Jump to content

Logo pro stránku


jenkings

Jaké logo zvolit?  

26 members have voted

  1. 1. Jaké logo zvolit?

    • Logo 1
    • Logo 2
    • Logo 3
    • Logo 4
    • žádné, vzdej to než si ublížíš


Recommended Posts

Ahoj.

Snažím se vytvořit logo pro webovou stránku zabývající se věcmi okolo IT, programování a mobilního HW. Mělo by jít o něco mezi osobní prezentací, blogem a ukázkou tvorby.

Předem podotýkám že pro grafiku vážně moc nemám cit, ale snažil jsem se udělat nějaké náhledy aspoň v rámci mých možností, a potřebuji pomoct s rozhodnutím, které logo nakonec použít, nebo ze kterého alespoň vycházet při zlepšování. Barevná loga by měla i monochromatickou verzi.Díky za hlasy a konstruktivní kritiku:
Loga: (1-4)

Spoiler

logo1.png

Spoiler

logo2.png

Spoiler

logo3.png

Spoiler

logo4.png

 

Edited by jenkings
Link to comment
Share on other sites

Tak všechny jsou pěkné :d ále to ti je k ničemu.

 

Tak že jsem vybral 1. a 2. no a nemohl sem vybrat dvě možnosti, tak jsem dal rozstřel :d 

A ve výsledku jsem zvolil 2. :)

Jinak je docela smutné že někdo zvolil poslední možnost 1/5, protože ty loga vypadají fajn.

Edited by VolfikCZ
  • Děkuji (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

to druhé sa mi páči najviac ale možno je to aj tým konkrétnym farebným podkladom (pekná kombinácia dvoch farieb)

Link to comment
Share on other sites

Mě se nelíbí žádný :-D Ale zato může to zbarvení, fonty a umístění (v mojí hlavě to je taková šachovnice).

Edited by rEf
Link to comment
Share on other sites

Kdybych si měl vybrat z těch tří, tak volím tu možnost z prvního příspěvku tématu.

Co se týká těch dvou posledních, tak mi více pasuje ta černá kombinace s šedou. (obrázek v pravé části)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...