Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Recommended Posts

Zdravím,chci zde prezentovat moji Online Hru Dirty Mafian která tu je již 2 roky a denně ji hraje přes 20 lidí. Registrováno okolo 2600 účtů. 

Hra je založená na budování vlastního impéria. Válčení mezi ostatními rodinami a válka proti Bossům hry. K dispozici je spousta zločinů od okrádání lidí a krádeže aut až po přepadání transportů.

Hra je zcela zdarma!

Neváhejte i vy a zkuste se zaregistrovat na http://www.dirtymafian.eu

Instagram

FaceBook

36199765_1721535037929913_549439562561093632_o.jpg

Sdílet tento příspěvek

Nie nieje to tvoja hra, hru stále prevádzkujú oni, taktiež im tá hra patrí. To že ty platíš za doménu, neovplyňuje to či tú hru vlastníš alebo nie. Tá hra sa stále fyzicky nachádza na ich serveroch. A to že si tú hru nastavíš podľa seba kedže to ponúka tiež nič na tom nemení.

Sdílet tento příspěvek

před 13 hodinami, Gerechti said:

bude to pořád minecraft ale tvůj server,tohle mám vlastní doménu,vlastní pravidla,nastavení .... takže je tohle moje hra. problém ?

Nechápeš význam slov a slovních spojení která používáš?

Sdílet tento příspěvek

Tvoje hra by to byla, kdyby jsi jí nakodoval..

Jinak včera jsem to nějakou dobu hrál a dokázalo to zabavit na určitý čas, ale nakonec mě nebavilo furt čekat než dojdou timery.. a kupovat další? Trik jak z lidí dostat peníze akorát. 
Celkové hodnocení té hry bych dal tak 5/10.

Sdílet tento příspěvek