Jump to content
  • 0

pomoc Vytvoření aut


Tomas99

Dotaz

Zdravím. byl by někdo ochotný mi poradit jak udělat aby se mi jedno auto nevytvořili vždy při restartu nebo prostě zapnutí gm.

Budu mít v GM nějaké vozidla přes CreateStaticVehicleEx(...); a ve hře to auto vezmu a dejme tomu jsi ho zaparkuji do garáže, ale ted chci aby to auto zustalo u baráku a už se nevytvořilo na tom místě kde jsem ho vzal..

Za jakékoliv rady budu moc vděčný.

Link to comment
Share on other sites

4 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Na vytvorenie vozidla, ktoré sa nerespawnuje sa zvyčajne používa CreateVehicle(), nie CreateStaticVehicle(). Ale to, že kde sa bude objavovať po uložení hráčom musíš jednoducho nakódiť sám.

Keď bude hráč v garáži, tak napr. príkazom (alebo checkpointom) musíš zistiť ako dané vozidlo vyzerá (farby, tuning, ..) a uložiť to do súboru. To následne vždy načítavať a nové vozidlo spawnovať.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 11 hodinami, Tanga said:

Na vytvorenie vozidla, ktoré sa nerespawnuje sa zvyčajne používa CreateVehicle(), nie CreateStaticVehicle(). Ale to, že kde sa bude objavovať po uložení hráčom musíš jednoducho nakódiť sám.

Keď bude hráč v garáži, tak napr. príkazom (alebo checkpointom) musíš zistiť ako dané vozidlo vyzerá (farby, tuning, ..) a uložiť to do súboru. To následne vždy načítavať a nové vozidlo spawnovať.

Což ukládání mam samozdřejmě udělané, jakoby mě šlo o to aby to nevytvořilo ani po resetu třeba.. jako nějak jsi myslím že to ani nepůjde, ale zkusil jsem se zeptat. Děkuju

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zdravím,

Půjde. Nastav si tam proměnnou a pak máš několik možností, z nichž asi nejjednodušší je kontrolovat přes sekundový timer, zda proměnná sedí. Jestli ano, vytvořit a nastavit proměnnou na 0, aby se znovu netvořilo. Snad chápeš, jak to myslím.

Zatím.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No tak to musíš logicky ukládat pozici toho vozidla -_- Tudíž si udělat nějaký vehicle systém podle tvých vlastních požadavku což je věc co ti jen tak nevysvětlím.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...