Jump to content

ostatní Polis a jeho "gamemody"


Woody

Recommended Posts

A pointa tohto "prínosného" príspevku? :d Naviac trochu silné slová od niekoho kto vytvoril 

Všehoscript 1.0

a chváli sa tým v podpise ;)

 

Hold niektoré veci sa udejú z ničoho nič... Ja si napr. tiež nerobím zálohu svojich vecí, takže ak sa mi pokazí disk tak poviem iba zbohom :d A tiež som začal vela projektov ktoré skončili po menej ako týždni, lebo sa mi nechcelo :d nespravíš nič no :d

Link to comment
Share on other sites

 

A pointa tohto "prínosného" príspevku? icon_e_biggrin.gif Naviac trochu silné slová od niekoho kto vytvoril 

Všehoscript 1.0

a chváli sa tým v podpise icon_e_wink.gif

 

Hold niektoré veci sa udejú z ničoho nič... Ja si napr. tiež nerobím zálohu svojich vecí, takže ak sa mi pokazí disk tak poviem iba zbohom icon_e_biggrin.gif A tiež som začal vela projektov ktoré skončili po menej ako týždni, lebo sa mi nechcelo icon_e_biggrin.gif nespravíš nič no icon_e_biggrin.gif

Ja jsem narozdíl od jeho scriptů, ty své vždy dokončil a to bez bugů. Pointa? Ten člověk vytvoří mód a vzápětí s tím konci a nic z toho neni. Je tu pro smích.

Edited by Woody
Link to comment
Share on other sites

Ja jsem narozdíl od jeho scriptů, ty své vždy dokončil a to bez bugů. Pointa? Ten člověk vytvoří mód a vzápětí s tím konci a nic z toho neni. Je tu pro smích.

 

Ale stále je to len a len jeho vec :d By ma zaujímalo čím ťa tak vytočil že si sa rozhodol ho takto konfrontovať ;)

Link to comment
Share on other sites

Trocha mimo pointu a ešte drzosť nadávať na niekoho koho ani nepoznáš. Dovoľ mi aby som sa zasmial aspom na tebe a tvojom unikátnom podotknem ,, Dokončenom "  filterscripte.
Táto téma vôbec načo vznikla ? Šikanujú ťa v škole tak si ideš vybiť ego alebo ti mamka dala za 5 bombu cez hubu ? Fakt trápne celé téma...
Ako vždy pawno vždy a bude sa písať o sra*kách však predca sme pawne no..

Fakerko to napísal jednoducho stručne a pravdivo..

A inak ak by si mal napísať niečo na mňa, že robím s ním tak nerobím, len sa zastávam človeka koho poznám.


EDIT://
,, Ja jsem narozdíl od jeho scriptů, ty své vždy dokončil a to bez bugů. Pointa?  "

To zdôraznené bez bugov, neviem čo chceš na /carmenu mať za bug ale ako nebudem sa brániť ak sa vychvaluješ bez bugov mať FS tak to je frajerské ?
Nie preboha už je rok 2018 icon_e_smile.gif

Edited by XpresS
Link to comment
Share on other sites

Pěkné uvedení prezentace,dobře opsané až na pár chyb.

 

A to jsou téhle

Ano na první San Fierro Life 1.0 což byl můj první Freeroam mod jsem se vykašlal ale mod byl dodělán a chyby opravené.

Prison - Ano, Také jsem se nato vykašlal nebyl o prison zájem a mod jsem uzavřel ani mě to moc nebavilo.

TDM  - Boj o realné peníze byla krásná myšlenka ale nechtěl jsem riskovat to že bych udělal nedostatečný anticheat a lidé by mohli přijít o své peníze.

 

Dark Island - Na modě se pracuje převážně na mapě a trošku se předělává pro lepší kvalitu  a pohodlnost a také ty hnusné textdraw jsem musel dát pryč.

Commercial Roleplay -  Pracuji na tom a to neústále pořád dostávám nové návrh co přidat atd. Roleplay poběží server je teď uzavřen z důvodu úpravy modu a dodělání věci co měli bejt přidané každopádně Officialní verze 1.0.0 se dočkáte brzo.

 

Celkem zajímavé že tento topic založil někdo kdo je mnou naprosto posedlej v tom že musí na mě neustále na mě narážet třeba v chatu zprávy aby mi vysvětlil proč se tak chová ingoruje a způsob vyjadřování na nulové úrovňi BTW tvůj FS je vážně úžasný mimochodem já zde taky pár FS postnul o některé mi lidi psali ještě před rokem když byl volně ke stažení vložen v roce 2015. Každopádně 1 práce která je nepoužitelná v praxi skoro..No přeber si to sám.

 

 Topic určitě cením ale řekl bych že úplně čistě ta nenávist vůči mě není pouze o tobě ale jak to bejvá nastrčená postavička bez inteligence co funguje jak člověk bez vlastního myšlení.

 

Tudiž jak jsem řekl  v prvních 3 modech jsem spíše sbíral zkušenosti což se stalo a zkušenosti nyní vkládám do modu  Dark Island a Commercial roleplay.

 

No co už  a proč to tak trvá ? Studuji ,mám dost práce ohledně ostatních věcí ale nikdy jsem neřekl že tyhle dva poslední mody skončili.

 

Takže se loučím a díky za tvůj čas při tvorbě tohodle topicu který potrádá význam.

Link to comment
Share on other sites

Také se mod 2x přejmenoval a teď se jmenuje Los Angeles: Gang Wars - Open beta

 

 

To si vzal kde? 

 

 

 

Téma je locknuté, takže lze polemizovat, co s modem zamýšlí. 

 

 

Je tam odkaz na forko, když si na něj najedeš, zaregistruješ se tam tak jsou tam informace co a jak. 

 

 

Ti nahoře už to napsali. Navíc, hodně věcí je nepřesných, když už chceš dělat takovýto topic, zkus si sehnat pravdivé informace. 

 

Jediný co - je pravda že Polis nemá trpělivost, ale každý má své chyby, tak k čemu tohle?

Edited by Daniels
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Normálně bych tě nominoval na nobelovku za literaturu, tak úžasnej výkon jsem dlouho neviděl.

 

Jen by mě zajímalo, jak tohle někdo vůbec může vymylet? Prostě si řekneš, že nemáš co na práci, tak napíšeš soupis módů, na kterých Polis dělal a nedokončil nebo oznámil něco co se nakonec nestalo a ještě k tomu bez pointy, takže každý najde pointu v tom, že ho chceš veřejně zesměšnit. Nebo tam byla hlubší myšlenka? Taky mě Polis dost nasral, ale že bych to řešil veřejně a ještě k tomu takhle... Hold u tebe asi jinej svět.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...