Jump to content
  • 0

pomoc Upravený BanEx


ForestCZE

Dotaz

Čau čau, mám tu jednu věcičku. Asi to bude totální prkotina, ale já nevidím chybku.

forward GiveBan(playerid, reason[]);

V příkazu:

//Pokud si zde vypíšu param2 do logu, output je v pořádku
SetTimerEx("GiveBan", 1000, 0, "is", id, param2);

A metoda:

public GiveBan(playerid, reason[])
{
	if(IsPlayerConnected(playerid))
	{
	  //Pokud si zde vypíšu reason do logu, output je v pořádku	
      BanEx(playerid, reason); //tady je někde chyba - zapíše to do souboru (null)
	}
}

Co je špatně? Díky :)

Link to comment
Share on other sites

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 1

Já to vyřešil dodatečnou tabulkou řetězců, do níž zkopíruji to, co chci předat, a předávám jenom číslo řádku v té tabulce (který poté zase odstraním). Omezuje to sice délku řetězce a zvyšuje velikost kompilátu, ale funguje to, jak má.

Otázka ze zvědavosti: na co je ti dobré mít funkci, která zabanuje hráče po sekundě?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

:D to co je za troll? Jsem si jaksi nevšiml toho textu CURRENTLY UNUSABLE... Takže nejsem schopen nijak dostat řetězec do toho timeru?

 

Výstřižek.PNG

Edited by ForestCZE
Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 16 hodinami, IllidanS4 said:

na co je ti dobré mít funkci, která zabanuje hráče po sekundě?

Když vypíšu zprávu všem do chatu s tím, že jsem jako admin kickl/zabanoval hráče a pod tím je hned příkaz na kick/ban, tak vyhozený/zabanovaný hráč tu zprávu neuvidí, protože se mu uzavře spojení se serverem dřív, než vyskočí zpráva. Proto až po sekundě :)

Edited by ForestCZE
Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 6. 3. 2018 at 14:47, ForestCZE said:

:d to co je za troll? Jsem si jaksi nevšiml toho textu CURRENTLY UNUSABLE... Takže nejsem schopen nijak dostat řetězec do toho timeru?

Lol? To som za tie roky nikdy nedaval string do timeru, ked o tomto neviem? Alebo to je nejaka nova haluz???

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Hlavní moderátor
před 8 hodinami, xhunterx said:

Lol? To som za tie roky nikdy nedaval string do timeru, ked o tomto neviem? Alebo to je nejaka nova haluz???

Je to tam už celou věčnost.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...