Jump to content

nabízím Pawn scriptov


StreetGuy

Recommended Posts

Zdravím,

 

nakoľko ma omrzelo robiť si vlastný mód po 40%,

rozhodol som sa, že vás aspoň dám ponuku...

 

Pawnim za $$

Od 5-100€

Ak máte záujem, PM.

Pawnim všetko okrem MODOV.

Link to comment
Share on other sites

Ja viem, že občas mi to nedopína, ale z toho názvu naozaj nebolo jasné čo ponúkaš :d Navyše pochybujem, že sa ti pri tejto prezentácii ozve nejaký seriózne platiaci človek.

Od 5 až do 100€. A od čoho sa odvíja suma vlastne? Od počtu znakov alebo od počtu riadkov alebo od zložitosti kódu alebo od nálady alebo od počasia alebo od hospodárskeho rastu EÚ?

  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

Podla aktuálneho počasia na aktuálnu teplotu z cosinus alfa na druhu pričom x patri do množiny R.

 

Tak z tej velkej hmoty čo máš v hlave stačí spraviť pár otočiek a dopne to aj debilovi ..

Jasné, že na zložitosti/dĺžke programovania...

 

Pozri, netreba robiť niaku extra mextra fantastisch ponuku/dopyt.

Kto má záujem, ten záujem nestratí :)

Edited by StreetGuy
Link to comment
Share on other sites

Ja viem, že občas mi to nedopína, ale z toho názvu naozaj nebolo jasné čo ponúkaš icon_e_biggrin.gif Navyše pochybujem, že sa ti pri tejto prezentácii ozve nejaký seriózne platiaci človek.

Od 5 až do 100€. A od čoho sa odvíja suma vlastne? Od počtu znakov alebo od počtu riadkov alebo od zložitosti kódu alebo od nálady alebo od počasia alebo od hospodárskeho rastu EÚ?

Od počtu riadkov :d mod začneš robiť od riadnu 1000 :d 

Link to comment
Share on other sites

Podla aktuálneho počasia na aktuálnu teplotu z cosinus alfa na druhu pričom x patri do množiny R.

 

Tak z tej velkej hmoty čo máš v hlave stačí spraviť pár otočiek a dopne to aj debilovi ..

Jasné, že na zložitosti/dĺžke programovania...

 

Pozri, netreba robiť niaku extra mextra fantastisch ponuku/dopyt.

Kto má záujem, ten záujem nestratí icon_e_smile.gif

 

No, mne by to teda uplne jasne nebolo, pac kazdy seriozny freelance programator si uctuje fixnu hodinovu mzdu a nie od 5 do 100e.

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Tak z tej velkej hmoty čo máš v hlave stačí spraviť pár otočiek a dopne to aj debilovi ..

Jasné, že na zložitosti/dĺžke programovania...

Když píšeš nabídku, má z ní být vše jasné, Matthew_Bennet měl dobrou připomínku. Jinak tím, že mu vulgárně odpovíš, si také děláš pěknou vizitku.

 

Co se té nabídky týče, též pochybuji, že se ti někdo ozve. Referencemi (dereferencemi? huh.png) budiž tvá témata s žádostmi o pomoc. Několik jich tu máš, to poslední je dokonce staré jen pár dnů. Nevím, zda bych takovému člověku chtěl svěřit nějakou práci, za kterou očekává finance... spíš ne.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Já ti nevím ale pawníš vše kromě modu od 5-100 euro ale co si pod tím mam představit? :d uděláš někomu carmenu  za 70 euro třeba ? :d jako docela koukám kdyby mod tak možná ok ale když pawníš vše kromě modu tak jako si nějaký drahý  :d pač hodně fs se dá najít všude po netu a nějak upravit.. Dobrej pokus

Link to comment
Share on other sites

Vy ste kusy totálnych idiotov vážne ... chodte sa vypchať a strčte si pawn poriadne hlboko do riti

 

A áno vEnd ... hoň si tu to malé péro(to ktoré nemáš) lebo som mal chybu v server configu ...

Edited by StreetGuy
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Vy ste kusy totálnych idiotov vážne ... chodte sa vypchať a strčte si pawn poriadne hlboko do riti

 

A áno vEnd ... hoň si tu to malé péro(to ktoré nemáš) lebo som mal chybu v server configu ...

 

Uprimne, k tomuto sa uz ani neda nejako normalne vyjadrit...

Pozri, netreba robiť niaku extra mextra fantastisch ponuku/dopyt.

Kto má záujem, ten záujem nestratí icon_e_smile.gif

 

To ze ma niekdo zaujem o pawnera neznamena, ze ma zaujem konkretne o teba. Niesi jediny pawner na tomto fore, tak sa tak nechovaj.

Link to comment
Share on other sites

Vy ste kusy totálnych idiotov vážne ... chodte sa vypchať a strčte si pawn poriadne hlboko do riti

A áno vEnd ... hoň si tu to malé péro(to ktoré nemáš) lebo som mal chybu v server configu ...

Dlouho jsem nic tak dobrého nečetl :d :D :d :D udelal jsem screenshot

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...