Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Recommended Posts

Ahoj všetci,

dnes sme na náš server pridali ďalšiu unikátnu novinku a to systém pojazdných karavanov, ktorý je možné pripojiť za rôzne vozidlá. Karavan momentálne obsahuje väčšinu zo základných vlastností domu a tie budeme naďalej rozširovať.

Sdílet tento příspěvek

Mam pocit že je to kvuli tomu že použil už systém, kterej je využitý v módu. Tam je stejnej systém na tuning aut pomocí custom objektu a je to udělané na offsety takhle manualně protoež si to hráči žadali kvuli větší přesnosti tuningu. A jelikož se jedna o podobný system (attachovani objektu na vozidlo a tim se vlastně vybavuje karavan) tak bylo podle mě další práce přidělavat nový systém když se tenhle dá použít, ale taky bych radši asi uvítal edit mod na nabytek.

Sdílet tento příspěvek

Vzhľadom k tomu, že funkcia GetVehicleRotationQuat vracia na danom vozidle po každom zavolaní len nuly, bol by problém s prevodom absolútnych rotácii objektu na relatívne voči vozidlu, preto bol zvolený tento spôsob. Ako už bolo spomenuté vyššie, väčšina hráčov je zvyknutých na túto metódu editácie, koniec koncov im to vždy zaručí maximálnu presnosť.

Sdílet tento příspěvek

Přesně proto jsem navrhl klávesnici protože jsem tušil že edit nepůjde. Určitě se mi líbí ten nápad toho karavanu včetně manipulace s dveřmi, okny jen bych určitě přidal vícero objektu které se hodí pro vybavení karavanu třeba koberec a podobně. Takové to typické ukládání skinu, zbraní, peněz jako v domě taktéž není na škodu no proč neuděláte třeba objekt lednice která bude fungovat jakožto inventář pokud máte na serveru inventář mohl by si do ní ukládat potraviny a stejně tak sejf, šatník 😄 Trošku to propracovat ačkoliv to je práce na nějaký čas tak ve výsledku by to byla krásná originální věc. Pak můžete udělat nějaké kempy, srazy 😄 Je hodně zajímavých možností jak využít potenciál jedné věci.

Edited by rEf

Sdílet tento příspěvek

před 19 hodinami, rEf said:

Přesně proto jsem navrhl klávesnici protože jsem tušil že edit nepůjde. Určitě se mi líbí ten nápad toho karavanu včetně manipulace s dveřmi, okny jen bych určitě přidal vícero objektu které se hodí pro vybavení karavanu třeba koberec a podobně. Takové to typické ukládání skinu, zbraní, peněz jako v domě taktéž není na škodu no proč neuděláte třeba objekt lednice která bude fungovat jakožto inventář pokud máte na serveru inventář mohl by si do ní ukládat potraviny a stejně tak sejf, šatník 😄 Trošku to propracovat ačkoliv to je práce na nějaký čas tak ve výsledku by to byla krásná originální věc. Pak můžete udělat nějaké kempy, srazy 😄 Je hodně zajímavých možností jak využít potenciál jedné věci.

To tam ale je. 😄 Skiny - system outfitu, v karavanu si mužeš měnit outfit... Vybavení karavanu, na serveru je obchod s nabytkem kde si mužeš koupit několik stovek objektu nabytku. Na penize je na serveru banka no ale neni to špatny napad - ukladani peněz v domě. A ukladaní zbraní - funguje na systemu /dropgun, ale do karavanu zatim neimplementovano, funguje jenom na klasické domy.

Sdílet tento příspěvek

Věř tomu nebo ne ale já to video viděl takže vím co tam je a co tam není. No rozhodně jsem neviděl lednici fungující jako inventář, sejf fungující jako úschovna peněz případně zbraně, šatník apod (myšleno jako samostatně fungující objekty nikoliv v dialogu to je asi to co si nepochopil)

Jestli nechápeš že jsem navrhl pár věcí které by tam být mohli pro zpříjemnění hry a nádechu originality tak se k tomu moc nevyjadřuj mě to nebaví psát dvakrát natož třikrát.

Samozřejmě to je na Kubkovy jak daleko si troufne zajít.

Edited by rEf

Sdílet tento příspěvek