Jump to content

gamemode San Andreas Battle Royale


Recommended Posts

On 19. 1. 2018 at 21:20, VolfikCZ said:

Paráda, vypadá to dobře a zajímavě clap.gif

Díky!

Quote

Stejný obsah jako ruský server (37.230.228.54:7777)

Na tom serveru bylo dost věcí, kvůli kterým jsem se rozhodl, že si to udělám podle sebe a pokud možno lépe. 1.) Abys mohl sebrat lepší batoh, musíš mít prázdno v inventáři (wtf?) 2.) Textdrawy mi tam přijdou příliš přeplácané 3.) Vyšší odezva, inventář mi nabíhá třeba 5 sekund (server je ruský) 4.) Auto mi tam nikdy nechytlo napoprvé, vždycky musím začít spamovat klávesu na nastartování, to ale zabere dost času a do tý doby mě většinou stihli zabít (to bude souviset s bodem 3) 5.) Nemají to kompletně přeložené do angličtiny 6.) Nemůžeš spectatovat svoje spoluhráče po smrti (už možná jo, dlouho jsem tam nebyl). 7.) Zona se občas spawne nad vodou, takže hráči musí plavat do místa, kam se zmenšuje. 

Edited by _ViictY_
Link to comment
Share on other sites

Tady jde asi spíše o to že je to (jak neočekávaně) ruský server. On zde prezentuje českou verzi (vlastní) i pro slovenské a české hráče.

Edited by VolfikCZ
Link to comment
Share on other sites

On 20. 1. 2018 at 10:38, SnOwY_ said:

Stejný obsah jako ruský server (37.230.228.54:7777)

Promiň ale ten ruský je sra*ka :) zkusil jsem si tam zahrát a fakt nic moc 

Tohle vypadá mnohem lépe :)

Link to comment
Share on other sites

Děkuji všem za komentáře!

On 25. 1. 2018 at 17:39, n3cro said:

 Hodně mi to připomína hru PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

Ano, je to stejný koncept.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nápad je to super,ale mám obavy že se to nechytne.. Pokud někdo chce hrát PubG nebude hrát napodobeninu v jiný hře.. Dál bych jako problém viděl že na hru je potřeba 5 lidi a server je bohužel prázdný.. Možná by pomohlo zkusit udělat nějákou reklamu :)

Link to comment
Share on other sites

před 20 hodinami, RmT_Kjuba said:

Nápad je to super,ale mám obavy že se to nechytne.. Pokud někdo chce hrát PubG nebude hrát napodobeninu v jiný hře.. Dál bych jako problém viděl že na hru je potřeba 5 lidi a server je bohužel prázdný.. Možná by pomohlo zkusit udělat nějákou reklamu :)

Naopak si myslím, že takovéhle módy se docela chytají.

Přidej tam ruštinu a budeš si stěžovat, že máš moc velký PlayerBase.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...