Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×
Sign in to follow this  
DonMafia

pomoc Problém s videami

Recommended Posts

Zdravím,po dlhšom čase sa mi na noťasi vyskytol problém s videami.Je to jedno či to je na YT alebo FaceBook...Proste robí to všade. V podstate ide len o to že zvuk má omeškanie za obrazom.Proste nesedí časová stopa.Na mobile mi všetko fachčí normálne.Viete mi poradiť kde hľadať chybu? Ďakujem za každú radu. SP DonMafia

Sdílet tento příspěvek


Link to post
Share on other sites

Normální člověk má na zařízení které používá reproduktory a zdířku pro jack. 😄 Jsi mohl napsat už dávno že se jedná o bluetooth protože tam to možné je. -_- Alespoň doufám že to dobře chápu už v tom začínám mít guláš.

Sdílet tento příspěvek


Link to post
Share on other sites

Osobně Bluetooth na tento způsob nevyužívám takže ti s tím nemohu pomoci ale pomocí google jsem hned mezi prvními našel toto což by tě třeba mohlo postrčit nějakým směrem.


Všeobecně v Bluetooth konektivitě dochází k opoždění. To je na úrovni přibližně 250ms. Si řeknete, však to nic není. No ve skutečnosti je to dost. U hudby si toho ani nevšimnete, ale u filmu, když herec otevře ústa dřív než vyjde nějaký zvuk to je dost rušivé. A to se bavíme o standardu Bluetooth verze 4.x. Pokud máte nižší verzi, toto opoždění může být i větší. A neděje se to jen na počítači. Stačí, že i když si na telefonu pustíte nějaký klip z YouTube!

https://www.vzdy.cz/extra/magazin/audio-video/o-com-sa-mlci-pri-bluetooth

Edited by rEf

Sdílet tento příspěvek


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×