Jump to content

nabízím Prodej dlouhodobých projektů: 2013-2017


SnOwY_

Recommended Posts

Zdravím,

Jelikož delší dobu san andreas multiplayer nehraji, tak sem se rozhodnul že prodám všechnu svou práci od roku 2013 až do 2017.

Důvod proč to chci prodat je takový, jelikož nemám dostatek času se věnovat pawnění. Filterscripty,mapy,módy,pluginy součástí celé složky práce.

Příjde mi škoda mazat celou složku práce, která trvala něco málo přes 4 roky.

Součástí složky jsou také moje začátky pawna, takže je možné že se někomu budou hodit.

Nachází se tam spousty herních módů od ZombieParadise, LAGW až po CW/TG mód clanu HoE.

Dle mého názoru složka obsahuje slušnou sbírku za těch 4 roků. 

Cena celé složky práce je 300,- CZK.

 

Obsah scriptů: 503

Obsah pluginů: 12

Obsah módů: 6

Obsah map: 57 - zahrnuje mapy také v různých scriptech.

 

Pokud by měl někdo zájem, tak stačí když mi pošlete SZ zde na fóru, přeji příjemný zbytek dne.

Edited by SnOwY_
Prepsana nabidka
Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Abych předešel případným dotazům a nepříjemným problémům, řekni mi: obsahuje to i skripty, jež nejsou tvoje, a jsou všechny funkční? Rád bych dostal odpověď na obě otázky, díky. 

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

Koukal sem do slozky a obsahuje i stazene scripty, ktere sem si poupravoval. (Jedna se predevsim o textdraw editory, attachnuti objectu na vozidlo, aj.) - Zhruba 60 scriptu je stazeno, z toho 1/4 poupravovana dle vlastni predstavivosti. Autori scriptu (obsahujou-li signaturu) ponechani. Scripty plne funkcni, ovsem nachazeji se zde take scripty, ktere sem delal za dob 0.3c, takze je mozne ze nektere scripty nemusi na novejsich verzich SA-MP  dobre fungovat!

Edited by SnOwY_
Preklep v textu
Link to comment
Share on other sites

No nevím no, přijde mi to spíš jako takové smetí, co jsi našel v PC. Byli tady jiní uživatelé, kteří toho vytvořili daleko více a nechali to zde free (třeba Lyrics). A ty to chceš prodat, přestože nejake veci nejsou tak uplňe tvoje a nemusí byt funkční. Podle mě to nikdo nekoupí. 

Edited by Woody
Link to comment
Share on other sites

před 1 hodinou, Woody said:

No nevím no, přijde mi to spíš jako takové smetí, co jsi našel v PC. Byli tady jiní uživatelé, kteří toho vytvořili daleko více a nechali to zde free (třeba Lyrics). A ty to chceš prodat, přestože nejake veci nejsou tak uplňe tvoje a nemusí byt funkční. Podle mě to nikdo nekoupí. 

A hlavne, predavat cudzie veci bez patricnych licencii je porusenie autorskych prav.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Klidne ty veci k tomu nedam, kazdopadne zadne autorske prava bych  tim neporusil, jelikoz by musel autor scriptu si zaplatit za licenci. Je mozne ze plno hracu dalo free veci ke stazeni, ale ja tak neucinim.

Kdo ma zajem, ten si napise.

Link to comment
Share on other sites

před 9 hodinami, SnOwY_ said:

Klidne ty veci k tomu nedam, kazdopadne zadne autorske prava bych  tim neporusil, jelikoz by musel autor scriptu si zaplatit za licenci.

To su uplne bludy. Autor ma autorske prava automaticky od napisania scriptu, dokym sa ich nevzda explicitne. Ziadny poplatok, ziadna registracia, nic.

Edited by xhunterx
Link to comment
Share on other sites

před 1 hodinou, xhunterx said:

To su uplne bludy. Autor ma autorske prava automaticky od napisania scriptu, dokym sa ich nevzda explicitne. Ziadny poplatok, ziadna registracia, nic.

:d tak si poradne precti zakon o autorskych pravach.

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Pozor na to, Snowy, s tímto si není radno zahrávat. Ačkoliv riziko se může zdát malé, jen ty teď víš, co tam máš postahované... pro kupujícího je to velké riziko. Být tebou, dané skripty bych z nabídky vynechal. Z toho Woodyho odkazu by tě měl nejvíce zajímat § 2, zejména body 1 až 3, a § 5.

Link to comment
Share on other sites

před 1 hodinou, SnOwY_ said:

:d tak si poradne precti zakon o autorskych pravach.

Mal som dva predmety tykajuce sa len autorsheho a informacneho prava tu u nas na skole, takze by som povedal ze viem dobre, ako ten zakon funguje. Ak mi neveris, Woody ti poslal pekny link. Mozno si to pletes s Trademarkom, ten sa musi registrovat a zaplatit, alebo s patentom. Ale copyright je automaticky.

Edited by xhunterx
Link to comment
Share on other sites

Aha, mas pravdu, pletu si to s trademarkem, tak tedy vsechny scripty stazene odectu z poctu obsahu gamemodu, omlouvam se za vyskytle komplikace.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
před 15 minutami, SpiRinG said:

Čo tak ukážku code ?

CMD:cmds(playerid)
{
SCM(playerid,-1,"/kill /return /unbug {3366FF}/weapon{FFFFFF} /vedeni /register /login /pm /re /nopm /world /myfps /fpsall {3366FF}/tg /leavetg");
SCM(playerid,-1,"/radio /offradio /mytime /hitsound /dmginfo /ip /setskin /myweather {FFFF00}/spec /specoff /jetpack{FFFFFF} /credits"); /* /fight */
if(Informace[playerid][adminlvl] != 0) SCM(playerid,0xFF0000FF,"/kick /ban /unbanip /mute /unmute /clear /say /reset /resetall /areset /pban /clientid /ps /os /speconly");
if(Informace[playerid][adminlvl] != 0) SCM(playerid,0xFF0000FF,"/lockteam /home /away /spectators /clantag /hrajemedo /frz /unfrz /frzall /restartserver /stop /klist"); /*/hs /weapon*/
if(Informace[playerid][adminlvl] != 0) SCM(playerid,0xFF0000FF,"/unfrzall /cwmode /respawnall /resetplayers /hp /hpall /clantag /respawn /getworld /odpocet");
return 1;
}

CMD:reset(playerid)
{
new str[125];
if(Informace[playerid][adminlvl] == 0) return 0;
format(str,sizeof(str),"— %s resetoval skóre %s vs %s",PlayerName(playerid),TEAMAWAY[1],TEAMAWAY[0]);
S_HOE = 0; S_AWAY = 0;
SCMTA(0xFF0000FF,str);
return 1;
}
 // Vlastní hitbox
if(bodypart == 3 && GetPlayerWeapon(issuerid) == 26 && IsPlayerStreamedIn(playerid,issuerid))
{
if(DistanceBTWPlayers(playerid,issuerid) < 25)
{
InfoBox(playerid,issuerid,13,"Telo");
SetPlayerHealth(playerid,HP-13); //
}
else
{
InfoBox(playerid,issuerid,4,"Telo");
SetPlayerHealth(playerid,HP-4); //
}}

[ AntiCheat ]
- AntiFakeKill
- AntiSpam
- AntiJetpack
- AntiWeapon
- AntiNoReload
- AntiBot
- AntiHealth
- AntiArmour
- AntiLags
- AntiHighPing
- AntiProxy/VPN

 

Edited by SnOwY_
HB
Link to comment
Share on other sites

Oni nedokáží do dnes udělat funkční CW/TG? Hrát to tolik lidí co dřív tak jeden udělám a klidně jim ho dám darem ... Koukám že buďto se používá stále homies případně upravený totéž kvéra.

Link to comment
Share on other sites

před 19 hodinami, rEf said:

Oni nedokáží do dnes udělat funkční CW/TG? Hrát to tolik lidí co dřív tak jeden udělám a klidně jim ho dám darem ... Koukám že buďto se používá stále homies případně upravený totéž kvéra.

Nevim o kom mluvis, ale nikdo tady nepsal ze neumi udelat funkcni cw/tg mod, ja muj mod neupravoval podle qwerova modu, delal sem ho ze sve vlastni hlavy a napadu, jak to chtel tehdejsi majitel hoe.

Edited by SnOwY_
Preklep v textu
Link to comment
Share on other sites

Moje reakce patřila tomu obrázku :-) Krom toho ... Zatím jsem neviděl žádný kvalitní mód. Všude je to přecpané hovadinami a kód je na zvracení.

Edited by rEf
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...