Jump to content

nabízím [NABÍZÍM] Teamspeak 3 server 128 slotů s komerční licencí


steel

Recommended Posts

Aukce probíhá na: https://www.facebook.com/teamspeakservery

Ahoj, mám pro Vás jednorázovou bezkonkurenční nabídku. Mám tu jeden TS3 server, který Vám mohu pronajmout za opravdu směšnou cenu mnohonásobně levnější než se dá kdekoliv jinde sehnat. MÁM K PRODEJI POUZE JEDEN SERVER. Pro srandu to můžeme zkusit formou aukce. Doba pronájmu je 1 rok. Vyvolávací cena je 1600Kč a nejmenší příhoz je 100Kč. Server má hodnotu téměř 8000Kč, viz níže přehled cen voicehostingů. Možno platit PayPalem, kartou, převodem, či v hotovosti, faktura je samozřejmostí. V případě dotaz nás prosím neváhejte kontaktovat na livechatu nebo přes facebook. Konec aukce bude oznámen, ale dáme tomu max pár dní.

Parametry
Teamspeak 3 server běží na licencované komerční licenci v hodnotě 100USD/year tj, cca. 2120Kč/rok, měla by být možnost dokonce pronajímat roomky.
Teamspeak 3 běží na vlastním VPS serveru, na kterém poběží jen dva servery, nikoliv na sdíleném voicehosting, kde je desítky až tisíce serverů
Možnost výběru jakéhokoliv portu kromě 9987
Server obsahuje light správu admina - která obsahuje udržování a zajištění v provozu v rámci nezbytné správy včetně denního zálohování pro potřeby admina
Dostupnost administrátora - e-mail & livechat

Běžná cena 128 slotového Teamspeak 3 serveru (dle dvou nejoblíbenějších CZ/SK voicehostingů):
crew.sk            - 275€       - 7027Kč
fakaheda.eu    -   250€     - 6240Kč

Nabídka tedy obsahuje roční pronájem:
VPS hostingu
Komerční TS3 licence v hodnotě 2120Kč/rok
Light správu administrátora

Edited by steel
Link to comment
Share on other sites

Ten, kdo se o TS3 servery alespoň trochu zajímá, tak ví, že se pro něho vyplatí NON-PROFIT LICENCE, která je zdarma, pokud máš web bez jakékoliv reklamy a poskytuje ti celých 512 slotů. Navíc v dnešní době více a více lidí používá spíše discord. 

Link to comment
Share on other sites

Jo, ale podmínky NPL licence téměř nikdo nesplňuje. Kolik lidí používá Discord je úplně jedno, to je informace úplně mimo mísu. :-D

Edited by steel
Link to comment
Share on other sites

To mě zajímá. Co znamená "si zdarma TS3 server vygeneruje"? Co to je zase za bláboly? :-D

 

Jenže na tvůj názor se nikdo neptal, mě ani ti, kteří používají TS3 žádný Discord nezajímá, lepší není a nikdy nebude. Protože komunikuješ přes cizí server zatímco se týká TS3, tak komunikace probíhá na vlastním serveru.

Edited by steel
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...