Jump to content

Recommended Posts

Zdravím,

tímto bych chtěl oficiálně podat svoji žádost na pozici Globálního moderátora. Polis byl vyhozen, a tak se hledá pochopitelně náhrada. Já si myslím, že bych byl více než vhodným adeptem a v pár větách vám shrnu proč.

Na foru působím již od roku 2011 a znám to tu jako své boty. Zveřejnil jsem zde svůj jediný filterscript nazvaný Všehoscript, který sklidil velký úspěch. Za jeden měsíc se stal nejstahovanějším scriptem a nyní se drží v TOP 3.

Moje prohřešky jsou banální, takřka zanedbatelné. Konkrétně se jedná o bumpovaní starých témat, spamování/offtopic, nevhodné chování a urážka uživatele. Minimálně půlka z nich jsou diskutabilní. V momentální době mám 0 war pointů, což udržuji několik měsíců. Moje chování na pawnu se tedy zlepšilo. Snažím se pomoct uživatelům a moderátorům, když něco potřebují. O tom svědčí také to, že jsem byl vybrán mezi Ověřené uživatele. Svoji práci vykonávám svědomitě, jak nejlépe dovedu a s plným nasazením. 

Něco o mojí osobě:

Jsem rebel a bojovník. Pro to, čemu věřím, jsem schopen udělat cokoliv. Jsem energický, plný inspirací a dobrých nápadů. Mám touhu a motivaci se prosadit. Nechybí mi odvaha a pracovní ambice. 

A tímto bych to asi ukončil a poprosil vás tedy o vyjádření. Komentář zde mohou zanechat nejenom moderátoři, ale i uživatelé a moji kamarádi.

Díky

Váš roky věrný Woody

whatwedo_adopt_availableanimals_dog.jpg

Edited by Woody
  • Nope 3

Sdílet tento příspěvek

před 2 hodinami, HighPrint said:

Forum vzniklo někdy na pomezí črv 2008, tak asi těžko máš účet z r 2007 :d 

Div, že woody za svůj VŠEHOSCRIPT nedostal nobelovku

Blbost, někdy v Srpnu roku 2007 vyšla verze SA:MP 0.2.2 a již na verzi 0.1b jsem měl server a dělal jsem na módu a na jiné fórum než toto jsem nechodil.

Sdílet tento příspěvek

Kdybych o tom měl rozhodovat, tak se stavím proti. Jsi fajn člověk ale banality 

před 10 hodinami, Woody said:

spamování/offtopic, nevhodné chování a urážka uživatele.

nejsou malé banality, ale ty nejhorší prohřešky. Spam se dá přehlédnout, ale urážky a nevhodné chování se prostě přehlédnout nedá, taky proto tu jsou za to nejvyšší tresty. Kdyby jsi ostatní neurážel, tak bych o tom přemýšlel. Jsme slušní lidé a proto by se všichni měli chovat slušně, a ne dávat někoho, kdo má celkem pestrou historii nevhodného chování za sebou, do vedení. Nemůžeš to brát, že jakmile nemáš warning body, tak jsi čistý, tady se jedná o nějaké společně soužití a vzájemné spolupracování, poznávání se atd. Na základě lidských vztahů se tady lidé vybírají, nikoli na základně warning bodů. Jinak věřím, že vEnd je schopný a pokud by jim pomocná ruka scházela, tak by si řekli a případně vypsali výběrové řízení. Takhle se do vedení nikdy nikdo nedostal, že by podal veřejnou přihlášku, kde by jsi se právě měl ucházet.

Sdílet tento příspěvek

Vyjádřit se může každý, nicméně rozhodnou o tom hlavní moderátoři, tedy já a Spy.

Moje rozhodnutí se odvíjí vlastně od toho, co jsi napsal:

před 11 hodinami, Woody said:

Polis byl vyhozen, a tak se hledá pochopitelně náhrada.

Polis je bez pravomocí už od půlky dubna a od té doby jsme nevyhlásili žádný nábor. Proč? Protože je to zbytečné.

Když se podíváš na denní aktivitu (počet lidí online, počet zpráv v chatu za den, počet příspěvků ve fóru za den), není to nic, co by se nedalo zvládnout v aktuálním počtu moderátorů. Není to ještě tak dlouho, co se HighPrint připravoval na ústní zkoušky a Spy byl příliš zaměstnaný prací, v podstatě jsme to tu s UareBugged zvládali sami. A stačilo to. Teď, když má HP po zkouškách, už není vůbec o čem mluvit.

Ověření uživatelé se starají o výběr nejlepších odpovědí v žádostech o pomoc a také by měli uživatele upozorňovat na to, zda jim v žádostech něco chybí (spoilery, code apod.). Když odepíšeš tuto starost, moderátorům toho vlastně moc nezbývá, jen dohlížet na to, aby se všichni chovali slušně a nespamovali. A na to, uznej, 4 lidi (de facto 3 aktivní) stačí.

Nemohu mluvit i za Spye, protože jsem s ním o tobě nemluvil, ale dříve už jsme se domlouvali na tom, že žádného moderátora v nejbližší budoucnosti nabírat nebudeme. Proto za sebe musím říct ne.

Sdílet tento příspěvek

Vyjadrenie k osobe: Nebolo to až tak dávno, keď si bol známy ako všeobecný troll a flamer, no môžem povedať že odvtedy sa to o dosť zlepšilo a upokojilo, čiže z tohto hľadiska je to za mňa neutrálne.

Vyjadrenie k situácií: Ako už bolo povedané, snažím sa tu byť ako často len viem, no nie vždy to ide a aj napriek tomu sa to tu viacmenej bez problémov zvládalo a to už aj bez polisa. Z tohto hľadiska musím teda povedať nie.

Výsledné vyjadrenie je za mňa teda nie.

Sdílet tento příspěvek

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...