Jump to content

hledám Hledám Eventsystém a Adminsystém


nEscafeX

Recommended Posts

Zdravím,hledám na jeden SA:MP server eventsystém a adminsystém zadarmo může to být i v souboru .pwn (hlavně ne prosím .amx)

Eventsystém by měl mít hlavně:

Závody,TDM,DM a hromadu dalších eventů :)

a Adminsystém by měl mít takový ty základní příkazy

např. /mute [Čas] [Důvod] , /ban [Důvod], /kick [Důvod] :)

Pokud mi pomůžete budu hodně rád. Děkuji 

  • Si děláš prdel? :D 1
Link to comment
Share on other sites

Wtf? Môže to byť *.pwn ale nie *.amx? To si jako chceš prepísať autora, alebo prečo nechceš amx?

Btw, skúsil si google?

 

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=588987 prvý odkaz na google... a nepindaj že je to v angličtine lebo SK/CZ len ťažko nájdeš a ešte aj s pwn súborom

Admin systém čo by mal pwn a príkaz mute som nenašiel, takže musíš skúsiť sám použiť google a prehladávať fórka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Hlavní moderátor

Čtu to už nějakou dobu a přestalo mě to bavit. Pokud chcete řešit, zda je autor "kopírák", založte si na to vlastní téma (nebyli byste první ani poslední). Sem ale přispívejte jen s tím, co se týká tématu, takže odkazy na požadované skripty.

Taky už mě nebaví číst neustále dokola omílané příspěvky o tom, ať si to dotyčný najde na Googlu. Řekl to jeden, dobře. Řekl to druhý a třetí, to už je naprosto zbytečné. Takže koho uvidím, jak do podobných témat píše zprávu typu "vyhledej si to na Googlu/jiném fóru", dostane bodované varování bez předchozího upozornění. Když nechcete anebo mu neumíte poradit, jednoduše nic nepište.

  • Děkuji (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...