Jump to content

script Pravidlá FS


Darko698

Recommended Posts

Všichni oceňujeme, že jsi začal programovat, ale nic nového ani výjimečného jsi nepřinesl. Tento "script" je tu snad stokrát a o sa-mp ofik foru ani nemluvím. 

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor
před 22 minutami, Darko698 said:

Jenom tak mal tam byť 94 lenže som tam pridal o jednu 4 viac..

Rozumím. Pak tě chci upozornit, že když tam dáš 94, nebude to stačit, poněvadž tam máš několikanásobně víc znaků.

Jsem zvědavý, co nám přineseš příště. ;) Snad se budeš postupně propracovávat ke složitějším věcem.

Link to comment
Share on other sites

Čo je toto?

new giveid;

Ten tvoj "script" to vždy zobrazí hráčovi s ID 0

Naviac, pravidlo číslo 13 je čo za wtf? Prečo by admin nemôhol napomenúť admina? Ak admin cheatuje/nadáva alebo robí čokolvek v rozpore s pravidlami tak to majú ostatní admini ignorovať?

 

Jop a v OnFSInit máš chybu

Rrravidlový script By : Klokan

 

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor
před 3 minutami, Quiter said:

Naviac, pravidlo číslo 13 je čo za wtf? Prečo by admin nemôhol napomenúť admina? Ak admin cheatuje/nadáva alebo robí čokolvek v rozpore s pravidlami tak to majú ostatní admini ignorovať?

Když už ses dostal až k významu pravidel, nemyslíš si, že takhle to v životě nefunguje? Jestli jsou administrátoři na stejné úrovni, měl by to za ně řešit někdo, kdo je jim nadřízený (hlavní administrátor, majitel serveru apod.). Takhle mi to přijde nejlogičtější - nastavená hierarchie. Je to trochu mimo téma, ale chtěl bych slyšet tvůj názor.

Link to comment
Share on other sites

před 10 hodinami, Rawy said:

Proč je ten text pravidel napsaný česky? Podle toho jak píšeš zde jsi Slovák...

Mám spolu majiteľa Čecha a on robil pravidlá na webu čiže som si ich tam skopíroval.

Link to comment
Share on other sites

před 22 hodinami, vEnd said:

Když už ses dostal až k významu pravidel, nemyslíš si, že takhle to v životě nefunguje? Jestli jsou administrátoři na stejné úrovni, měl by to za ně řešit někdo, kdo je jim nadřízený (hlavní administrátor, majitel serveru apod.). Takhle mi to přijde nejlogičtější - nastavená hierarchie. Je to trochu mimo téma, ale chtěl bych slyšet tvůj názor.

No myslím, že admin by mal byť schopný potrestať iného administrátora pokiaľ hrubo porušil pravidlá. Samozrejme že v realnom svete (myslím tým prácu/školu) treba podobné problémy riešiť s nadriadeným, ale takto v hre si myslím že by to zakázane byť nemalo. Ak k tomu chceš ešte niečo napísať, tak PM - nech to tu zbytočne nespamujeme.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...