Jump to content
  • 0

pomoc kickovani ze serveru - "CONNECTION REJECTED": Unaccepted Nickname


Beri

Dotaz

Zdravím, mám problém s RP serverem (plarp), hostuju to na VPS - debian, kdykoliv když se zapne server, funguje normálně, akorát do 20 min kickne bota společně se všemi hráči na serveru, vyhodí jim to error s "CONNECTION REJECTED": Unaccepted Nickname, bot se už nepřipojí a takhle se to opakuje každých 5 minut.

 

V server logu je jenom že se někdo připojil, následně odpojil, nic více.

Link to comment
Share on other sites

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No podľa toho čo píšeš, tak si myslím že niekomu (asi botovi) meníš meno a máš tam nejaký nepovolený znak a kvôli tomu ho to vyhodí... Alebo sa snažíš pripojiť bota s nepovoleným menom

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Podarilo sa ti reprodukovať chybu aj na základnom balíku SA:MP serveru bez cudzích úprav? Takto vylúčiš, že sa bude jednať o problém na úrovni scriptu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 47 minutami, Kubko said:

Podarilo sa ti reprodukovať chybu aj na základnom balíku SA:MP serveru bez cudzích úprav? Takto vylúčiš, že sa bude jednať o problém na úrovni scriptu.

Dělá to i bare mód bez pluginů.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 5 hodinami, Quiter said:

No podľa toho čo píšeš, tak si myslím že niekomu (asi botovi) meníš meno a máš tam nejaký nepovolený znak a kvôli tomu ho to vyhodí... Alebo sa snažíš pripojiť bota s nepovoleným menom

Bota jsem vypl -- to samé.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 9 minutami, XpresS said:

Beri, presne tento istý problém som riešil ja, od koho máš VPS ? Na offik fóru sme taktiež nedospeli k odpovedi.

Od fakahedy.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 1 minutou, XpresS said:

Myslel som si, tam nám to presne robilo tiež, ale na inom hostingu to nerobilo, aj keď som napísal na ich  podporu. Tak hovorili, že  všetko na ich strane je v 100% poriadku. Takže asi to je fakahedou.

To co jsem si myslel, no..- každopádně jejich přístup je tak otřesný, že nemám náladu si VPSko hostovat dál u nich, nějaké rady kde jinde to je fajn?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Kvalitu ako takú u hostingu majú dobrú, ale prístup o tom, že som sa ích pýtal prečo nevedia pridať ,,novú" distribúciu linuxu. Tak som bol príšerne sklamaný.

Neviem, všetci hovoria Wedos  VPS ON, tam som rozmýšľal aj já, že si hostnem môj pripravovaný server. Aj keď som počul, že občas ak schytáš zlú ,, pozíciu " VPS tak je to totálne príšerné. Keď tak, ešte som niečo počul o Hicorií, tie hostuju VPS celkom cenovo dobre, ale kvalitu neviem no. A ak zahraničné tak to vôbec nemám tušenie, ale tie povečine bývaju už za viac $$ / €€ hádam. 

Edited by XpresS
Úprava štýlu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...