Jump to content

Dátum  

15 members have voted

  1. 1. Kedy kybersaz?

    • Piatok 13.04. 20:35
      3
    • Sobota/Nedela 14./15.
      6
    • Piatok 20.04. 20:35
      2
    • Inokedy
      5


Recommended Posts

Po reakciách na KYBERSRAZ bude asi vhodné vytvoriť anketu, kedy sa bude konať.

Navrhujem nejaký piatok večer, keďže minimálne pivo/radler je povinné pre účasť. Kto sa dostaví na kybersraz bez alkoholu, má automaticky ban na 24 hodín. Asi sa to bude kontrolovať alkoholtesterom na vlastne naklady jednotlivych učastnikov, alebo bude povinna foto s flašou/plechovkou (stači fotka alkoholu, viem že ste paranoidni uchylaci).

Ak má niekto lepší dátum/čas, môžete napísať.
Tiež môžete pouvažovať nad platformou stretnutia (Discord/Pawno shoutbox/www.pokec.sk/..).

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Nevím, jestli pátek a víkend jsou nejlepší alternativy. Co někdy v týdnu v pozdní odpoledne (17-18)?

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Stále to asi nechápu, prostě tu budete sedět a psát si za počítačem? Vždyť to je to co se na chatu dělá pořád... Já bych se rád připojil, ale vysvětlete mi někdo prosím, v čem to bude jiné nebo jaká je výhoda, co je na tom výmečného, co je na tom tak úžasného, já to prostě asi pořád nechápu. Díky

Link to comment
Share on other sites

Tak úžasné to má být v tom, že tu bude víc lidí najendou, viz.

Konkrétně:

On 5. 4. 2018 at 13:01, Tanga said:

Ahojte kamaráti!

Posledne je to tu opäť dead!
Čo takto dať nejaký pawno sraz, keď jednoducho viacerí budeme online a budeme si písať v chate! Každý si musí k tomu vypiť samozrejme aspoň 1 pivko, veď detajly podmienok môžeme doriešiť neskôr.

Bol by záujem o takúto kalbu?

Ale upřímně mi to taky nepřijde jako nějaká super akce, v každém případě se přijdu podívat jak to vypadá, pokecám a kdyby byla nuda, jít mohu kdykoliv. :doge:

Edited by Smexy
Link to comment
Share on other sites

před 3 hodinami, Smexy said:

Popravdě, taky by sis to mohl přečíst. :d Oni to chtějí oživit tady, na pawno.cz, ne v nějaké hře. :d

Hre by to nebolo špatne na priklad CSS alebo niečo Insie cez TS ????

Link to comment
Share on other sites

On 9. 4. 2018 at 20:15, Hip said:

Stále to asi nechápu, prostě tu budete sedět a psát si za počítačem? Vždyť to je to co se na chatu dělá pořád... Já bych se rád připojil, ale vysvětlete mi někdo prosím, v čem to bude jiné nebo jaká je výhoda, co je na tom výmečného, co je na tom tak úžasného, já to prostě asi pořád nechápu. Díky

Pretože nie každý je schopný ísť 700km tam a naspäť za deň, resp. platiť za ubytko kvôli jednému pivku s bandou autistov. Bude to iné v tom, že si možno pokecám s luďmi, s ktorými by som si inak nepokecal...

 

 

On 9. 4. 2018 at 19:15, vEnd said:

Nevím, jestli pátek a víkend jsou nejlepší alternativy. Co někdy v týdnu v pozdní odpoledne (17-18)?

Vyzerá že víkend vyhráva tak asi sobotu nejak večer/podvečer.  :d
A ak tu nikto nebude, možeme si vzdy pisat aspon my 2 na facebooku. xD

  • Smutný 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Co kdybychom místo srazu v chatu, udělali sraz na nějakém SA-MP serveru? Někdo by přichystal nějaký basic party mode. Co vy na to?

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...