Jump to content
  • 0

pomoc Pomoc s pickupy


Rawy

Dotaz

Zdravím, 

nedávno jsme s kamarády začali dělat na jedné mapě a k tomu jsme začali dělat gamemode, je mimo San Andreas někde na moři a na tom moři nejdou vytvořit pickupy... 

SAMP Wiki (CreatePickup):   Known Bug(s): Pickups that have a X or Y lower than -4096.0 or bigger than 4096.0 won't show up and won't trigger OnPlayerPickUpPickup either.

(v mém :kappa: překladu: Pozice pickupů, které mají pozici X nebo Y nižší než -4096.0 nebo vyšší než -4096.0 se nebudou ukazovat a nebude možné používat public OnPlayerPickUpPickup)

Proto by jsem se chtěl zeptat jestli zde měl někdo stejný problém a jak ho vyřešil, či nějakou radu. Napadlo mě ještě použít CreateObject(ID Pickupu, xyz atd atd..); a nastavit timer, který bude kontrolovat jestli je u toho objektu pickupu. Jenže to by bylo celkem divný když tím objektem pickupu nebude možné procházet tak jak jsme již všichni zvyklí. 

//Edit: jednoduše řečeno, chtěl bych se zeptat jestli neznáte nějakou dobrou náhradu za pickupy

Předem děkuji za všelijaké rady. :v:

Edited by Rawy
Link to comment
Share on other sites

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
před 2 hodinami, SnOwY_ said:

Pickups don't work out at sea.

A? O tom vím, odpovídá to tomu co je na Wiki (Pickups that have a X or Y lower than -4096.0 or bigger than 4096.0 won't show up and won't trigger OnPlayerPickUpPickup either.) 

a proto se ptám jestli někdo nezná nějakej trick jak pickups nahradit

před 2 hodinami, rEf said:

Použij něco jiného např. Checkpoint to je moje řešení.

Zřejmě mi nebude zbývat nic jinýho, dík

před 1 hodinou, ATomas said:

Rada je jednoducha. Presun mapu tak aby splnovala posminky a na ni vytvor pickupy.

Jedná se o ostrovy kde je potřeba moře, bohužel ostrovy jsou natolik velké, že aby se udrželi u moře a zároveň splňovali podmínky tak jsou tu dvě nehratelné možnosti a to ty, že by to bylo buď nad mapou SA nebo v mapě což by se nikomu moc nelíbilo

 

Prozatím díky za rady

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Úplně jsem na to zapomněl, no teď jsem to zkusil a pomocí streameru to bohužel nejde...

No nic, prdím na to, jdu teda použít ty checkpointy, co mi jiného mi zbývá :d Jinak dík všem za ochotu pomoct

//edit:

  • Checkpoints created on server-created objects (CreateObject/CreatePlayerObject) will appear down on the 'real' ground, but will still function correctly. A pickup can be used instead.

to je jak naschvál :d no nic, jdu teda vytvářet objekty s id pickupů

 

//edit2: jsem to ale ko*ot, já tam dával špatné pozice... Vyzkoušel jsem checkpointy streameru a funguje :d dík

Edited by Rawy
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jestli chceš ohledně tohoto jednoduchou radu tak ti jí dám ... Ale musíš mi napsat na skype_ref (rEf) protože tady to rozebírat nebudu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...