Jump to content

návrh Kdo a proč?


Recommended Posts

Takze pokud v komentech ty odpovedi na sebe reaguji nejakym zpusobem tak to hodnoceni meni jejich poradi? To snad ne, to pak rozhodi posloupnost prispevku a je to dalsi z hrebicku do rakve.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

a práve na to tu máš potom toto:

6OxQa4N0Qiu5Dthf3WBb_w.png

Ak by ti to nedávalo zmysel, môžeš si to prepať.

Áno mení to ich poradie, otázky totiž nemajú slúžiť ako diskusia, ale systém otázka, odpoveď, ale napriek tomu ak by aj stalo že 2 odpovede na seba naväzujú je možné to cez toto zmeniť aby dávali zmysel.

Link to comment
Share on other sites

před 9 hodinami, vEnd said:

Nevím, o které feature se teď bavíš, ale ten přístup k tomu mi přijde smutný. Po updatu fóra jsou tu nové věci, které pomalu zavádíme a představujeme, některé mají pomoct nebo usnadňovat, jiné slouží čistě k zábavě. Nevidím pak důvod k takovému bojkotu či ignoranci – je to z neznalosti, je to z principu? V prvním případě se stačí zeptat mě či Spye a my se pokusíme to objasnit, stejně jako teď objasňuji účely hlasování. V druhém případě, no, s tím opravdu nic neudělám, povahu máme každou vlastní... ale začínám se utvrzovat v tom, že pro komunitu tohoto fóra nemá cenu jakkoliv se snažit.

Nevím co je smutné na tom že nepoužívám a ani nemám důvod používat toto NSNOZmR.png ... Spíš je smutný tvůj přístup ke mě jako dlouhodobému uživateli fóra. Ale hádat se s tebou nebudu protože na to nemám náladu a ani už moc povahu čím jsem starší ... Bohatě mi stačí ohodnocení v pravém dolním rohu příspěvku. Děkuji za pochopení.

Edited by rEf
Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor
před 5 minutami, rEf said:

Nevím co je smutné na tom že nepoužívám a ani nemám důvod používat toto NSNOZmR.png ... Spíš je smutný tvůj přístup ke mě jako dlouhodobému uživateli fóra. Ale hádat se s tebou nebudu protože na to nemám náladu a ani už moc povahu čím jsem starší ... Bohatě mi stačí ohodnocení v pravém dolním rohu příspěvku. Děkuji za pochopení.

Jak jsem řekl, nevěděl jsem, o které z těch nových věcí, které přibyly, jsi mluvil. Ale i ty pomáháš nováčkům, resp. těm, kteří potřebují poradit, takže dokážeš posoudit, zda někdo napsal dobrou radu, či nikoliv. Když pro ten příspěvek zahlasuješ tímto způsobem, nepřidáš uživateli reputaci, nicméně posuneš odpověď nahoru a lze ji pak označit jako nejlepší odpověď. Systém tohoto má být o tom, aby ten, kdo o radu požádal, věděl, že s danou odpovědí souhlasí i ostatní, a je proto posunuta výš. :)

Nenutím tě to používat, ale když uvidíš, že tam již někdo napsal to, co bys napsal i ty, nemusíš psát "jak říká ten a ten", stačí zahlasovat kladně pro tu odpověď. Rozdíl oproti reputaci je ten, že to tu danou odpověď posune nahoru a později zeleně zabarví.

Link to comment
Share on other sites

Jestli je myšleno posunutí odpovědi nahoru jakožto hodnocení odpovědi dobře no jestli je to myšleno že se posune nahoru nad ostatní odpovědi není to bordel? Co když to je odpověď k jiné odpovědi a posune se nad ní pak to nedává smysl ne? Mě to přijde jen jako zbytečnost jediné co jsem navrhl bylo dát to pod avatar a informace (třeba i na ležato) aby to neroztahovalo tu určitou část. Já osobně to ale zatím nevyužil a ani to neplánuji využívat bohatě mi stačí jak už jsem řekl hodnocení příspěvku uživatele v pravém dolním rohu. Víc bych to z mojí strany neřešil.

Edited by rEf
Překlep.
Link to comment
Share on other sites

Taky se mi to nelíbí a není to o zvyku ale spíš o tom jak je to přehnaně přemrskaný. 

BTW: To že píšu že to není o zvyku je kvůli tomu že jsem zažil ještě první vzhled fora a po pár letech když se sem dal ten předchozí tak jsem s ním neměl problém ale tohle se mi opravu nelíbí 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...