Jump to content
  • 0

pomoc NPC Problem


PauleCz

Dotaz

ahoj, vlastním server na kterém mi běhají dva boti .. s tím, že na server se připojí a všechno je v pořádku .. až na detail, nechtějí se ukázat v sa-mp clientu. Otázka tedy zní, zda to vůbec SAMP umí a pokuď ano, tak jak to udělat. Díky

image.png.bd03a91347e1918da24f84933a96ed92.png

Link to comment
Share on other sites

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 3
před 15 hodinami, PauleCz said:

Jop, přesně to jsem myslel. Takže se mi v seznamu hráčů prostě jejich jména naukážou? Namísto toho tam budou místo 100 volných slotů 98, protože ty dvě místa zabírají ti mojí dva boti .. :( je škoda, že tohle SA-MP nepodporuje ..

SA-MP toto nepodporuje umyselne, pretoze by si servery mohli "pridavat" hracov pomocou botov. Pocet hracov je informacia pre hracov, ktory rozmyslaju, ci sa chcu na server pripojit a ich nebude zaujimat, kolko mas na servery botov. Chcu vedet, s kolkymi ludmi budu hrat. Nicmenej ak si nechas 98 slotov, ludom ktory poznaju samp dojde, ze mas 2 botov.

Technicky vzato kedysi existoval plugin, vdaka ktoremu si si mohol nastavit pocet hracov na ake cislo si chcel, ale tento plugin je zakazany tvorcami sampu a pokial viem uz pre sucasnu verziu neexistuje.

Edited by xhunterx
Link to comment
Share on other sites

  • 0

No pokud máš na mysli to co já, že se ti NPC boti budou zobrazovat v seznamu hráčů, popřípadě v slotech u tvého serveru, tak bohužel SA:MP tohle nepodporuje. Pokud máš v server.cfg nastaven počet slotů na 100 a na fotce máš 98 i (mimo fotku), tak to jsou právě ti dva boti zmiňování tebou.

Tolik botů kolik máš na serveru, tak to číslo se ti odečte z nastaveného počtu slotů v tvém konfiguračním souboru. ;)

Edited by VolfikCZ
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jop, přesně to jsem myslel. Takže se mi v seznamu hráčů prostě jejich jména naukážou? Namísto toho tam budou místo 100 volných slotů 98, protože ty dvě místa zabírají ti mojí dva boti .. :( je škoda, že tohle SA-MP nepodporuje ..

Edited by PauleCz
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Neviem načo by niekto takúto hlúposť potreboval? Ak ti vadí to číslo 98 tak si nastav server na 92 alebo 102 hráčov a budeš to máš pekne gulaté :d alebo miesto botov využi actorov - tí miesto nezaberajú - ale nepodporujú nahrávky ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Je to logicke protoze by majitele sa-mp serveru mohli takto skreslovat, kolik lidi hraje na jejich serveru a tvorit dojem ze je jejich server uspesnejsi nez je realne. (Ale i presto existuji metody jak to udelat lze, a bohuzel mam podezreni ze to nektere servery delaji...). Coz by znemoznil prechod na novou verzi, tedy za predpokladu ze tu vec nekdo opet neudela pro novou verzi znovu :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...