo v chatu, ale ne v SZ.

Ahoj

Sdílet tento příspěvek

před 6 minutami, Lukasz said:

V celém textu se vyjadřuji k tomu, co píšeš a k logu, které je zde prezentováno. Nic na tom není zcestného (OT) a útočné. To právě ty se snažíš pateticky prosadit svoje, vymýšlíš si, že tvrdím nějaké nesmysli (většině se nelíbí atd.) a že se neznáme není vůbec relevantní. Příště přestaň kolem sebe nesmyslně kopat (svádět něco na ego, vkus), když se někomu tvá práce nelíbí a měj trochu pokory.

Se zvolením nového loga počítám. Nemění to ale nic na tom, že za nic moc nestojí.

Diskuzi budu vést pouze zde nebo v chatu, ale ne v SZ.

Ahoj

HighPrinte, tak vytvoř lepší a může zde být tvé logo. Je to tak jednoduché, ale ono něco udělat pro forum? Jojo... 🙂 Fakt mě bavíš a ještě víc, jak se snažíš. Bohužel to už neuhraješ do outu jen z toho důvodu, že na mě útočíš... Ale řešení své, podle kterého jsi lepší grafik co nabídne nejlepší logo pro toto forum. Já čekám, ale asi se nedočkám viď? 🙂

Na OT zde a na chat ti opravdu kašlu, já nemám problém diskutovat soukromě. Ale ty asi ano? 🙂

Ahoj

Edited by Ingnition

Sdílet tento příspěvek

před 1 minutou, rEf said:

Já to říkám furt (sám sobě samozřejmě) ... V jednoduchosti je krása. 😄 No víc mi sedí varianta postaviček možná zkusit zakomponovat figurku ale to nevím jak by vypadalo.

Figurku jsem zkoušel a byla taky jako první, co jsem zkoušel dosadit, ale nějak mi to tam nesedělo. Ale samozřejmě na přání to mohu znova zkusit...

Sdílet tento příspěvek

před 9 minutami, Ingnition said:

Figurku jsem zkoušel a byla taky jako první, co jsem zkoušel dosadit, ale nějak mi to tam nesedělo. Ale samozřejmě na přání to mohu znova zkusit...

Já osobně jsem si stejně při pohledu na to logo řekl že ta figurka tam úplně nesedne ... Nejlepší varianta je podle mě ta kde je možné umístit libovolně postavy. Otázka je jestli jen z GTA San Andreas a nebo i jiných her by se to mohlo měnit ne jako gif ale při aktualizaci stránky. (ale to už je věc druhá nejspíš 😄)

Edited by rEf

Sdílet tento příspěvek

před 27 minutami, Ingnition said:

HighPrinte, tak vytvoř lepší a může zde být tvé logo. Je to tak jednoduché, ale ono něco udělat pro forum? Jojo... 🙂 Fakt mě bavíš a ještě víc, jak se snažíš. Bohužel to už neuhraješ do outu jen z toho důvodu, že na mě útočíš... Ale řešení své, podle kterého jsi lepší grafik co nabídne nejlepší logo pro toto forum. Já čekám, ale asi se nedočkám viď? 🙂

Na OT zde a na chat ti opravdu kašlu, já nemám problém diskutovat soukromě. Ale ty asi ano? 🙂

Ahoj

Nechtěl jsem se už vyjadřovat, ale musím tě upozornit, že nejsem HighPrint. HighPrint je naprosto jiný člověk, pouze máme stejného avatara a podpis (z historických důvodů). To jen abys neměl špatné mínění o někom jiném.

Nikdy jsem nenapsal, že jsem lepší grafik, že dělám lepší grafiku a argumenty typu "Tak to udělej líp" jsou dětinské. Neboj, pro fórum jsem udělal už pár věcí, stejně jako spousta lidí.

Do outu nic zahrávat nemusím, s člověkem jako ty nemá cenu diskutovat. Nikam se takhle neposuneš, ale to už je tvůj boj.

před 53 minutami, Ingnition said:

A pokud nadále potřebuješ mít poslední slovo, neboť to evidentně tvému EGU nedá spát, tak si dopřej další bezduchý příspěvek.

Oba jsme ukončili diskuzi a i přesto jsi se znovu ozval. Že by tvá slova vypovídala spíše o tobě? 🙂

Já zas nemám problém diskutovat veřejně 🙂

Ahoj

Edited by Lukasz
  • Líbí se mi to! (+1) 4

Sdílet tento příspěvek

před 18 minutami, rEf said:

Já osobně jsem si stejně při pohledu na to logo řekl že ta figurka tam úplně nesedne ... Nejlepší varianta je podle mě ta kde je možné umístit libovolně postavy. Otázka je jestli jen z GTA San Andreas a nebo i jiných her by se to mohlo měnit ne jako gif ale při aktualizaci stránky. (ale to už je věc druhá nejspíš 😄)

Ano, tak nějak jsem měl podobný nápad, že by se to případně dalo vyřešit že by se to dynamicky měnilo 🙂 

Sdílet tento příspěvek

Guest
This topic is now closed to further replies.