Jump to content
  • 0

pomoc Padání serveru


Ajtak

Dotaz

Zdravím,

Potřeboval bych pomoct :
Jedná se o GameMode ''Paradise World'', když dáme /jail /mute /ban /pban /timeban /dd /hnick tak po napsáních těchto příkazů spadne server a musí se ručně restartovat v hostingu.
ScriptyFiles jsem si už mnoho krát hledal na netu a i dělal podle nich atd.... i podle GM v pawnu jsem si dělal Scripty a furt to padá...
do složky plugins jsem nahrál .so tak i .dll a do server.cfg jsem to zapsal bez přípon i s příponama...
Prosím o pomoc :) už si nevím rady :( 

 

//VYŘEŠENO !

Edited by Ajtak
Problém vyřešen
Link to comment
Share on other sites

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 1
před 4 hodinami, Smexy said:

První věc podívat se do kodu daných příkazů, co tam je, zda tam není nějaká chyba.

Další věc, což takhle si zkusit vytvořit vlastní mod? Věř tomu, že je to mnohem lepší, než jen kopírovat a krást.

Co ty víš, třeba ten mód ma legálně koupený.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 19. 3. 2018 at 6:21, Smexy said:

První věc podívat se do kodu daných příkazů, co tam je, zda tam není nějaká chyba.

Další věc, což takhle si zkusit vytvořit vlastní mod? Věř tomu, že je to mnohem lepší, než jen kopírovat a krást.

 

//O tobě jako o osobě se zmiňovat nebudu, ať si každý udělá svůj názor na tebe. Já tě znám ze SP, kde se chováš jak naprostej ko*ot. Pochybuji, že sis mod legálně koupil. Možná sis ho koupil od toho debila UnrankedMana, kterej tam nadělal víc chyb, než opravil. To je možné. Ale i o tom pochybuju a předpokládám, že ti to někdo zaslal. Nebudu se dále vyjadřovat.

Když uz me tak pěkně oslovujes, dovol abych te upozornil na jednu vec. Chyba v gm nestojí na strane Wp ale gamenice.sk která ma v oblibě své mody amatérský kodovat. Takže bych byl rad kdyby jsi aspoň pro jednou me a mou WeedPařbu vynechal z konverzace.

//============================

Takže jak jiz zmínil Ajtak pri posledním komentáři: To je tak když nekdo ví ho*no a mluví :d:d

//============================

  Ale to neni to hlavni, nekdo Hraci Ajtak poradil Špatný scriptfiles Tedy složku tudíž se server jen zapnul ale neslo zadávat Admin prikazy.

//============================

A pokud si myslis ze prodávám mody tak to se moc mýlíš

Z pozdravem

UnrankedMan

Edited by UnrankedMan
Nedoděláno
  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 19. 3. 2018 at 6:21, Smexy said:

 

//O tobě jako o osobě se zmiňovat nebudu, ať si každý udělá svůj názor na tebe. Já tě znám ze SP, kde se chováš jak naprostej ko*ot. Pochybuji, že sis mod legálně koupil. Možná sis ho koupil od toho debila UnrankedMana, kterej tam nadělal víc chyb, než opravil. To je možné. Ale i o tom pochybuju a předpokládám, že ti to někdo zaslal. Nebudu se dále vyjadřovat.

GM jsem koupil přímo od _[H]onza_ takže UnrankenMan stím nemá nic společného jinak SP life už jsem uzavřel a už ho ani otevírat nebudu !

 

Edited by Ajtak
Link to comment
Share on other sites

  • -1

První věc podívat se do kodu daných příkazů, co tam je, zda tam není nějaká chyba.

Další věc, což takhle si zkusit vytvořit vlastní mod? Věř tomu, že je to mnohem lepší, než jen kopírovat a krást.

 

//O tobě jako o osobě se zmiňovat nebudu, ať si každý udělá svůj názor na tebe. Já tě znám ze SP, kde se chováš jak naprostej ko*ot. Pochybuji, že sis mod legálně koupil. Možná sis ho koupil od toho debila UnrankedMana, kterej tam nadělal víc chyb, než opravil. To je možné. Ale i o tom pochybuju a předpokládám, že ti to někdo zaslal. Nebudu se dále vyjadřovat.

//2Nebudu se tu hádat, ale přece jsi ty "firmy" vytvořil ty, tak jaké gamenice? Já melu ho*na? Zamysli se nad sebou.

Citace

A pokud si myslis ze prodávám mody tak to se moc mýlíš

Aha, a ten nedávný brek na MSG mi vysvětlíš jako jak? "Asi prodám WP"

Hm? A to, že je kod tvůj není pravda, jak jsi mi na MSG psal. Ten mod je Honzy a vždy bude. Tvé úpravy jsou s prominutím ho... houba s octem.

A ne, nebudu se dále vyjadřovat, za oprávněný var mi to nestojí.

Edited by Smexy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...