Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Recommended Posts

Ahoj,

začal jsem hrát novou mobilní hru (starou jen pár měsíců), která vychází z původní vHack XT a plánuje postupně sjednotit všechno nejlepší z původní verze.

Každopádně se jedná o takovou online mobilní hru, kde hackujete (současně) bankovní účty jiných uživatelů a díky získaným penězům vylepšujete zabezpečení a sílu útoku. Ve hře jsou i hack skupiny (nějako jako guilda/clan) tzv. crew kde se v pozdější fázi hry budou odehrávat PvP boje.

Hra sice obsahuje mikrotransakce, ale nejsou nutný, není to pay2win a dá se to v pohodě hrát bez donate.

LinkLink na GooglePlay

Kdyby to někoho bavilo a bylo nás víc, tak můžeme vytvořit CZ/SK hack crew :) Založili jsme s kámošem i discord, takže pokud to někdo budete chtít hrát nějak pravidelně, tak můžeme byt i na discrord. Takže se ozvěte pomocí komentáře třeba.
Jen dodám, že "vHackOS" je novejší a bude časem lepší než starší verze "vHack XT", která současně obsahuje víc věcí, protože je nějaký rok v oběhu, ale už se moc nevyvíjí, všechen vývoj je přesměrován na vHackOS, který je i snazší na pochopení i ovládání.

Sdílet tento příspěvek

před 6 hodinami, jAk3r said:

A na iOS to asi není co? :d

Ne, obávám se, že není. musíš mít android nebo to hrát přes emul na PC.

před 1 hodinou, Guyy said:

Ehm.. Skúsil som si stiahnuť, a po vypnutí mi stále ide zvuk :d Takže stále musím ísť do nastavení a vypnúť to natvrdo.. Robí to len mne ? :d

Tohle mi nedělá, ale zvuky krom notifikací mám vypnutý normálně.

Sdílet tento příspěvek

Klidne muzeme, akorat je soucasne problem nekoho pridat do pratel, jde to jen kdyz toho cloveka nekde uvidis (treba global chat) aby bylo mozny si napsat ve hre treba.

Ja soucasne jenom delam vylepsovani a cekam na dalsi updaty hry, pozdjsi faze je ciste o vylepsovani a exploitu ostatnich, protoze je to nova hra a zatim toho tam moc nema... posledni update pridal server a jeho vylepsovani a pocitam, ze nasledujici, ktery bude nevim kdy by ho mel dodelat nejak a snad pridat nejaky dalsi zajimavy veci.

Jaky ve hre mate nick?

Sdílet tento příspěvek