Jump to content

návrh Prohození / Vymazání "hlasy" z top 5 posledních témat


Jaké pořadí upřednostnit  

6 members have voted

  1. 1. Jaké pořadí upřednostnit

    • odpovědi + zhlédnutí
    • odpovědi + hlasy
    • stávající stav


Recommended Posts

  • Globální moderátor

Ahoj,

v příloze zasílám soubor/obrázek, kde označuji dva typy zapisování odpovědí/hlasů/zhlédnutí posledních 5 témat s příspěvky. Otázka zní, co vám přijde lepší? Já si stále nemohu zvyknout, že první jsou nějaké hlasy a pak odpovědi. Nedá se to prohodit? Vždycky když koukám na něajké téma, tak vidím nula a říkám si odpovědí. Ale to jsou vždycky hlasy, co mě vůbec nezajímají. 

 

lepsi.png

Edited by Hip
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Zdá se mi, že tohle se už jednou řešilo. Je to takhle u témat v sekci Pomoc, kde je systém otázek a výběru nejlepších odpovědí. Pokud se nic nezměnilo a já si myslím, že nezměnilo, nejde to změnit.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Ono jde o to , že tebou označená témata jsou uplně jiného druhu. První je Dotaz ( převzaté z stackoverflow nebo buh vi kdo to vymyslel ) a druhý je klasický téma. U dotazů jsou nejdůležitější hlasy. Čím hlasovanější tím přesnější odpověd vněm najdeš. Já samozřejmě chápu že česko-slovenská komunita není na přístup "chci pomoct" zvyklá ale v cizině je toto standart. Také chápu , že je asi už pozdě snažit se tento přístup naučit i cz-sk. 

 

Řešení:

1. Zvyknete si

2 . Zrušíme témata typu Dotaz

 

Pokud se tu sejde více názorů tak založím téma kde se tyto dvě možnosti budou řešit.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

no a nedá se prostě jen prohodit to pořadí? To by bohatě stačilo. Jinak chápu co jsou hlasy, ty příspěvky moc splývají s ostatními

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor
před 2 minutami, Hip said:

no a nedá se prostě jen prohodit to pořadí? To by bohatě stačilo. Jinak chápu co jsou hlasy, ty příspěvky moc splývají s ostatními

Jak jsem psal, nedá. V administraci můžeš nastavit různé věci, umístění panelů, položky v horizontálním menu, ale tohle tam není. Muselo by se to ručně přepsat v kódu toho IPB pluginu.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
před 59 minutami, vEnd said:

Jak jsem psal, nedá. V administraci můžeš nastavit různé věci, umístění panelů, položky v horizontálním menu, ale tohle tam není. Muselo by se to ručně přepsat v kódu toho IPB pluginu.

před 55 minutami, Ewwe said:

Myslíš že odpovědji by byli nahoře a ostatní pod nimi ?

 

jj přesně tak.

 

Kdyžtak mi řekni co to je za modul a já ho upravím pokud byste to nezvládli. I anketa rozhoduje, sice s málo hlasy, že by lidi byli pro odpovědi a pak hlasy. Neříkám, že jsou hlasy špatné, ale třeba pro mě je uplně jedno jaké jsou tam hlasy, protože když je téma nové, tak já se zejména snažím zaměřit na témata bez odpovědí abych případně pomohl a tohle mě vždy velmi mate, že tam nejsou žádné odpovědi (Ale ve skutečnosti koukám na hlasy). Hlasy, pokud dobře chápu, tak jsou zejména pro další příchozí, co hledají odpověď na stejný problém. Třeba jako stackoverflow...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...