Jump to content
  • 0

pomoc VIP Systém - Help


MajorGames4

Dotaz

Ahojte, snažim sa urobiť svoj prvý VIP script. Všetko viem urobiť, ale mám otázku. Dá sa VIP urobiť aj jednoduchšie? Napr. bez stock? Skrátka chcem len vedieť, či sa to dá urobiť aj jednoduchšie.

Resp. ako urobiť túto "skupinu?"

Spoiler

public OnPlayerCommandText(playerid, cmdtext[])
{
 if (strcmp("/addvip", cmdtext, true, 10) == 0)
 {
  if(IsPlayerVip(playerid)) return SendClientMessage(playerid, -1, "Niesi Admin!"); //Mám namysli tento riadok. Ako sa dá vytvoriť čo najjednoduchšie?
  return 1;
 }
 return 0;
}

 

Link to comment
Share on other sites

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Administrátor

POužij nějaký ini systém a při připojení kontroluj jestli exisutje soubor se jménem hráč a pokud ano vip = 1 pokud ne tak nic a vip nastavis vytvořením souboru se jménem

Link to comment
Share on other sites

  • 0

if(IsPlayerVip(playerid)) return SendClientMessage(playerid, -1, "Niesi Admin!");

 

Čo by si na tom chcel jednoduchšie? Best stocku?

 

if(VIP[playerid] == 1) return SendClientMessage(playerid, -1, "Niesi Admin");

 

Inak vôbec nechápem čo jednoduchšie na tom chceš :d

Ešte ma napadá:

#define VIPKontrola if(VIP[playerid] == 1) return SendClientMessage(playerid, -1, "Niesi Admin")

 

a potom použiješ:

VIPKontrola;

 

 

BTW: Nerozumiem tej podmienke, kontroluješ či má VIP a ak áno, tak mu napíšeš že nie je admin? wtF?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Skrátka chcem urobiť, aby ten VIP systém si tých hráčov aj pamätal. Aby to nebolo tak, že sa hráč odpojí a znova pripojí a bude zasa bez VIP. Viem že sa dá urobiť zložka, do ktorej sa to bude zapisovať, ale neviem ako ju vytvoriť. Resp. nascriptovať.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...