Jump to content
  • 0

pomoc Paradise World


GrankoPoRanu

Dotaz

Zdravím mám takový problém s pawnem konkretně u Paradise World -> píše mi to nějaký ERORRY vůbec nevím co a jak nechápu to rád bych kdyby jste mi někdo pomohli ale abych to rovnou pochopil

 

Erroorrrryyy : C:\Users\acer\Desktop\Vše pro SAMP\Paradise World\paradiseworld.pwn(5140) : warning 219: local variable "lightss" shadows a variable at a preceding level
C:\Users\acer\Desktop\Vše pro SAMP\Paradise World\paradiseworld.pwn(5162) : warning 219: local variable "lightss" shadows a variable at a preceding level
C:\Users\acer\Desktop\Vše pro SAMP\Paradise World\paradiseworld.pwn(15418) : error 017: undefined symbol "DIALOG_STYLE_TABLIST_HEADERS"
C:\Users\acer\Desktop\Vše pro SAMP\Paradise World\paradiseworld.pwn(18010) : error 017: undefined symbol "DIALOG_STYLE_TABLIST_HEADERS"
C:\Users\acer\Desktop\Vše pro SAMP\Paradise World\paradiseworld.pwn(47501) : error 017: undefined symbol "DisableRemoteVehicleCollisions"
C:\Users\acer\Desktop\Vše pro SAMP\Paradise World\paradiseworld.pwn(47517) : error 017: undefined symbol "DisableRemoteVehicleCollisions"

 

Nevím jak vám to mám napsat , když tak mě kontaktujte na FB : Daniel Chovanec 

E-mail : [email protected]

Skype : GPR]GrankoPoRanu

Discord : (jsem ve skupině PAWNO.CZ - GPR]GrankoPoRanu se jmenují! :-)

 

 

 

image.png

  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

1 odpověd na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Prvé 2 warningy znamenajú, že lokálna premenná "lightss" prekrýva inú premennú (tj. majú rovnaký názov) - treba zmeniť názov premennej

všetky ostatné errory znamenajú, že daná funkcia/názov/definícia neexistuje (pawno ju nepozná) - väčšinou znamená že si dal zlý názov, niekedy že ti chýbajú novšie includy, alebo ti chýba includ úplne ;) 

Dúfam že som ti pomohol, a ak nie, tak odporúčam stiahnúť iný mód (alebo vytvoriť vlastný, ale do toho sa ti asi nebude chcieť)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...