Jump to content
  • 0

pomoc Záhadný crash


ForestCZE

Dotaz

Zdravím, vůbec netuším, od kdy to začalo, ani co to způsobuje. Vyvíjím mód a jednou za čas smažu všechny účty. Když se zaregistruju a přihlásím, vyberu postavu a spawnu se, tak spadne hra.

 

Pawno mi ukazuje rekurzi:

Header size:           4508 bytes
Code size:           125708 bytes
Data size:           673772 bytes
Stack/heap size:     262144 bytes; estimated max. usage: unknown, due to recursion
Total requirements: 1066132 bytes

A ta rekurze se objeví, jakmile naincluduju dof2. Crashdetect mi v serverlogu nic neukáže. Jak to odhalit? Díky :)

Link to comment
Share on other sites

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 3

Pokud za crash může nedostatek "dočasné paměti" (což ti prozradí crashdetect http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=262796).

 

Tak si jí můžes zvětšit pomocí

#pragma dynamic 65536

Samozřejme to číslo si můžeš zvolit. Mělo by být v mocninách dvojky.

Edited by ATomas
Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 12 minutami, Tanga said:

a) odstraň rekurziu
B)

 

1) Vzniká kvůli tomu ten crash?

2) Jak odstranit zbytečně velká pole, když se rekurze objeví v includu, který nemá s mým módem jako takovým nic společného?

Edited by ForestCZE
Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 2 minutami, Tanga said:

ver mi, v dof2 nie je chyba, chyba je niekde v tvojom kode.

Kdyz naincluduju dof2 do cisteho modu new.pwn, vypíše mi to rekurzi. Stále je chyba v mém módu? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 2 minutami, ForestCZE said:

Kdyz naincluduju dof2 do cisteho modu new.pwn, vypíše mi to rekurzi. Stále je chyba v mém módu? :)

Do googlu som si dal dof2 download, prvy link, nasledne som odtialto stiahol includ, pawno->new->include dof2. Skompiluje sa to bez problemov.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 4 minutami, Tanga said:

Do googlu som si dal dof2 download, prvy link, nasledne som odtialto stiahol includ, pawno->new->include dof2. Skompiluje sa to bez problemov.

Nikdo netvrdí, že to nezkompiluje. Píšu, že je tam rekurze. Do složky pawno si dej pawn.cfg a do něj:

-d3

Pak mód zkompiluj znovu a všimni si rekurze

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Uh
mám pocit že ani nevieš čo -d3 robí. Sú to len debug informácie a rekurzia je v poriadku.. Odstráň si celý pawn.cfg súbor, myslím že zbytočne ťa to pletie.. A fixni si mód klasickou ručnou metódou s pomocou print().

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...